Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mai világban hol lehet normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai világban hol lehet normálisan ismerkedni 25 - 30 éves korosztalynak?

Figyelt kérdés
Mindenki gép előtt ül és neten ismerkedik? Vagy van más választás is?
2020. jún. 22. 10:23
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
73%
Őszintén? Bárhol lehet ismerkedni, igen, neten is.
2020. jún. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
Mi az hogy bárhol utcán boltba meg ilyenek ki ismerkedik ilyen helyeken??
2020. jún. 22. 10:28
 3/55 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy sokan.
2020. jún. 22. 10:29
 4/55 anonim ***** válasza:
85%
Bárhol. Jó vicc. Ebbe ugye beletartozik a munkahely, iskola, szomszédok, stb. Aztán meg majd jönnek azzal, hogy házinyúlra nem lövünk. Szóval marad a net, meg esetleg a barátok barátai, bár van akinek az is házinyúl kategória.
2020. jún. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
65%

Ha alkalmas rá a munkahelyed, akkor ott. Ha nem, akkor kb. baxhatod, mert ahogy említed, boltban, tömegközlekedésen, postán, bankban, utcán senki nem fog egy vadidegennel "kikezdeni" többek szeme láttára... Esetleg baráti/ismeretségi kör, ha olyan, de ugye nem mindenkié olyan. Ugyanígy a hobbija sem mindenkinek társas, annak pedig semmi értelme, hogy pártalálási céllal belekezdj valamibe, ami amúgy a hátad közepére sem hiányzik.

Szóval igen, marad a net, akinek az szóba jöhet. Akinek nem, annak pedig az egyedüllét.

2020. jún. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:

Ja jó vicc nem tudnak mást írni csak "bárhol", meg utca, bolt. Ugyan

.. Vidéken meg főleg lehet ismerkedni utcán, meg bárhol ugye? :d

2020. jún. 22. 10:41
 7/55 anonim ***** válasza:
45%

7.-nek.


Erről írtam, az ilyeneknek, akik csak kifogásokat keresnek, nekik sehol!

2020. jún. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:
"Bárhol, kifogások " ez megy😃
2020. jún. 22. 10:49
 9/55 A kérdező kommentje:
Normális választ alig tudnak adni.csak a sablon duma
2020. jún. 22. 11:05
 10/55 anonim ***** válasza:
62%
Próbálj valamilyen közösséget, hobbit találni, eljárni nagyobb városba programokra. Egyébként volt már olyan, hogy vonaton szólítottam meg egy lányt, vagy egyetemistaként pl. a helyi járatú buszra vártam, és állt egy lány a megállóban, akit már láttam azon a távolsági buszon, amivel én is jártam, és sejtettem, hogy valahol a környékünkön lakhat. Odamentem hozzá, kérdeztem, hogy segíthetek-e a buszra felvinni a bőröndjét, mondta, hogy igen, aztán elkezdtünk beszélgetni, és kiderült, hogy még ismerem is a felmenőit. Olyan is volt, hogy a munkámhoz kapcsolódó képzésen voltunk, ahol az ország minden részéből voltak kollégák, és szünetben odajött hozzám egy csaj. De amúgy utcán is lehet, ha nem vagy tolakodó, pl. ha egy csaj ül egy padon, és olvas, akkor odamész, megkérdezed, hogy mit olvas, és ha látod rajta, hogy nem zavarja a közeledésed, akkor ezen a nyomvonalon kialakulhat a beszélgetés. Boltban is lehet, ha mondjuk felajánlod valakinek a segítségedet, és normálisan közeledsz. Nyilván egyik sem 100%, de ha semmilyen lehetőséggel sem élsz, akkor kb. olyan, mintha a csodára várnál, hogy majd az öledbe pottyan egy csaj.
2020. jún. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!