Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mai világban hol lehet normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai világban hol lehet normálisan ismerkedni 25 - 30 éves korosztalynak?

Figyelt kérdés
Mindenki gép előtt ül és neten ismerkedik? Vagy van más választás is?
2020. jún. 22. 10:23
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:
Közeli városokban is alig van valami, vonaton meg hasonló tomegkozlekedesen nem igazán jó ismerkedni. Túl eroltetett
2020. jún. 22. 11:40
 12/55 anonim ***** válasza:
28%
Ha olyan élhetetlen az a környék, akkor költözz el. Egyébként nekem az az érzésem, hogy nem is akarsz tenni önmagadért semmit, csak a világot hibáztatod, hogy milyen szar minden. Semmi sem könnyű, de itt is csak a kifogásokat sorjáztatod, és akármit írunk neked, mindenre csak lefitymáló választ tudsz adni. Ha olyan okos vagy, akkor boldogulj egyedül, ezek után nem is csodálom, hogy nincs senkid, hiába írunk neked bármit is, úgysem fogod megfogadni. Ugyanazt csinálod, mint azok a nők, akik picsognak, hogy nincs senkijük, de bárki bármit mond nekik, mindig csak hárítanak, hogy buliban nem ismerkednek, mert..., neten nem ismerkednek, mert..., utcán nem ismerkednek, mert... Ha neked semmi nem jó, akkor gondolkodj tovább egyedül, de szerintem még húsz év múlva is ugyanitt fogsz tartani ezzel a hozzáállással, és a nőket fogod hibáztatni, mert nem kopogtattak be önszántukból az ajtódon, holott azt sem tudták, hogy egyáltalán a világon vagy.
2020. jún. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
0%

online legkönnyebb. Fb-on akárkit elérsz, csak le kell ülni és körmölni a leveleket szép szorgalmasan. Olyan nincs, hogy elküldesz 1000 levelet és ne írjon rá vissza senki.. még akkor is válaszolni fog a söpredék, ha a farkadról csatolsz mellé egy képet... normális levélre, jóval több válasz fog jönni.


Többiek meg szenvedjenek a boltban, melóhelyen, meg a beltenyészeti baráti körben, ahol mindenki végigdugta már a kiszemeltedet...

2020. jún. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
6%
Tényleg bárhol lehet, akinek megvannak erre a skilljei. Viszont nagy átlagban én azt javasolnám, hogy közös hobbi révén, mert az nem erőltetett, és van téma is. Én például gondolkodom emiatt főzősulin is vagy nyelvtanfolyamon, vagy valamilyen sport elkezdésén. De például most dumálgattam a napokban egy barátommal, hogy eljárhatnánk kirándulni, még talán ott is lesz lehetőség. 30F
2020. jún. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 A kérdező kommentje:
Lehet vannak ilyen agyilag vosszamaradottak hogy random irogatnak facebookon lányoknak "1000 levelet" ez elég szánalmas húzás szerintem, összes közül a legrosszabb ez a módszer, Facebook nem arra van, bár nyilván az is egy lehetőség valakiknek.
2020. jún. 22. 12:20
 16/55 anonim ***** válasza:
53%

Mégis mi a szart akarsz hallani?? Tényleg, mit?

Mondjuk meg hova menj el szombaton délelőtt 10kor, ahol megtalálod a párod?

Legalább 100 ilyen kérdés van, de jóval több. "Hol ismerkedjek..." írd be és ugyanilyen sablonos kérdésre ugyanazok a sablonos válaszok jönnek.

Hobbi, társaság, munka, internet. Ennyi.

Vagy írjuk, hogy sehol és akkor megnyugszol?

2020. jún. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező!


Amiket itt össze nyavajogsz, azok alapján neked még a Rosszlányokon sem jönne össze egy csaj.

2020. jún. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
100%
Én például nem szeretem a társas hobbikat. Akkor most erőltessek magamra egy olyan tevékenységet, amit utálok? És ha ott összejövök valakivel, aki tényleg szereti azt a hobbit, akkor hogy mondjam meg neki, hogy én tulajdonképpen csak azért jöttem, hogy ismerkedjek, és a továbbiakban nem számithat rám a hobbijában, holott valszeg azt hiszi, hogy én is szeretem azt a tevékenységet. Ennek mi értelme van?
2020. jún. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
71%

19.-nek.


+1

2020. jún. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 A kérdező kommentje:
#19 mondjuk ez is érdekes
2020. jún. 22. 13:34
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!