Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mai világban hol lehet normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai világban hol lehet normálisan ismerkedni 25 - 30 éves korosztalynak?

Figyelt kérdés
Mindenki gép előtt ül és neten ismerkedik? Vagy van más választás is?
2020. jún. 22. 10:23
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:
Oké sablon
2020. jún. 28. 22:15
 42/55 anonim ***** válasza:
72%
#40: Voltak itt elég konkrét javaslatok is, szerinted a kérdező ezekből mit fogadott meg, mit próbált ki? A nyakamat tenném rá, hogy semmit. A kérdés kiírása óta eltelt egy hétben szerintem semmit nem csinált a finnyáskodáson és a kritizáláson túl. Teljesen értelmetlen bármit is írni, szerintem ő a saját nyomorát azzal próbálja megideologizálni, hogy úgysem lehet sehol sem ismerkedni. Pedig lehetne, sok mindent írtunk itt már neki, de tuti, hogy egyik ötletet sem próbálta ki, mert nyafogni könnyebb, mint tenni is valamit.
2020. jún. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
72%

"Oké sablon"


Annyira szórakoztató ebben a fórumban hogy azt hiszik az incelek hogy az emberi kapcsolatok úgy működnek mint valami Serial Kulcs aktiválása valami szoftverben.


Hogy az ember maga, az egy kilóra megvehető konkrét fogyasztási cikk.

Csak azért mert nekik hiányuk van LOL most komolyan :D Ez nem így működik.

És GYIK-es hiszti sem old meg semmit.


Csak a kis gyerekes párt kereső anyákból van legalább 200 ezer. 60+-os özvegyből vagy fél millió.

A vallási társkeresőkön pl hatványozottan több a nő. Nem igaz hogy valaki ennyire buta és tehetetlen.

2020. jún. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 A kérdező kommentje:
Ismerkedj akkor 60+osokkal:)
2020. jún. 29. 08:37
 45/55 anonim ***** válasza:
83%

Ha az egyetemi éveid végére nem sikerült társat találni, akkor nagyon nehéz dolgod lesz.


Munkahelyen nem lehet ismerkedni, ebben a korban már minden nő foglalt. A mi cégünkbe is hoztak 2 szép csajt, lecsekkoltam őket facebookon, természetesen az egyiknek 8 éves kapcsolata van, és nem úgy fest, hogy szétmennének valaha is, a másik meg 2 éve házas.


25+-osan már a haverjaid is tünedeznek el, jönnek az esküvők, gyerekek, és már nem az lesz a prioritás, hogy veled mászkáljanak bulizni. Max olyan haverok maradnak meg, akik szintén szerencsétlenek a nőkkel. Lehet menni velük töketlenkedni bárokba, diszkóba, viszont a pofára esés garantált.


Marad a net, ha jól nézel ki, meg jó dumád van. Ellenkező esetben meg az örök magány. Sajnos az evolúció nagyon kibabrált az objektíven nem vonzó férfiakkal, mert ugye a vágy bennük is megvan ugyanúgy, csak kiélni nem tudják.

2020. jún. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
55%

Hát ez tényleg így van hogy ebben a korosztályban már majdnem minden jól kinéző emberke foglalt.

Én nőként is ezt tapasztalom hogy a számomra jó pasik már megállapodtak, akik meg maradtak és jó pasik azok meg még mindig csak kiélni akarják magukat...

2020. jún. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 MolotovPunk ***** válasza:
Szerintem több helyen érdemes ismerkedni,akár élőben is,de netes ismerkedés sem gáz,csak ebben a korban nem gyengén férfitöbblet van a társkeresőkön.Egyébként a 30 feletti korosztályban sok elvált férfi/nő van.Viszont akik 18-20 éves korban jöttek össze középiskolában,ott azért nagyon nem garancia az,hogy örökké együtt is maradnak.Pl.10 év múlva is együtt lesznek e.Sok komoly kapcsolat megy tönkre ebben az időszakban.Rengeteg válás is van.Főleg 30+ felett.
2020. jún. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
46%

"akik meg maradtak és jó pasik azok meg még mindig csak kiélni akarják magukat..."


Vicces mert én a kolléganők szerint jó pasi vagyok. Ugyanakkor a betegellátás konkrétan az időm 70%-át "lenyúlja". "Nyilván" meg kéne mondanom a betegnek, hogy bocsi nem érek rá ki kell élnem magam. Ezért hát az van hogy a véna csapolást, a sebkötözést, az infúzió bekötést...


Old már meg magadnak mer nekem ki kell élni magam.

Aha OK a beteget akkor ki látja majd el ? Így is létszám hiány van kb minden kórházban. Anyád, apád, gyereked beesik majd egy SBO-ra nem fogjuk ellátni mert buli van ? Azt oldja meg magának a törést pl ?


Nem gondolod hogy kicsit rossz a felvetésed.

"Tényleg sok értelme lenne egy kapcsolatnak." Átlag reggel hajnali 4-kor megyek és este 8-30-ra jövök meg.

Meg a munkatársaim 90%-a egyébként elvált.


31 F Szakápoló.

2020. jún. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
Ha tudtad, hogy ezzel jár, miért ezt a szakmát választottad?
2020. jún. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:

"Ha tudtad, hogy ezzel jár, miért ezt a szakmát választottad?"


Mert a munkavégzés része egyébként a legkevésbé sem zavar és szeretem csinálni. Talán ezért.

2020. jún. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!