Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akadnak olyan 20 - 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akadnak olyan 20 - 30 éves korosztályba tartozó nők, akiknek bejönnek a duci/kövér pasik?

Figyelt kérdés
Nem társkeresés címén tettem fel a kérdésemet, csak érdekelnek a vélemények.

2016. szept. 8. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Akiknek a pici pocakú, határozott, makacs, de kedves, szerető, felettébb jó humorú, nagyon őszinte művészlelkek jönnek be, azok írhatnak nekem! :) 25F
2016. szept. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az egyik barátnőmnek elèg nagydarab, pocakos pasija van. A lány kifejezetten, csinos ès szèp, 29 èves.

Nekem a kövèrsèg semmikèpp nem vonzó, valamennyi háj belefèr, ha nem fullad meg 5 perc sex után. Èn is hízèkony vagyok, de kontrollálom annyira az ètkezèsemez, hogy ez ne következzen be.

2016. szept. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kövérek kevésbé aktívak az ágyban.
2016. szept. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

En sajnos nagyon kover voltam anno es valamiert bar egyutterzek a kover pasikkal de nem tudnek veluk kezdeni. En mar eletmodot valtottam es nem akarom hogy feljojjenek a regi emlekek.

De csak emiatt nem. Amugy sorstarsak! Pacsi!

2016. szept. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"A kövérek kevésbé aktívak az ágyban"


Ez valójában nem feltétlenül igaz. Viszont akin sok a

túlsúly, ott az állóképesség már lehet kérdéses, de

akkor az nem csak az ágyban mutatkozik be :D

2016. szept. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
A kövér pasi (vagy nő,mindegy) senkinek sem tetszik. Aki kövérekkel szexel az valószínűleg maga is kövér vagy csúnya (vagy mindkettő) és nem jut neki más. Nem muszaj kövérnek lenni,lehet ám rajta változtatni. Ki kell tudni mondani azt hogy "nem" amikor kajával kínálnak.
2016. szept. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem például a humoros, intelligens, talpraesett férfiak jönnek be, nem tudom kilóra mérni a szerelmet!


6-osnak üzenném, hogy se kövér, se csúnya, se hülye nem vagyok, anno két sráccal is jártam, akiknek kockahasuk volt, de a mostani párom (aki a gyerekem apja is, és nem véletlenül), 135 kiló. Akkor is, ha egész nap csak salátát eszik. Hormonális probléma, nem az önuralmával van gond. És bocs, hogy nem vagyok annyira sekélyes, hogy valakit a kilói/évei/pénze stb. alapján ítéljek meg. Számomra a párom a legfantasztikusabb ember a világon!

2016. szept. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!