Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehet a mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet a mai világban már szinte sehol ismerkedni?

Figyelt kérdés
Bárhova megy az ember mindenki telefonját nyomkodja, neten sok a kamu profil, rengetegen vissza se írnak, csajok tudnak válogatni a férfi többlet miatt , (suliba, egyetemre se jár örökké az ember), tehát az is kizarva előbb utóbb, akkor igazából hol is lehet? 27F
2020. aug. 15. 18:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Régen sem volt egyszerű az iskolák elvégzése után ismerkedni, ezért ment gyorsaj férjhez mindneki a csopottársához vagy korábban megismert szerelmeihez.
2020. aug. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%
Szánalmas vagy.
2020. aug. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Nincs férfitöbblet. Férfibőség az ami van, minden nőre rengeteg pasi nyomul, akik valóban kedvükre válogathatnak ezáltal. Neked, férfiként, minden egyes nőért rengeteg férfivel kell felvenned a versenyt.
2020. aug. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

Biztos van hobbid vagy érdeklődési köröd. Szerintem csatlakozz egy hozzád közel álló dologgal kapcsolatos közösséghez vagy csoporthoz, és az egy jó alap. Jó, mert van rögtön egy közös pont, amin elindulhattok és ha nem is jössz össze senkivel, megismersz, sőt összebarátkozol egy rakás emberrel, akik által már megismerkedhetsz (kapcsolati háló).

Én első körben ezt javaslom, legalábbis nekem és a barátaim többségének is hasonló mód (értsd egyetem, nyári munka) lett párja.

21/L

2020. aug. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
12%

"Biztos van hobbid vagy érdeklődési köröd. "


Nincs az a hobbi, sport vagy bármi, ahová ne szinte csak férfiak járnának el, ezt tapasztalatból mondom. A nők egyszerűen ki sem teszik a lábukat otthonról.

2020. aug. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

#5

Nyilván vannak ilyen nők és férfiak, de én pont az ellenkezőjét tapasztalom. Ahova heti rendszerességgel járok, egy színkör és egy filmklub, előbbinél egyértelműen a nők vannak többségben, a másiknak nagyjából kiegyenlítettek az arányok. Az egyedüli közösségem, ahol stabilan a férfiak vannak többen, az a túrakör, de ott is vannak lányok. Határozottan emlékszem rá, hogy amikor még három évvel ezelőtt csináltam a jogosítványomat, akkor a KRESZ-en öt férfi és tizenöt nő volt, holott a vezetés általában a férfiaknál népszerűbb.

Szóval megpróbálni mindenképp érdemes és ha nem is jön össze, bővül a kapcsolati háló. Másrészt lehet, hogy több a férfi, de ez nem feltétlen csökkenti az esélyeket. Nyilván valamennyire igen, de attól még ugyanúgy lehet esélye annál a pár lánynál.

21/L

2020. aug. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
6%
Jó, akkor még egyszer lerakom a jogsimat. Egyszerűen bármit csinálsz, mindenhol férfiak vannak, az a néhány nő aki kimozdul, azokat tucatjával veszik körül a férfiak, a közelükbe sem férsz. Még táncórára (swing) is 2x annyi férfi ment és az összes nőnek volt már párja. Nyelvi klubokban is simán 1:10-hez a férfi-nő arány, pedig az ember az gondolná, oda nők járnak, de nem.
2020. aug. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen, netes társkeresőkön úgymond egy versenynek mondható valami van, meg nők égő növelés céljából is használják, unalombol.
2020. aug. 15. 20:03
 9/19 A kérdező kommentje:
Ego*
2020. aug. 15. 20:03
 10/19 anonim ***** válasza:
24%
A társkeresőkön még sokkal durvább versenyhelyzet van, ott aztán a nők olyan szinten válogathatnak a férfiak közül, hogy ott tényleg csak a kifejezetten jól kinéző férfiak tudnak egyedül labdába rúgni. A legrosszabb, ami az átlagos külsejű férfiakkal történhetett, az a társkereső oldalak és applikációk megjelenése, de aztán ott van a facebook, meg instagram, ahol szó szerint ömlenek a férfiak a nőkre. Manapság, ha nem vagy született jó pasi, gyakorlatilag game over van, ilyen elképesztő választék mellett már emberszámba sem vesznek.
2020. aug. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!