Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehet a mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet a mai világban már szinte sehol ismerkedni?

Figyelt kérdés
Bárhova megy az ember mindenki telefonját nyomkodja, neten sok a kamu profil, rengetegen vissza se írnak, csajok tudnak válogatni a férfi többlet miatt , (suliba, egyetemre se jár örökké az ember), tehát az is kizarva előbb utóbb, akkor igazából hol is lehet? 27F
2020. aug. 15. 18:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%
Hát nem tudom. Szerintem kevés a normális pasi, én nem sokkal szoktam találkozni. Akivel mégis, az meg abszolút nem mozgat meg szexuálisan.
2020. aug. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Kevés a normális lehet, normálisabbak nem társkeresőznek? pont ez miatt mert önbizalom romboló
2020. aug. 15. 21:05
 13/19 anonim ***** válasza:
27%

Neked azért nem (lehet ismerkedni sehol), drága kérdező, mert az általad írtak és a megfogalmazásod alapján is egyértelmű, hogy a szociális intelligenciaszinted a bányászbéka hátsója alatt van.

Még valami: azok, akik nem érzik tehernek, hogy bármilyen típusú / nemű / foglalkozású / társadalmi helyzetű stb. emberrel elbeszélgessenek (váltsanak pár szót), ha úgy adódik, mármint például húsz percen át folyamatosan, azoknak megy az ismerkedés - baráti és párkeresési célból egyaránt. Gondolkozz el ezen.

2020. aug. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
#13-as voltam, és a második bekezdésemhez szeretném hozzáfűzni: elbeszélgessenek, mármint számukra addig teljesen idegen emberrel, akivel akkor és ott találkoznak először.
2020. aug. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Gondolj amit akarsz, mindjárt arra kell fogni az egészet, hogy nalam van a baj?, vegulis ez a legkönnyebb, másikban a hibát keresni. Ismeretlenül
2020. aug. 15. 22:16
 16/19 anonim ***** válasza:
34%

Nagyon át tudom érezni, társkeresőn senki nem ír vissza, utcán ismerkedés szintén lehetetlen.

Munkahelyen nagyon mázlista kell legyen valaki, hogy pont legyen olyan munkatársa, aki tetszik neki és pont szingli ő is.

Hobbi meg ilyesmi full pasik, konditermekben, sportfoglalkozásokon, tanfolyamokon sincsenek nők.

A nők egyedül bulizni járnak, ott meg egyszerűen nem lehet megütni azt a szintet, hogy megtetszél nekik, mert annyira magasak az elvárások.


Szivesen adnék jó tanácsot, meg fogadnék is, mert tényleg en is így vagyok, mint a kérdező, de nincs jó tanács. Ha egyetemen vagy előtte nem jött össze, akkor ez már offos :(

2020. aug. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
76%

#15: "mindjárt arra kell fogni az egészet, hogy nalam van a baj?"


Csak nem azt akarod ezzel mondani, hogy az eddigi kudarcaid során egyszer sem merült föl benned az a lehetőség, hogy a hiba a te készülékedben IS lehet?

2020. aug. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
83%
Ha más tud ismerkedni, te meg nem, akkor igen, nálad van a gond.
2020. aug. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Amikor én tanultam a KRESZ-tanfolyamon, a huszonpár fős csoportban 2 nőnemű volt, egyik a férjével jött, tehát kiesett, a másik viszont egy nagyon csinos lány volt. Az összes csávó ott döngött körülötte, mint a darazsak a dinnyén. Bevallom, én is, mert nekem is tetszett a lány. Azóta neki már gyereke is van (nem tőlem :D).
2020. aug. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!