Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehet ismerkedni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet ismerkedni a mai világban?

Figyelt kérdés
Sajnos a legtöbb fiúval ahogy velem is nagyon elutasítóak a lányok bár kedvesek de kihasználnak. Sosem volt még kapcsolatom mert bár átlag alatti vagyok de becsületes tanult nem az a tipikus hangadó hanem az értelmesebbik fajta amit sokszor mondanak is nekem hogy értelmes vagyok. Mégsem sikerült még kapcsolatot kialakítani és jövőre leszek 29 éves. Sok lány már eleve foglalt de aki nem az se akar összejönni és előbb utóbb ő is elkel. Az idő meg megy de egyszerűen képtelenség ismerkedni mert sok lány elutasító eleve. Sok átlag alatti nőnek is van kapcsolata az átlag alatti mondjuk az hogy elhízott vagy akármi mégis a kövér lányoknak is van pasijuk ha egy férfi viszont nem sportos vagy nem keres jól vagy akármi akkor a lanyoknak nem kell az ilyen. Sajnos én ezt tapasztalom sajnos.
2020. dec. 27. 15:47
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
86%
Ja hogy akit csúnyának tartasz, annak már egyből kötelessége igent mondani neked te "becsületes" fiú. :D
2020. dec. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
80%
Mi gátol meg abban, hogy eddz és kívánatosabbá tedd a tested?
2020. dec. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
Akit csunyanak tartok az is mondhat nemet en arra értettem hogy aki csunya ferfi annak eselye sincs egy csunya nonek meg vagy 70% eselye van ha szingli ferfit talalni maganak.
2020. dec. 27. 16:14
 14/45 anonim ***** válasza:
19%

Ismerkedni lehet, max te nem tudsz ismerkedni


Kivancsi volnek h atlag alatti kulsovel te hogy ismerkednèl. Ez olyan, h elj egeszsegesen ha nincs penzed csak parizerre...

2020. dec. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
92%

"Kivancsi volnek h atlag alatti kulsovel te hogy ismerkednèl"


Nyilván a társkeresés nem jótékonykodás. Mindenki azzal jön össze aki tetszik nekik, ezért nem okolhatjátok a nőket.

2020. dec. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
21%

Mi gátol meg abban, hogy eddz és kívánatosabbá tedd a tested?


Az a gond, h ha nem vonzo egy pasi feje akkor a nok 90% a le sem carja, akkor sem ha sportos, igenyes.

2020. dec. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
34%
Egy csúnya férfinak esélye sincs arra a mai világban, hogy nő szóbaálljon vele, sőt, rengeteg munkánál is rögtön az elején, még az állásinterjú előtt kiszűrik a csúnya férfiakat, sok munkára is esélytelenek. Bár képtelen vagyok felfogni, a külső egy árufeltöltő munkánál miért számít pl, de attól még sajnos így van.
2020. dec. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
16%

Nyilván a társkeresés nem jótékonykodás. Mindenki azzal jön össze aki tetszik nekik, ezért nem okolhatjátok a nőket


Akkor meg mit pofaztok a kerdezonek? Nem lesz szebb mutet nelkul akarmit csinal. Egyet tehet, lesz penze es akkor siman talal a penzeert jo vsajt

2020. dec. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
74%
Ti amúgy néha felálltok a gép elől valóéletezni? Elég sok férfit látni barátnővel, feleséggel, családdal, akit jóindulattal sem neveznék jóképűnek.
2020. dec. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
34%
Csúnya férfi vagyok, még a csúnya nők is hülyének néznek, ha ismerkedni akarok velük.
2020. dec. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!