Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehet ismerkedni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet ismerkedni a mai világban?

Figyelt kérdés
Sajnos a legtöbb fiúval ahogy velem is nagyon elutasítóak a lányok bár kedvesek de kihasználnak. Sosem volt még kapcsolatom mert bár átlag alatti vagyok de becsületes tanult nem az a tipikus hangadó hanem az értelmesebbik fajta amit sokszor mondanak is nekem hogy értelmes vagyok. Mégsem sikerült még kapcsolatot kialakítani és jövőre leszek 29 éves. Sok lány már eleve foglalt de aki nem az se akar összejönni és előbb utóbb ő is elkel. Az idő meg megy de egyszerűen képtelenség ismerkedni mert sok lány elutasító eleve. Sok átlag alatti nőnek is van kapcsolata az átlag alatti mondjuk az hogy elhízott vagy akármi mégis a kövér lányoknak is van pasijuk ha egy férfi viszont nem sportos vagy nem keres jól vagy akármi akkor a lanyoknak nem kell az ilyen. Sajnos én ezt tapasztalom sajnos.
2020. dec. 27. 15:47
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
17%

még az állásinterjú előtt kiszűrik a csúnya férfiakat, sok munkára is esélytelenek.


Informatikusnak jok, rengeteg ronda, kover infost tudok, es tele vannak penzzel.

2020. dec. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
69%

Kedves 19-es. A félreértés ott van, hogy vannak akik szinten felül szeretnének maguknak nőt/hapsit. Persze, hogy mindenkinek lehet valakije. A gond akkor van, ha nem a saját szintjéről vagy az alól akar. Nálam ez egy döntés volt. Ronda nőm lehetett volna már pár az elmúlt 40 évben de abban nekem semmi jó nincs. Jó nőkhöz meg nem nézek ki elég jól és vagyonos sem vagyok.


Úgyhogy igen, mindenkinek lehet valakije csak nem mindegy ki :).

2020. dec. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
21%

akit jóindulattal sem neveznék jóképűnek.


Ha atlagos, akkor van eselye baratnore, persze 100/1 nonel. Ha ronda, akkor semmi, vagyis de 10000/1.

2020. dec. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
78%

"abban nekem semmi jó nincs."


őőő, akkor maradj egyedül.

2020. dec. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
54%
Én még cserélnék azzal a válaszolóval is, aki ronda nőknek kellene, mert én még a ronda nőknek sem kellek.
2020. dec. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
9%
Minden nő a szintje felett keres 40 eves koraig. Tehat ha ő ronda no, 10/2 es, akkor is varja a 10/5 os atlag pasit es kepes addig tobb tucat ronda pasit ia kikosarazni. Ezt latom.
2020. dec. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
30%
Es az a szornyu, h a puncinak akkora ereje, sőt hatalma van, h elobb vagy utobb a lehtobb ronda nonel is bekopogtat egy atlagos pasi. Ellenben ronda pasinál soha.
2020. dec. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Nagyon ronda vagy, ezért úgy gondolom, nem vagy olyan helyzetben, hogy nemet mondhass nekem. Ismerkedjünk meg! 😇😘
2020. dec. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
90%
Küldjetek már magatokról képet privátban. Esküszöm kíváncsi lettem, hogy mit tartotok olyan eszméletlenül rondának.
2020. dec. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
18%

Pedig amugy mondanak valamit az előttem írók.

Egyik legjobb baratom egy alacsony nem tul jokepű gyerek.

2 éve kapcsolatban van, egy lehetösegeihez merten eleg türhetö csajjal.

Elötte viszont evekig semmi, olyan nök elküldték, hogy nem hittem a szememnek.

Egyszer a pultnal alltunk, egy nagyon ronda 40-es nö hozzam dörgölözött, haver mellettem, ranez, kerdi tölem ez veled van?

A helyedben nem mutatkoznek vele.

Egy masik alkalommal egy dagadt csaj, azt mondta neki, marad meg 20 percet, ha fizet egy koktelt neki.

Ott mar közbeszoltam es elküldtem a csajt a picsaba.

Mondom ez vicc, ilyen a vilagon nincs.

2020. dec. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!