Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehet ismerkedni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet ismerkedni a mai világban?

Figyelt kérdés
Sajnos a legtöbb fiúval ahogy velem is nagyon elutasítóak a lányok bár kedvesek de kihasználnak. Sosem volt még kapcsolatom mert bár átlag alatti vagyok de becsületes tanult nem az a tipikus hangadó hanem az értelmesebbik fajta amit sokszor mondanak is nekem hogy értelmes vagyok. Mégsem sikerült még kapcsolatot kialakítani és jövőre leszek 29 éves. Sok lány már eleve foglalt de aki nem az se akar összejönni és előbb utóbb ő is elkel. Az idő meg megy de egyszerűen képtelenség ismerkedni mert sok lány elutasító eleve. Sok átlag alatti nőnek is van kapcsolata az átlag alatti mondjuk az hogy elhízott vagy akármi mégis a kövér lányoknak is van pasijuk ha egy férfi viszont nem sportos vagy nem keres jól vagy akármi akkor a lanyoknak nem kell az ilyen. Sajnos én ezt tapasztalom sajnos.
2020. dec. 27. 15:47
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
91%

"bár átlag alatti vagyok de becsületes tanult nem az a tipikus hangadó hanem az értelmesebbik fajta"

Könyörgöm, ezeket a dumákat egy életre felejtsd el, ha nőt, állást, vagy bármi olyat akarsz az életben, amihez más embereken keresztül vezet az út!

2020. dec. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
96%
Sportos könnyedén lehetsz, csak kezdj el edzeni. Plusz erősen javaslom az önfejlesztő könyveket is, csodákra képesek.
2020. dec. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
26%
2 napja vagyok ezen az oldalon és már századjára írom le. Nézz ki jól és/vagy legyél gazdag és/vagy keress a szintedről. Ha azok az átlag alatti nők is visszautasítottak, akiknél próbálkoztál akkor menj még lejjebb, előbb-utóbb leérsz a te szintedre. Ott lesz is találat. Ennyi.
2020. dec. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
24%
Manapság már ez az alap mérvadó elvárás és a divat a nők között, legyenek 20, 30 vagy a 40-es éveikben, amit felsoroltál. Aki becsületesen próbál játszani és nem mutatja magát többnek, mint ami, azt simán levegőnek nézik. Ma csak az a hím érvényesül, aki minél hangosabban hazudik magáról lehetőleg jó nagyokat.
2020. dec. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
91%
Nem a becsülettel van a baj, hanem ahogy az prezentálva van.
2020. dec. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ismerkedni, csak nem átlag alatti külsővel.
2020. dec. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
De pont az hogy már a csunyabb elhizott noktol is elutasítást kap az ember akkor már hovs vigyem lejebb a szintet? Tehát meg ezek a noknek is van pasijuk azert irom hogy sok sracnak mar eselye sincs ahogy nekem sem.
2020. dec. 27. 16:05
 8/45 anonim ***** válasza:
11%
Ahogy mondtam, menj még lejjebb. Keress olyat, akinek valami súlyos testi hibája van, leöntötték a fejét savval, stb. Mindig van lejjebb. Előbb-utóbb tuti lesz találatod csak a te szintedre kell menni.
2020. dec. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
85%
Ismerkedni lehet, max te nem tudsz ismerkedni.
2020. dec. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
23%
Kerdezo. Minden szavad igaz. En is ezt latom. Sok elutasitas, de megis a kevesbe szep nok is elkelnek valahogy, megpedig nem is rossz pasik veszik el oket felesegul.
2020. dec. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!