Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs egy normáis nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kornikus00 kérdése:

Miért nincs egy normáis nő, aki nem külső megy?

Figyelt kérdés
2020. júl. 5. 17:29
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/145 A kérdező kommentje:

46.


"Rendben, nem küldesz, nem kötelező, csak segíteni akartam. Már volt, aki küldött, ő kérte, hogy véleményezzem. Meg is tettem.


De nagyon bizalmatlan is vagy, így mégis hogy akarsz kapcsolatot?


34 éves vagy, ezek szerint még nem volt barátnőd"


Ugyan miért küldjek hogy megírjad hogy 'nem vagy csúnya' meg 'rossz helyen keresgélsz' bocs de nem vagyok erre fasságra kíváncsi. Bizalmatlan nem tudom miért lennék bizalmatlan, ha az azis vagyok adjanak esélyt és akkor talán meg bízok bennük. Hogy bízzak olyanokba akik nem kíváncsiak rám? sokszor megszívtam már gyakorin küldtem és nem írtak semmit. Hát bocs de én nem leszek bohóc.

Volt barátnőm volt! De nem sok!

2020. júl. 5. 19:15
 52/145 anonim ***** válasza:
100%
Aha, és saját megítélésed szerint magadhoz képest mennyit fejlődtél az eddigi tapasztalataid hatására, kérdező? Már ha tényleg volt barátnőd.
2020. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/145 A kérdező kommentje:
Saját megítélésem szerint ha nem történik valami, és nem lesz valakim, ennek nem lesz jó vége már nem birom sokáig. Volt barátnőm ebbe mi olyan hihetetlen? De régen. Mondjuk akkor a nő is kellett hozzá mind egy mit írtam tetszettem neki és habozott, akart és összr is jöttünk ennek 13 éve. De már 34 vagyok hátrányba vagyok minden téren, és az hogy kapcsolatom legyen nem csak rajtam áll. Ha nincs partner, akkor én csinálhatok bármit nem lesz. Nem birom sokáig ezt épp ésszel,
2020. júl. 5. 19:24
 54/145 anonim ***** válasza:
100%
Úgy írsz mint egy elkényeztetett kisgyerek. Nem csodálkozok.
2020. júl. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/145 A kérdező kommentje:

'Úgy írsz mint egy elkényeztetett kisgyerek. Nem csodálkozok.'



Mármint? Kifejted?

2020. júl. 5. 19:31
 56/145 anonim ***** válasza:
100%

Jó, akkor felejtsük el a külsődet, mondjuk a kérdésed pont arra irányult, de ezek szerint átlagos vagy. Tételezzük fel.

Szerinted mi az, ami miatt vonzónak kellene látnia egy nőnek? Mit nem látnak meg benned, pedig igenis értékes?

2020. júl. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/145 anonim ***** válasza:
87%

Kedves kérdező!!


Én az exemmel úgy jöttem össze hogy igazából annyira nem is tetszett.


Dirket nem a macsó rossz fiút akartam magam mellé pedig lehetett volna olyan is.. Gazdag is..


De én a kis szánalmas, lúzert választottam aki visszahúzódó antiszoc munkanélküli mamahoteles pasi, akinek pénze se volt!


Aranyos volt, kedves, lehetett vele nevetni,beszélgetni mindig mosolygott mikor meglátott..

Gondoltam mivel jóval az ő szintje felett vagyok külsőre, majd megbecsül.

Meg azért is mert ő nem az a rosszfiu kurogep.


Aztán egyre jobban nézett ki, megférfiasodott mellettem. Edzett, borosta.. Az idealom lett.

Oda voltam érte. Szerettem, nem érdekelt soha másik pasi.. Se gazdag se olyan aki nála jobban nézett ki.

De ő minél jobban nézett ki, és lett autója, jogsija, annál inkább szemetebb volt velem.


Én vele akartam leélni az életemet. Vele akartam tervezni de sajnos olyanokat mondott hogy ő még bulizni akar, másokkal akar együtt lenni(szexelni) stb,mert a haverja is ezt csinálja és ő is élvezni akarja az életet.


Aztán még volt pár másik dolog ami miatt inkább szakítottunk.


5 évet elbasztam az életemből, de persze neki arra jó voltam hogy segítettem egy kis stílusváltásban, hogy jobban nézzen ki, tapasztalat szerzésre, önbizalom növelésre, meg hát volt akivel villogjon. És depresszios is volt mert a külseje miatt senki se állt le vele még beszélni se! Barátai se voltak max haverjai.


Szakítás után egy ideig(2hó)könyörgött nekem hogy fogadjam vissza de minek, pár év múlva úgyis megcsalt volna vagy kitudja, lehet mellettem is megtette.

Meg amúgy se volt a munka hőse.. Nem nagyon dolgozott.


De én mindig újabb és újabb esélyt adtam neki. Hátha majd elmegy dolgozni és csak én fogom érdekelni.

Pedig aztán időközben nagyon látványosan meghízott +15kilo kb ami már nem izom volt.. De engem ez se érdekelt.

Ellenben én sokszor futottam meg főztem munka után, és sokszor diétás kaját ettem hogy vékony maradjak neki.


A lényeg hogy én vele terveztem el a jövőm, miatta vettem ezt a sok szép fehérneműt, a sok jó szoknyát ruhát cipőt hogy mindig szép legyek neki, itthon pedig főztem sokszor mikor jött, volt hogy én vittem el vacsorázni, moziba, Balatonra stb..(én vezettem, én fizettem)

És elég sok pénzt félre tettem mindig a fizetésemből ha esetleg végre össze költözünk, vagy kimegyünk külföldre akkor legyen mihez nyúlni.

Spóroltam, pl nem mentem el kozmetikába, körmöshöz, magamnak csináltam majdnem mindent, pedig jó lett volna sokszor.. próbáltam mindig az olcsóbb de ugyan úgy divatos cuccokat venni.


De most kb baszhatom a kis jövőképem.

26 évesen,szüleimmel élek hála neki. Csak hogy ő kiélhesse magát. Bulizhasson és ahogy ő mondaná megbaszh@sson kitapasztalhasson másokat.

Sose bocsátom meg neki ezt.


Mert ha én nem vagyok aki kihúzza a depresszióból, akkor meg mindig ugyanaz a luzer lenne aki a szobába nyomja a gépet.


Ugyanis más lány nem állt le vele mert a legtöbb felszínes.


De én ezek után megfogadtam, csak olyannak adok én is esélyt aki külsőre megfog.



Ja és ezért sem szabad túlságosan normálisnak se lenni.

Az is baj volt hogy én voltam neki az első és nem tudott így értékelni sem.

2020. júl. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/145 anonim ***** válasza:
28%

Ja és mielőtt valaki kérdezné, minek voltam együtt vele,

Azért, mert volt sok jó tulajdonsága is.

És ezért adtam neki sok esélyt.


Tudjátok.. Én az a régi módi fajta vagyok.

Megjavítani.. Nem pedig egyből kibaszni.

2020. júl. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/145 A kérdező kommentje:

57.


Nem kéne általánosítani! És gondolni azt hogy mindenki ilyen, mint az exed. De ez miatt minden nyomin bosszút állsz hogy nem kell, csupán aki jól néz ki! Na, majd azoknál járod meg, majd összejössz egy jó pasival, melletted elhízik elustul, azán majd szülsz neki egy gyereket csal orba szájba, és egyedül fogsz maradni a gyerekeddel. Az exed legalább őszinte volt veled talán még fiatal is hogy felfogja mit veszített. De jó pasi aki majd gyereket fog csinálni neked, ott fog hagyni, ő is kiléphessen a felelőlés alól. Majd meglásd hogy így lesz. Majd olvasd vissza ez a kommentet ha addigra elnem vegyük a több ezerbe. Hogy ki milyen ember nem a külső határozza meg. Ezt jobn ha megjegyzed.

2020. júl. 5. 19:47
 60/145 anonim ***** válasza:
100%
Annyira csúnya vagy? Vagy az alkatod rossz?
2020. júl. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!