Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs egy normáis nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kornikus00 kérdése:

Miért nincs egy normáis nő, aki nem külső megy?

Figyelt kérdés
2020. júl. 5. 17:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/145 anonim ***** válasza:
93%
én hetero férfi vagyok, de még így is kerülnélek
2020. júl. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/145 anonim ***** válasza:
92%

Ja, szóval, akinek fontos a külső, az már nem normális nő. :O

A te gondolkodásod se a normális kategóriába tartozik.


Hallottad már azt, hogy külső + belső alkot egy kerek egészet? Akkor ezek szerint újat mondtam neked.

Mind a kettő egyaránt fontos, nincs egyik a másik nélkül.

A szépség pedig mindenkinél mást jelent.

2020. júl. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/145 A kérdező kommentje:

10.


Épp hogy nem vagyok ronda! Ez ami aggasztó, egyáltalán nem vagyok ronda hibáim az vannak a küldőmmel én is beismerem. De ha ugyanilyen kalimerű nőnél próbálkozol aki széntén nem tökéletes olyan nem érdeklek egyáltalán.

2020. júl. 5. 17:49
 14/145 anonim ***** válasza:
93%

Nem értem, neked miért kell olyan nő, aki nem vonzódik hozzád?

Te is azzal akarsz kapcsolatot akit kívánatosnak tartasz, nem?

Meg kell keresni azt a nőt akivel kölcsönösen vonzódtok egymáshoz.

2020. júl. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/145 anonim ***** válasza:
91%
Akkor valahol máshol van a hiba, mert mind a nők, mind a férfiak nagy többsége talál magának párt.
2020. júl. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/145 A kérdező kommentje:

"Nem értem, neked miért kell olyan nő, aki nem vonzódik hozzád?"


De senki nem vonzósik hozzám felfognátok végre. Na lenne olyan nem tettem volna fel ezt a kérdést.


'Te is azzal akarsz kapcsolatot akit kívánatosnak tartasz, nem?'


Legyen ápolt, ne az a gyönyűség, nem muszály full csinosnak lennie nekem elég lenne!


'Meg kell keresni azt a nőt akivel kölcsönösen vonzódtok egymáshoz.'



Azt magyarázom nő hogy ilyen nincs.

2020. júl. 5. 17:56
 17/145 anonim ***** válasza:
86%

"Azt magyarázom nő hogy ilyen nincs."


DE VAN, csak nem mindenkinek adatik ez meg, hogy ilyen nővel legyen együtt. Nem jár mindenkinek csak úgy.

2020. júl. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/145 A kérdező kommentje:

"Akkor valahol máshol van a hiba, mert mind a nők, mind a férfiak nagy többsége'


Na akkor mind meg nekem hogy hol ha ilyen hozzáértő vagy. Hol a hiba? Belső? Elsőmegyomásnál nem lehet a belsőt megítélni, netes társkeresésen se, akkor hol a hiba? Talán nincs autóm/jogsi netán nem vagyok gazdak. Ez szűrik le rajtam. Valamit mondj már hol lehet a hiba légyszi

2020. júl. 5. 17:59
 19/145 anonim ***** válasza:
79%

Hidd el, ha a saját szinteden keresgélnél találnál olyat, aki vonzódna hozzád. Klasszikus hibába estél, nem tudod felmérni a szintedet.


Ha meg senkinek soha nem tetszel, még elmondásod szerint a csúnyább nőknek sem, akkor te nemhogy nem vagy helyes, de kifejezetten csúnya lehetsz.

2020. júl. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/145 A kérdező kommentje:

"DE VAN, csak nem mindenkinek adatik ez meg, hogy ilyen nővel legyen együtt. Nem jár mindenkinek csak úgy."


Én nem a az életre szóló szerelemrő és kapcsolatról beszélek, hanem hogy miért nehéz barátnőt találnom és hogy miért nem kellek/kellettem soha. Mikor sokszor hallom azt írják: nem vagy ronda, meg nem vagy csúnya stb.

2020. júl. 5. 18:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!