Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs egy normáis nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kornikus00 kérdése:

Miért nincs egy normáis nő, aki nem külső megy?

Figyelt kérdés
2020. júl. 5. 17:29
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/145 A kérdező kommentje:

'Jó, akkor felejtsük el a külsődet, mondjuk a kérdésed pont arra irányult, de ezek szerint átlagos vagy. Tételezzük fel.


Szerinted mi az, ami miatt vonzónak kellene látnia egy nőnek? Mit nem látnak meg benned, pedig igenis értékes?'



Az, hogy én hűséges típus vagyok. Jó szívű és nagylelkű, családcentrikus és érzékeny típus. De a külsőm ez leplezi, és a női logika hogy mindenpasi g. úgyhogy baxatom

2020. júl. 5. 19:51
 62/145 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt mondtam jó pasi legyen hanem legalább tettszen külsőre. Legalább legyen az én szintemen.


Te is keress olyat aki a szinteden van.

2020. júl. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/145 A kérdező kommentje:

60.


Szerintem az összkép nem tökéketes

2020. júl. 5. 19:53
 64/145 A kérdező kommentje:
62. Én az én szintjeimnek nem kellek sajnos. De ez már írtam.
2020. júl. 5. 19:54
 65/145 anonim ***** válasza:

Utolsó

Leírtad a történtedet.Ok.

Csak azt nem értem ,hogy ebből miféle általános tanulságot lehetne levonnia a kérdezőnek?

Mert szerintem semmilyet.

Azt biztosan nem,hogy a félénk,szerinted luser pasik egyszer rémveszélyes ragadozók lesznek.

Mert biztosan nem.

Ez a gondolatmenet általánosítás,semmi más.

Ugyanezzel az erővel a számodra vonzó férfi is leléphet másokkal,és te is megcsalhatod,vagy fordítva a félénkből hű,és jó partner,férj lehet.


A probléma itt az,hogy a kérdező szemlélete annyira negatív,hogy gyakorlatilag az esélyes kapcsolatkialakításig sem tud eljutni.

Ez a durcás,ellenkező hozzáállás ,hogy mindig valaki más,valami más a hibás,az esélyeit semmive teszi.El kéne gondolkodni a hibákon,és azok korrigálásán.

2020. júl. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/145 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted, hogy a külsőd leplezi a belső értékeidet? Nagyon agresszívnek nézel ki? Csak jó lett volna, ha elküldöd a képet. :-)

Egyébként itt sok olyan megnyilvánulásod volt, amiből nem a kedvesség áradt, finom fogalmazva.

Tudod, külső megfog, belső megtart.

Szerintem egy átlagos külsőt megnyerő modorral lehet kicsit jobbá tenni. Kedvességgel, humorral, ésszel, és megváltozik a kisugárzásod is. De ezzel a mostakaromanőtmertnembíromtovább hozzáállással nem lesz sikered. Nem vagy lemaradva semmiről, csak fejlődj.

2020. júl. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/145 A kérdező kommentje:

66/


Igen, kicsit kemény férdias külsőn van, a sok fusztráltság és a magány, sok év kapcsolat nélkül sajnos meglátszik a kisugárzásomon és nem nem tudok ellene mit tenni. Valamit észre vesznek! Színészkedni meg ugye nem tudok de hidd el ez a jókedvűségtől függ ez csak olyan mankó, sablon tanács.

2020. júl. 5. 20:08
 68/145 A kérdező kommentje:

'A probléma itt az,hogy a kérdező szemlélete annyira negatív,hogy gyakorlatilag az esélyes kapcsolatkialakításig sem tud eljutni.


Ez a durcás,ellenkező hozzáállás ,hogy mindig valaki más,valami más a hibás,az esélyeit semmive teszi.El kéne gondolkodni a hibákon,és azok korrigálásán.

'


Tudod ki a hibás? A jó qva anyám aki kinyomott a világra az a hibás! Ha nem lennék, nem lenne ez és nem nyomasztanálak titeket és sajátmagamat!

2020. júl. 5. 20:12
 69/145 anonim ***** válasza:
84%

Mivel ez a cím...


És leírtam a történetem mert én nem a külsőre mentem és normális is voltam


Mégis rabasztam.


Ezért írtam.


De az én krva mamámat hogy mertem ide írni egy évbe egyszer.


Na de én nem fogok ám itt válaszokat olvasni és válaszolgatni, jó nektek hogy ti erre ráértek, én sajnos nem úgyhogy sziasztok

2020. júl. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/145 anonim ***** válasza:
100%
Oké, akkor toporzékolj tovább, ha az neked kifizetődőbb, nekem jó.
2020. júl. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!