Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs egy normáis nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kornikus00 kérdése:

Miért nincs egy normáis nő, aki nem külső megy?

Figyelt kérdés
2020. júl. 5. 17:29
 101/145 anonim ***** válasza:
100%
Társas kapcsolat NEM egyenlő párkapcsolat, hanem valamennyi típusú emberi kapcsolatot magában foglalja. Akinek nincsenek barátai, az keresse magában a hibát, aztán javítsa ki, ha változást akar.
2020. júl. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/145 anonim ***** válasza:
100%
Mi a különbség a nőknek tetsző/nem tetsző képek között? Valami csak van ami amiatt a többi nem tetszik nekik, mi az?
2020. júl. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/145 A kérdező kommentje:

98.


Ki a túlsújos? Észnél vagy egy férfinék pont jó a 80 kiló! Amúgy izom van rajtam nem zsír! És székes nehéz csontozatú vagyok!

2020. júl. 5. 21:46
 104/145 anonim ***** válasza:
100%
#103: mennyi a csukló(csont)kerületed, kérdező?
2020. júl. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/145 anonim ***** válasza:
92%
#92 Az elején azt írod, hogy a nőknek magasak az igényei. Majd leírod hogy nézel ki, és hát....tejesen előnytelen a dolog. A magasságod miatt ugye nem fogsz bejönni a 162 centi fölötti nők többségének, ezzel a nők több, mint felét kizárhatjuk. Aztán a kopaszodás, a túlsúly és a tetkó külön külön is hátrány a legtöbb nőnél. Nem a nők elvárása magas, hanem te nem vagy előnyös külsejű. A belsődet meg hagyjuk, azt már bemutattad itt.
2020. júl. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/145 A kérdező kommentje:

"Mi a különbség a nőknek tetsző/nem tetsző képek között? Valami csak van ami amiatt a többi nem tetszik nekik, mi "


Szerintem ha észreveszikna képen és nyanús hogy kopaszodok, vagy olyan képet küldök ahol frltudják mérni a magasságom, vagy simán csak a magásik kép torzít. Amúgy a kamera teljesrn mást mutat mint amilyen élőbe vagyok én úgy vettem észrr. Torzít, és tele rakja hibákkal a képet pedig samsung s8 -am van. És semmi féltert nem használok

2020. júl. 5. 21:49
 107/145 A kérdező kommentje:

105


Húzz el akkor az anyád p*csájába s*ggfej el lehet tolni a pofád a kérdéstől.

2020. júl. 5. 21:50
 108/145 anonim ***** válasza:
100%
103 80 kg jó egy 180cm-es férfinek. Te 166cm vagy. Miről beszélsz? Vastag csontozat nem létezik olyan formában, hogy te 10-12 kg-al több legyél, mint az ideális súlyod. Azt kérdeztem mit sportolsz, hogy testépítő vagy-e. Mert mitől is lennél olyan rohadtul izmos különben? Nem akarlak elkeseríteni, de nem normális a súlyod sem.
2020. júl. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/145 anonim ***** válasza:
100%

És ha pár milisre vágnád a hajad? Akkor szerintem nem gáz. Felesleges az elküldött fotón rejtegetni, mert úgyis kiderül.


A magasságoddal nem tudsz mit kezdeni, az adott, nem minden nő vágyik 185 cm-es pasikra, főleg a nagyon alacsonyak nem.


A zömök testalkatnak nem tudom, hogy mennyire használna, ha esetleg próbálnál szálkásítani, ez csak egy ötlet. És a sport bizony a hangulatodnak is jót tenni, itt annak javítására is szükség van.

2020. júl. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/145 A kérdező kommentje:

103.


18 cm. A csukló csont kerületem

2020. júl. 5. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!