Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs egy normáis nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kornikus00 kérdése:

Miért nincs egy normáis nő, aki nem külső megy?

Figyelt kérdés
2020. júl. 5. 17:29
 91/145 anonim ***** válasza:
66%

90: ez sajnos nagyon igaz. Ez egy ördögi kör, valahogy ki kell lépni belőle, valahonnan szerezni kell egy kis örömöt.

Én nőként ugyanezt élem meg.

2020. júl. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/145 A kérdező kommentje:

Alacsony. De ez netes ismerkedésnél nem tudják. Csak akkor mondom el ha kérdezik. Ritkán kérdezik. 166, de sprortcipő párcentit emel rajtam. Ok lehernék magasabb de azon nem tudok javítani. És szerimtem azért vagyok ilyen alacsony mert a nyakam rövid ha az hosszabb lenne magasabb is lehetnék. széles csontozatú vagyok, 78 gk. Két oldalt kicsit kopaszodok amiről szintén nem tehetek, és nem tudok javítani rajta. Tetkó nem sok van rajtam és nem is feltűnő. Amúgy izmos testalkatú vagyok széles vállú.



Ami nem oké az nyakam,egy 2 centi látszik csak belőle ha távolról nézzük szembe ami fura zömök testalkatot mutat ami megosztó és ahogy észre vettem nem sok nőnek jön be. A hajam ahogy hülyén kopaszodok. A magasságommal megbékéltem. Ennyi.

2020. júl. 5. 21:38
 93/145 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el azt a szituációt amikor egy szex után reggel fel kelsz mellette. És az lesz az első gondolatod, hogy megkérd, hogy forduljon inkább háttal neked. Ez jó ?
2020. júl. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/145 anonim ***** válasza:
Ami nem tetszik a nőknek az nem olyan kép amin látszik, hogy kopaszodsz?
2020. júl. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/145 A kérdező kommentje:

'Társas kapcsolatok hiányában, kellő életöröm hiányában sztem nem lehet senkit se találni.. nem tudom hány éve nincs már senkim 33F'


Ez így igaz. És ez nem lehet leküzdeni mert bekebeled belemegy az agyba és ott motoszkál. Aztán szépen lassan megöli az egész önbizalmat, az életkedvet, és hiába kapkodsz nem kellesz senkinek. Ördögik kör ahogy mondjátok.

2020. júl. 5. 21:42
 96/145 anonim ***** válasza:
Csomó olyan tornagyakorlat van, amivel lehet nyújtani és vékonyítani a nyakat, csak szólok.
2020. júl. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/145 A kérdező kommentje:

'Ami nem tetszik a nőknek az nem olyan kép amin látszik, hogy kopaszodsz?'


Nem is igazán merem mutatni hogy kopaszodok. Olyan szögből fényképezem magam, ahol nem feltűnő.

2020. júl. 5. 21:43
 98/145 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de azt írtad eddig, hogy szerinted jól nézel ki, meg izmos vagy. Aztán jön ez a leírás. Hogy mondjam... Te testépítő vagy? Van rajtad 10-12 kg izom? Mit sportolsz? Mert ha nem, azt azért beleírhattad volna, hogy amúgy elég alacsony vagy, meg kicsit túlsúlyos is, meg kopaszodsz is, meg tetkóid is vannak, ami azért nem jön be mindenkinek egyébként se, stb.
2020. júl. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/145 A kérdező kommentje:
96 mesélnél hogyan? Sokat segítenél vele légyszi!
2020. júl. 5. 21:44
 100/145 anonim ***** válasza:
100%

"Ami nem oké az nyakam,egy 2 centi látszik csak belőle ha távolról nézzük szembe ami fura zömök testalkatot mutat ami megosztó és ahogy észre vettem nem sok nőnek jön be. A hajam ahogy hülyén kopaszodok."


Akkor ezek szerint meg is válaszoltad, hogy miért nem tetszel a nőknek.

2020. júl. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!