Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs egy normáis nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kornikus00 kérdése:

Miért nincs egy normáis nő, aki nem külső megy?

Figyelt kérdés
2020. júl. 5. 17:29
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 141/145 anonim ***** válasza:
100%

Ez a netes ismerkedés rákfenéje.

Képek alapján válsztasz,mint egy webáruházban.Marhaság.

Kép alapján semmi se derül ki.És itt most nem a jellemedről beszélek,hanem pontosan a megjelenésről,a kisugárzásodról,ami összetett dolog,és csakis élőben mutatkozik meg.A kopaszodó fejed mellett,a mozgásod,a járásod,a gesztusaid,a tekinteted mind számítanak.Ezt egy képről sosem fogják látni.

Van aki fotogén,és bárhogy fényképezik,mindig jol néz ki.És van,aki szarul néz ki a képeken,amúgy élőben meg jól.Az ilyenek pldául rossz fotomodelek,és sosem lesznek azok.



Neked élőben kell ismerkedni.Van egy csomó hely,ahol nők is vannak,járnak.Kezdjél el aktívan eljárni,beíratkozni valahová,és találsz magadnak párt.

A kopaszodásal meg ne foglalkozz.Én is kopaszodok.De így vagyok szép, 1milis hajjal.

És kb totál lexarom,hogy ez tetszik e valakinek,vagy nem.

Ez van.Nem tudok növeszteni,ragasztani meg nem fogok.Adott.A magasságod is adott.Ettöl kezdve meg totál értelmetlen ezen nyammogni.

Azon kell rugózni,amin lehet változtatni előnyödre.

Ennyi.

2020. júl. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/145 A kérdező kommentje:

141.

Köszi a biztató választ!

2020. júl. 6. 13:45
 143/145 A kérdező kommentje:
Hol vagytok allah csótányai?
2020. júl. 8. 14:27
 144/145 anonim ***** válasza:
76%

Halisten nem ott ahol te.


Egyébként mi nem érünk rá itt egész nap írogatni.

Minket körül vesznek a szeretteink, szülők, a párunk, gyerekek, kis házi állataink

A munka, a házi munka, a ház körüli munka..


És ide, én legalábbis, max akkor nézek fel ha már megcsináltam az összes munkát,ettem, letusoltam és be fekszek az ágyba telefonozni kicsit alvás előtt.


Tudjuk téged csak a 4 fal vesz körül meg az internet szar neked

2020. júl. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/145 A kérdező kommentje:
Utólsó neked valami természetfeletti képességeid vannak? Szánalmas oltogatás ez, Mert nagyon tévedsz. Nekem is vannak szeretteim, nem a 4 fal között vagyok, tudod a teló van a zsebembe és nem én a 4fal között! Én is csinálom a dolgom úgy, mint a többi ember. Ja és mindenki akkor néz fel ide amikor akar és van ideje, ha bár telóról a napszak akármelyik idejében fel lehet ide nézni! Attól még nem azt jelenti hogy valakinel nincs élete, mert van telója, és mobilnete!
2020. júl. 8. 22:35
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!