Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs egy normáis nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kornikus00 kérdése:

Miért nincs egy normáis nő, aki nem külső megy?

Figyelt kérdés
2020. júl. 5. 17:29
 131/145 anonim ***** válasza:
72%
130: az, hogy a teltebb lányok tetszenek neki, meg hogy fogyni akar egy kicsit nem zárja ki egymást.
2020. júl. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/145 A kérdező kommentje:

130.


Miért nem bújsz vissza az anyád p*csájába végleg?! Egyáltalán minek írsz ide te senkiházi, nem vagy te se 100-as ez tény. Ha nem tetszik el lehet húzni. A véleményedre meg nem vagyok kíváncsi.

2020. júl. 5. 22:26
 133/145 anonim ***** válasza:
100%

De kizarja egymást mivel ez magyaráz hogy a külsőt nézik csak a nők akkor ő mit néz ha neki nem tetszenek a vékony lányok??

Nem a külsőt??

De..

Es mer fáj neki az igazság így beszél

Hat milyen egy ember ez?

Meg érdemli hogy egyedül rohadjon meg haha

2020. júl. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/145 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm mindenkinek aki normális és hasznos választ adott, már kicsit keztem volna lenyugodni, erre beszól ez a feminista Hát tisztába vagyok én a kinézetemmel, de amit tudok rajta javítani miért ne tegyem te majom!
2020. júl. 5. 22:31
 135/145 anonim ***** válasza:
100%
Akinek először anyáztál az nem én voltam szóval szerintem itt egyedül veled van a baj.
2020. júl. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/145 A kérdező kommentje:

"De kizarja egymást mivel ez magyaráz hogy a külsőt nézik csak a nők akkor ő mit néz ha neki nem tetszenek a vékony lányok??"


Na ide figyelj te hülye p*csa, én azt nem mondtam hogy sovány nőt nem tudnék szeretni, de felhizlalnám, leg több nő azon van kiakadva hogy őket kövérnek nézik a pasik! Már meg ez is baj ha fordítva? Én nem utasítanék vissza egy sovány nőt csak mert sovány de tény hogy felhizlalnám, 40-45 kg-ra gondoltam ami egy nőnél nem egészséges!


'Es mer fáj neki az igazság így beszél


Hat milyen egy ember ez?'


A megnyílvánulásodból ítélve te se vagy különb nálam. Másban a szálkát te magadba a gerendát nem! Érted?


'Meg érdemli hogy egyedül rohadjon meg haha'


Kárörvendőség nem egy egészséges, gondolkozásra és pszihére utalhat.

2020. júl. 5. 22:38
 137/145 anonim ***** válasza:
100%
Muszály...
2020. júl. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/145 anonim ***** válasza:
100%

Mert te aztán nagyon normális vagy hogy itt anyád picsjazol meg hülye picszol egyedül a te agyaddal van itt baj mer bekattantal mondjuk nem csodálom ahogy kinezhetsz plusz egyedüllét.De mindenki azt kapja amit érdemel ennyi.

Inkább neked lehetne anyázni mert inkább lekellett volna dobnia az első szakadekrol mikor meglatta milyen ronda vagy és akkor most nem irogatnal itt órákat mint egy élettelen

Nem elég h ronda is vagy se élettelen is grat. Életed is egy szar

2020. júl. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/145 A kérdező kommentje:

"Mert te aztán nagyon normális vagy hogy itt anyád picsjazol meg hülye picszol egyedül a te agyaddal van itt baj mer bekattantal mondjuk nem csodálom ahogy kinezhetsz plusz egyedüllét.De mindenki azt kapja amit érdemel ennyi.


Inkább neked lehetne anyázni mert inkább lekellett volna dobnia az első szakadekrol mikor meglatta milyen ronda vagy és akkor most nem irogatnal itt órákat mint egy élettelen


Nem elég h ronda is vagy se élettelen is grat. Életed is egy szar"



Ezzel nem is vitatkozom mert ez igaz. De mondtam hogy nem vagyok ronda. Csak nem ütöm meg azt mércét hogy keljek! Érted? Kiskoromba nem hiszem hogy csúnya voltam, de ahogy mondod, jobb lett volna ha inkább apám a térdére vert volna ki. Potyára nem írtam ki a kérdést amúgy mert mint írtam, kaptam hasznos válaszokat is, de tőled csak fasságokat ami nem fedi a valóságot.

2020. júl. 5. 22:50
 140/145 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kép sem kell, már el tudtam volna dönteni, hogy nem ilyen férfira vágyom, az itteni beszélgetései alapján.

Még barátnak sem.

2020. júl. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!