Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs egy normáis nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kornikus00 kérdése:

Miért nincs egy normáis nő, aki nem külső megy?

Figyelt kérdés
2020. júl. 5. 17:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/145 A kérdező kommentje:

Katasztrofális az írásképed, kérdező. Az egész agresszív, követelőző megnyilvánulásaidat meg már a többiek is szóvá tették. Így azok az emberek kérnek számon, mindig azon, akit éppen "érnek", akik még ha nem is mondják ki, lelkük mélyén úgy vélik, nekik (az adott, követelt dolog) igenis "jár".


Akkor ne járjon. De akkor hagy őrüljek már ebbe bele vagy már ezt se lehet? Rosszaknak bezzeg kijár a jó. Na mind egy

2020. júl. 5. 18:32
 42/145 anonim ***** válasza:
89%

"De akkor hagy őrüljek már ebbe bele vagy már ezt se lehet?"


Lehet, csak CSENDBEN. Másokat hagyjál ezzel békén.

2020. júl. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/145 A kérdező kommentje:

'Lehet, csak CSENDBEN. Másokat hagyjál ezzel békén.'


OK!

2020. júl. 5. 18:34
 44/145 anonim ***** válasza:
89%
34 évesen a többségünk nem egyszerűen túl van épkézláb párkapcsolatokon, hanem konkrétan gyerekét nevelő apuka. Valami nem oké, azt szent. Ha ennyire feleslegesnek tartasz minden itteni választ, akkor próbáld meg feltárni téged jól ismerő emberekkel, vagy derítsd ki pszichológussal.
2020. júl. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/145 anonim ***** válasza:
89%
Ja de ha az a célod, hogy megőrülj, akkor tessék. (de akkor inkább töröljük a kérdést)
2020. júl. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/145 anonim ***** válasza:
91%

Rendben, nem küldesz, nem kötelező, csak segíteni akartam. Már volt, aki küldött, ő kérte, hogy véleményezzem. Meg is tettem.

De nagyon bizalmatlan is vagy, így mégis hogy akarsz kapcsolatot?

34 éves vagy, ezek szerint még nem volt barátnőd?

2020. júl. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/145 anonim ***** válasza:
78%

"2 fajta férfi létezik..."


Na persze.

2020. júl. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/145 A kérdező kommentje:
Töröltessétek nem érdekel
2020. júl. 5. 18:40
 49/145 anonim ***** válasza:
91%
#31 Ez ostobaság, amit írsz, kérdező. Az exférjem 165 centi magas, görbe fogsorú, csóró, erősen átlagos pasi. A barátnőim szerint bottal sem. De engem elvarázsolt az intelligenciája, humora, stílusa, személyisége. Egy kép alapján én sem őt választottam volna, de szerencsémre megismertem, és nagyon összeszedett személyiség volt. 12 évig voltunk együtt. A következő pasim 184 centi magas, kopaszodó, pocakos férfi. Szintén jó személyiséggel. A barátnőim erre is a szájukat húzták. Nekem meg az ő pasijuk nem kéne, pedig objektíve jobbak mint az enyéim voltak. De én tényleg személyiség alapján választok. Viszont nincs rá energiám, hogy minden átlagos pasinak esélyt adjak, hogy hátha jó személyiség. Azon kívül az írásképedet és az itteni hisztidet elnézve pl nekem te nem kellenél, pedig nem a külsőre megyek.
2020. júl. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/145 A kérdező kommentje:

49


Szíved joga

2020. júl. 5. 18:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!