Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs egy normáis nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kornikus00 kérdése:

Miért nincs egy normáis nő, aki nem külső megy?

Figyelt kérdés
2020. júl. 5. 17:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/145 A kérdező kommentje:

'Nézd, nekem eddig mindig átlagos pasijaim volta én is átlagos vagyok. De ez nem jelenti azt hgoy bárki jó nekem csak azért mert átlagos! Fel kéne fogni, hogy mindenkinek más tetszik még ugyanazon a szinten is.'



Nincs ugyanaz a szint. 2 fajta férfi létezik (és most hagyuk a rondaságot) aki bejőn a nőknek, és aki nem! És ha aki nem az tök mind egy ronda e, vagy átlagos a lényeg hogy nem az esete, aki meg bejön a nőknek, az pedig az összesnek.

2020. júl. 5. 18:16
 32/145 A kérdező kommentje:

30.


Akkor lehet hogy női szemmel ronda vagyok ennyi! Mást már én se tudok mondani.

2020. júl. 5. 18:19
 33/145 anonim ***** válasza:
87%

Velem is előfordult, hogy éppen nem az izlésem a férfi, mégis tetszett. Biztosan a kisugárzása miatt. Én például nem a tökéletességre hajtok. Te az első leírt mondatoddal is azonnal ellenszemvet váltottál ki belőlem és ez egyre jobban bebizonyosodott ahogy végig olvastam miket írtál.

Azt mondod veled nincs semmi baj külsőleg, mégsincs önbizalmad. Ami talán a legfontosabb.

2020. júl. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/145 anonim ***** válasza:
100%

Mióta van ez a problémád? Illetve hány éves vagy? Ha küldesz nekem egy képet, megmondom az őszinte véleményem, és esetleg tanácsot is adok, ha szeretnéd.

39/N

2020. júl. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/145 anonim ***** válasza:
88%
Már sokan leírták, hogy valószínűleg a viselkedéseddel, kommunikációddal stb. van baj, de te azt szűrted le, hogy ronda vagy... hát okk:D
2020. júl. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/145 anonim ***** válasza:
71%
És miért nincs olyan férfi???
2020. júl. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/145 anonim ***** válasza:
91%

"Na akkor mind meg nekem hogy hol ha ilyen hozzáértő vagy. Hol a hiba? Belső? Elsőmegyomásnál nem lehet a belsőt megítélni, netes társkeresésen se, akkor hol a hiba? Talán nincs autóm/jogsi netán nem vagyok gazdak. Ez szűrik le rajtam. Valamit mondj már hol lehet a hiba légyszi"

Azzal is a belsődet kommunikálod, hogy itt hisztizel és vered az asztalt, hogy nem jön nő. Vagy nagyon el vagy kenődve és erőlteted a dolgokat, vagy torz az egész világod. Mindkettőt érezni és mindkettő taszító.

2020. júl. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/145 A kérdező kommentje:

34.



"Mióta van ez a problémád? Illetve hány éves vagy? Ha küldesz nekem egy képet, megmondom az őszinte véleményem, és esetleg tanácsot is adok, ha szeretnéd.


39/N"


34 vagyok. Elégrégóta talán mióta élek. Nem kell semmi tanács azt itt is leírhatod. Nem küldök képet nem dőlök be ennek hogy aztán kíváncsiságból megnézzetek aztán nem írtok semmit. Így megy ez itt

2020. júl. 5. 18:27
 39/145 anonim ***** válasza:
92%
Katasztrofális az írásképed, kérdező. Az egész agresszív, követelőző megnyilvánulásaidat meg már a többiek is szóvá tették. Így azok az emberek kérnek számon, mindig azon, akit éppen "érnek", akik még ha nem is mondják ki, lelkük mélyén úgy vélik, nekik (az adott, követelt dolog) igenis "jár".
2020. júl. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/145 A kérdező kommentje:

37


"Azzal is a belsődet kommunikálod, hogy itt hisztizel és vered az asztalt, hogy nem jön nő. Vagy nagyon el vagy kenődve és erőlteted a dolgokat, vagy torz az egész világod. Mindkettőt érezni és mindkettő taszító."


Épp ez angond hogy már erőltetni kell, és ott már baj van! De ha nem erőltetem mibe reménykedjek? Ha érzik mrglehet, de szerintem ezt akkor elnéznék ha hipper jópasi lennék. De hogy érzik hogy elvagyok kenődve és még nem is nézek ki jól, így semmi esély.

2020. júl. 5. 18:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!