Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs egy normáis nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kornikus00 kérdése:

Miért nincs egy normáis nő, aki nem külső megy?

Figyelt kérdés
2020. júl. 5. 17:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/145 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha ilyen helyességgel és stílussal beszélsz (vagy írsz) ismerkedés során is, már meg is találtuk az első kizáró okot.
2020. júl. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/145 A kérdező kommentje:

"Hidd el, ha a saját szinteden keresgélnél találnál olyat, aki vonzódna hozzád. Klasszikus hibába estél, nem tudod felmérni a szintedet.



Ha meg senkinek soha nem tetszel, még elmondásod szerint a csúnyább nőknek sem, akkor te nemhogy nem vagy helyes, de kifejezetten csúnya lehetsz."


Saját szintemen? Nem vagyok elhízva, nem vagyok ronda, meg vannak a fogaim szépek, izmos férfias testalkatom van! Tényle g efy átlagos vagyok, de több se kevesebb!


Saját színtemen keresek! Nem a legszebb csajoknál kezdeményezek és mégse.

2020. júl. 5. 18:05
 23/145 A kérdező kommentje:

'Hát ha ilyen helyességgel és stílussal beszélsz (vagy írsz) ismerkedés során is, már meg is találtuk az első kizáró okot.'


Nem így írok ismerkedésnél mindenre oda figyelek! Úgy hogy ne gyertek ezzek már megint szojásszerint.

2020. júl. 5. 18:07
 24/145 anonim ***** válasza:
91%
Nézd, nekem eddig mindig átlagos pasijaim volta én is átlagos vagyok. De ez nem jelenti azt hgoy bárki jó nekem csak azért mert átlagos! Fel kéne fogni, hogy mindenkinek más tetszik még ugyanazon a szinten is.
2020. júl. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/145 anonim ***** válasza:
93%
Akkor a viselkedéseddel, személyiségeddel van a gond.
2020. júl. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/145 A kérdező kommentje:

"Akkor a viselkedéseddel, személyiségeddel van a gond."



De ezt honnan az kisujjukpól szophatják ki, mikor alig írnak velem pár mondatot? Hmm ezt magyarázd már meg légyszíves ha olyan hozzáértő vagy!

2020. júl. 5. 18:12
 27/145 anonim ***** válasza:
34%
Van benne igazság, pl. tény, hogy a nők veszik észre azokat a dolgokat ami felett egy férfi elsiklik észre sem veszi. Pl. a nő egy másik nőn észreveszi, ha van egy pattanás az arcán, a férfi lehet, hogy nem. És nem csak azért, mert a s_ggét nézi, hanem egyszerűen kevésbé akad ki pici apróságokon, mint egy nő. A nők ezt azzal magyarázzák, hogy a férfiak miatt kell tökéletességre törekedniük, valójában ők látják/keresik a tökéletest mindenütt. DE! Nem azt jelenti, hogy mindenkinek Ian Somerhalder külsővel kell rendelkezni. Bőven elég, ha az adott nő preferenciáit hozod, és ez minden nőnél más. Van, akinek elég, ha nem vagy 100 kiló háj.
2020. júl. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/145 anonim ***** válasza:
93%

"Mikor sokszor hallom azt írják: nem vagy ronda, meg nem vagy csúnya stb."


Tudod, lehet, nem a kulsoddel van a baj. Ez ugye eszedbe sem jutott.

2020. júl. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/145 anonim ***** válasza:
93%
26 Itt is csak pár mondatot írsz, egy agresszív, buta ember benyomását kelted. Hidd el, ez bőven elég ahhoz, hogy ne kérjenek belőled.
2020. júl. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/145 anonim ***** válasza:
91%

Honnan tudjuk?

Figyeljél ide!

Azt mondod,hogy átlagos vagy.Szerinted minden rendben van veled.

Akkor magyarázd már meg,mégis hogy lehet az,hogy rengeteg átlagos férfinak vannak barátnői.Szebbek,átlagosak stb,és neked semmilyen nincs?

Ez logikátlan,ugye?Mert akkor akkor a legtöbb átlagos férfinak se lenne senkije.

Valami mégsem stimmel veled,de ezt neked kéne tudnod.Az adott szituációban én innen honnan tudnám,hogy mit b..ol el folyamatosan?

Hogy beszélsz,hogy közelítesz,hogy viselkedsz..stb

Ezek számítanak,és még az is,hogy valamennyire látnod kell a másik reakcióit,olvasni a gesztusokból,hogy esélyes vagy e nálla.

2020. júl. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!