Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Pénzügyek intézése szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénzügyek intézése szakítás után ?

Figyelt kérdés
Az lenne a próblémám, hogy 4.5 év kapcsolat után szakítottunk a baártnőmmel, ebből a 4.5 évből 3.5 év Távkapcsolat volt,(150km) csak hétvégente találkoztunk. A maradék kb 1 évet itt lakta, de 11 hónap volt kb amit együtt töltöttünk anyáméknál. Ezzel nem is lenne baj, közben nekem lett egy házam amit csinálgatni kezdtem, Ő is adott bele 1-2x De minden az én nevemen van, neki papíron semmihez semmi köze, se áramhoz se vízhez stb. Most, hogy pár hete lelépett, abban maradtunk, hogy a telefonja törlesztőjét fizetem neki ezért ami havi 14k, ezt még úgy be be vállalom. De akar egy olyat h 6 hónapig 20 ezerft ot utaljak neki, amihez annyira nem fűlik a fogam. Mert ő elmondása szerint sok pénze van a házban, ami nyilván abszurd, mert szórta a pénzt mindenhova kajára magának suliban meg még kitudja hova, de a házon csak az én befektetett pénzem látszik leginkább. Az anyja támogatta havi 60k val, keresett 250 ezret diákmunkával, illetve kapta a gyerektartást is, és mivel ezt ő elszórta, most követelőzik rajtam, hogy tudja magának az albérletet finanszírozni. Az lenne a kérdésem, ha nem fizetek neki, csak a telefonját amiből még 18 hónap hátra van. Akkor az együtt élés illetve stb után ők tehetnek valami jogi lépéseket és nyerhetnek e ellenem ha bíróságra megy az ügy ? :D Én azt gondolom, ennyi erővel én is követelhetem tőle a 3.5 év üzemanyag költségét.

#pénz #szakítás #követelés #1 év együttlakás #testvéremszmegmondtahogyezlesz
jún. 11. 12:31
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

Kedves 29,


23 éves vagyok, igen ez a sztori sok szempontból hibádzik, nem kellett volna belemenni sem. A kihasználás szó nem épp megfelelő, mint írtam ő döntött úgy, hogy szeretne fizetni 1-2 dolgot. Nem tiltakoztam, mert akkor még más volt az ígéret a kapcsolatunkat illetően. De ha honapok óta tudta h lefog lépni, akkor most megkímélte volna ezt az időt amit ezzel kell foglalkozzunk. De ha így kell lennie, akkor legyen így.

jún. 11. 14:10
 32/42 A kérdező kommentje:

Nem mellesleg értem, hogy egy 19 éves miért viselkedik így. Csak ez önmagához képest nagy fordulat volt.

Az biztos, hogy kár volt egy percet is pazarolni erre az egészre az elejétől kezdve, Nekem is jó lecke.

jún. 11. 14:15
 33/42 anonim ***** válasza:
85%
A telefont mindneképpen fizetned kell, ha a te neveden. Ha nem fizeted, rajtad fogják behajtani.
jún. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon gáz vagy, évekkel idősebb vagy, mint a lány, aki épp hogy elmúlt 18, diákmunkázik, gyerektartást kap még, tanul. Te meg elfogadod tőle a pénzt a házadba többször is(!), amihez nulla köze van? Utána idejössz ország-világ elé szidni, mert el mertek múlni az érzései.

Miért nem fizeted neki vissza azt a pénzt?

Ilyet megcsinálni egy fiatal lánnyal. Jó lecke volt ez neki. Normális nő feléd sem nézne, nem még pénzt adna a te házadba, amikor így is anyuci kontójára spórolgatsz felnőtt férfi létedre évek óta!

jún. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
75%

9!

Tudja mit veszthet???

Aztán mit ?😂😂😂

Nem nyújtottál neki semmit bmeg 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️, ô nyújtott neked!!!!!

Gondoskodott rólad!!!

jún. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
54%
Hát igen, az elején még azt gondoltam, hogy a kérdező a szenvedő fél, de azért itt komoly gondok vannak, egyetértek a 34-essel is.
jún. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
78%
Én annó mikor volt élettársam egy Forintot nem engedtem hogy adjon bele bármibe is, csak a rezsit fizettük közösen, ami szerintem természetes mert közösen használtuk. Mikor szétmentünk nem is volt probléma mert a saját cuccain kívül mást nem vihetett el. Mindent én vettem saját pénzből.
jún. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
66%
A rezsit ne hozd fel, azt legfeljebb anyádék hozhatnák fel, nem te.
jún. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
65%
Add meg neki a tartozásodat!
jún. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
17%
De amúgy a csaj is melegedett a tüzelővel, meg a csaj is fürdött a vízzel, meg égette a lámpást, miért nem ment máshova fürödni, miért nem ment máshova melegedni, miért nem ment máshova fényért. Vannak már napelemes lámpák, miért nem vett egyet és miért nem kötötte a fejére, vagy miért nem vett magának egy bányászlámpát, akkor azzal a fénnyel csak ő rendelkezhetett volna, illetve a fény mint egység, kellett volna szólnia a barátjának, hogy ne nézze azt a fényt, vagy ha nézi akkor fizessen érte, hogy lássa a fényt. Illetve vannak napelemes hősugárzók is, miért nem vett egy ilyet a lány, plusz vannak melegítszállal ellátott ruhák is, amiket szintén lehet napelemről működtetni, akumlatort is adnak hozzá, miért nem vett magának ilyet? És ezt csak egyszer kellett volna megvegye, egy led élettartama több mint pl egy mai kapcsolaté, hosszútávon a bányászlámpa érte volna meg neki, meg a fűthető öltözet. F
jún. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!