Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan vessek véget ennek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vessek véget ennek az egésznek? Beleőrülök.

Figyelt kérdés
1,5 éve részegen megcsalt a párom a kolleganőjével egy buliban, csak csók történt. Ezt a párom nem vallotta be, más okból kifolyólag szakított velem ‘22 karácsony előtt. Majd 2 hónap múlva vissze szeretett volna kapni. Esélyt adtam neki, ekkor derült ki a megcsalása és hogy hazudott nekem. Próbálta a bizalmat visszaépíteni, de egyéb viselkedései nem feltétlen tettek jót ebben a dologban. Túl közvetlen más nőkkel, amit szerinte én túlgondolok, mert ő egyikkel sem csajozási célzattal közvetlen, jófej. Nem bírtam tovább, tavaly augusztusban szakítottam vele. Eltelt félév, kezdtem magam jobban érezni valamivel, amikor kaptam tőle egy sms-t. Addig nem beszéltünk egymással. Azt hittem átgondolta milyen nélkülem..újabb esélyt kapott idáig. Sajnos a féltékenykedésem mit sem változott, illetve azóta is volt 1-2 hazugsága kisebb dolgokban. Tudom, hogy ennek így nincs jövője, kialakult egy se veled-se nélküled kapcsolat. Hiányoznak a régi szép idők és még mindig abban reménykedem hogy ez csak egy rossz álom. Szerintetek ez az ember valaha megváltozik? Annyira sajnálom, hogy ez van :(

jún. 10. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Az ember soha nem változik. Max egy ideig elnyomja a személyiségét.

Töröld az életedből örökre.

jún. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Vannak hibám amiket elkövet az ember, és vannak emberek, akikért megéri változni, ha én a pasid helyében lennék, és ha annyira, de annyira csodapuncid, csodaszemélyiséged lenne (szarkazmus), hogy mindennél jobban vissza szeretnélek kapni téged, akkor az első amit tennék, hogy azokat a dolgokat amik téged zavarnak a viselkedésemben kerülném, tehát a lányokkal/nőkkel visszafogottabban viselkednék, (itt viszont érdemes kérdés, hogy a féltékenység lehet tényleg elvette az eszed, és a semmiben is egy "megcsalást" látsz, tehát hiperérzékeny lettél erre, ami érthető, mert hát történt ami történt) próbálnék újra a bizalmadba férkőzni és biztos és erős érzelmekkel, mély és őszinte beszélgetésekkel, tettekkel próbálnám helyrehozni a helyrehozhatatlant, van akinél sikerül, van akinél nem. De ehhez a másik fél is kell. Szóval nehéz a bizalmat visszaépíteni. F
jún. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Mindegyik ilyen, amelyik pasi. Ha szembejön vmi "nyíló kapu", meghülyülnek.

Ritkábbak akiknek fel se tűnik a kémia, fűtöttség, izzó levegő, helyzetek ezzel azzal. Vannak ilyenek is, de velük még a párjuknak sincs meg a flört izzás.

jún. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Teljesen összetörte a lelkem. Mindenki ugyanígy gondolja a környezetemben is, ahogyan Ti leírtátok, köszönöm, hogy válaszoltok. Ott tartok hogy el is kell valószínűleg költöznöm messzire innen, mert még a munkahelyünk is majdnem egy helyen van. 8 éve ismerem, tudunk egymásról már annyi mindent, ismeri a családom, mindenki szerette a családomból is. Úgy érzem, hogy az életem szerelme ő.. :(
jún. 10. 14:59
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Zárd le végleg. Sosem fog megváltozni, te meg sosem leszel így boldog!

Add meg az esélyt magadnak a boldogságra azzal, hogy elengeded és tovább lépsz!

jún. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy érzem, hogy az életem szerelme ő.. :(" ---> ezt millióan érzik....


Aztán mégsem.


Persze igen, mindenkié sokkal különlegesebb mint másé sokkal erősebb sokkal jobban megértik egymást stb stb.


család miatt meg emlékek miatt nem szabad együtt maradni


gyerek nincs, terhes nem vagy, hitel nincs igaz?

jún. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy a szerelmed, betegesen ragaszkodsz hozzá. Szakíts és inkább szakemberhez menj a kötődési zavaroddal.
jún. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jatszik veled
jún. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Szokásos női sors.
jún. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Férfi nem változik és a Nő sem.

Egymásnak teremtett az Élet ahol játszhatod a mártír szerepet ameddig csak akarod. Folytassátok és légy Mártír!

aug. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!