Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan élted meg a szakítást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élted meg a szakítást a nagy szerelmeddel? Mennyi idő alatt lettél túl rajta?

Figyelt kérdés

Annyira fáj, hogy nem tudom elmondani. Majdnem hozzámentem, több, mint három évet töltöttünk együtt.


Úgy érzem, egy részem örökre szeretni fogja. Ilyen van? Ha éreztél így, végül elmúlt?


jún. 11. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Majd belehalok, pedig nem tegnap történt! Az én tapasztalatom, ha igazán szeretted, nem múlik el soha!
jún. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

3 évig szenvedtem és végül szerelmet kötöttem a drogokkal, ő már a múlté, eltudtam felejteni, viszont a drogok mai napig kísértenek.

Ne használj szereket, hogy elfelejtsd, én ennyit tudok mondani. F

jún. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, elmúlik. De nem az idővel lesz könnyebb, hanem ha aktívan teszel érte. Rengetegen gyászolnak évekig kapcsolatokat, éltetik magukban a tökéletes ex és tökéletes volt kapcsolat képét és ezért nem képesek soha tovább lépni.

El kell fogadni, hogy véget ért. Ha velem valaki szakít, akkor örökre elvágja magát tolem, nincs visszaút, nem vagyok átjáróház. És nem, nem az egóm miatt, hanem mert nem akarom magamat idegileg sem testileg tönkretenni. Ha valaki meghozta azt a döntést, hogy nem akarja, hogy a továbbiakban az élete része legyek, akkor az fogadja el a döntése következményeit.

jún. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon rosszul, másfél évig tartott, mire túljutottam rajta. Ma már tudom, hogy így volt jó, de akkor azt hittem, vége az életemnek. Igazából minden okkal történik, ennek az volt az oka, hogy nem voltunk egymáshoz valók.

N

jún. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú évek...


Sok időbe telt, hogy rájöjjek, nem érdemelt meg. Sokat szenvedtem miatta.


F

jún. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!