Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy éled meg a szerelmeddel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éled meg a szerelmeddel való szakítást?

Figyelt kérdés

Szakítottunk.. illetve inkább ő a távolság miatt. és ha szégyen, ha nem, de férfi létemre nagyon megvisel. Szeretem és elvileg ő is. Lehet most csak azért mert fáradt vagyok és kedvetlen. De általába próbálom elfoljtani magamba..

Ti mit csináltok ilyenkor?, Hogy élitek meg?, Mivel foglaljátok el magatokat?, Sokat gondoltok rá? (Mert én nagyon..), vajon ő is viszont gondol? Megfogja bánni?

Nektek ilyenkor mi szokott járni a fejetekbe?

26/F



2020. okt. 11. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Vannak céljaim amik lelkesítenek, és legutóbbi szakításom óta rendszeresen járok konditerembe amitől szintén sokkal jobban érzem magam. Úgy érzem, hogy jó hatással volt rám a szakítás mert kicsit vissza zökkentett a való életbe. Azóta már van más barátnőm, ez meg szintén segít felejteni.
2020. okt. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Célok vannak, edzeni járok. Próbálok rajta nem agyalni, viszont valahogy mindig az eszembe jut... más nő nem igazán érdekel.. vagy az idő és a csend megoldja..?
2020. okt. 11. 18:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Az idő mindenképp, de a csend nem hiszem. Hisz akkor úgy is folyton rajta kattogsz, vagy legalábbis én ilyen vagyok, ha épp nincs nyüsgés körülöttem előjönnek az ilyesfajta gondolatok.
2020. okt. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szintúgy, nekem lassan 4 hónapja, nagyon el vagyok még mindig keseredve. Imádtam a kis drágám, es egyik percről a másikra rakott ki
2020. okt. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Ha szereted, akkor ehez bizony idő fog kelleni, hidd el tényleg gyógyít és van mikor a csendre is szükség van. Az én kapcsolatomnak 4hónapja lett vége, mivel első hosszabb és komoly kapcsolat volt nagyon fájt, 1hónap volt nálam az intenzív szenvedés ebből amikor egy pillanatra sem tudtam kiverni a fejemből de még mindig sokat gondolok rá, ő pedig megbánta hogy szakított. A munka sokat segített nekem, buliztam még sokat a nyáron amíg lehetett a barátaimmal akik szintén sokat segítettek és tanulok ezerrel. 21/L
2020. okt. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy hete lett vége.. semmi csend, csak zűrzavar vesz körül, kívül-belül. Nagyon hiányzik, szeretem és ő szakított velem, de az én hibám volt, elviselhetetlen voltam és ő már így nem tudta folytatni. 3 év boldogság után most csak hiányt, szomorúságot és ürességet érzek, nélküle nem teljesek a napjaim. Ő viszont szerintem már jól van és kétlem, hogy valaha is velem szeretne lenni. 20/l
2020. okt. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia, mi történt azóta?
2020. nov. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia. Ritkán beszélünk. Azóta történt más is.. eléggé komplikált. A maga idejében minden eldől. Egyenlőre én nem keresem az biztos. De nagyon sokszor gondolok rá:)
2020. nov. 17. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!