Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajoknak! Téged miért hagyott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajoknak! Téged miért hagyott el az előző szerelmed?

Figyelt kérdés
Szerinted igaza volt? Léci írd oda a korodat is! Köszi.

2012. dec. 13. 10:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Mert már nem szeretett és a munka fontosabb volt neki mint én. Igaza háát egy fél évig még együtt voltunk úgy hogy nem szeretett szerintem csak az időt húzta kényelmes hogy ott voltam neki.

19L

2012. dec. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Mert rájött a kapuzárási pánik vagy nem tudom mi :D

Az mondta fiatalabb barátnőt akar akibe szerelmes tudna lenni


Én 27 ő 32

2012. dec. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Távolság miatt, de szerintem kibírta volna a kapcsolatunk. Szerinte nem.

21/L

2012. dec. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Össze akart költözni velem én még nem. Mivel mindketten beláttuk, hogy nem ugyanazt akarjuk, nem váltunk el haraggal, most is beszélünk, bár azóta családot alapítottunk mindketten. Akkor 22 voltam.

Úgy éreztem rám akar telepedni, ő meg úgy hogy nem törődök vele.


Mindkettőnknek igaza volt, de egyikünknek sem volt igaza! :)

2012. dec. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat nektek és az utánatok következőknek is.


Az én barátom azért hagyott el, mert hiába próbáltam észrevétlenül csinálni, észrevette, hogy olykor megnézek egy-egy csinosabb fiút az utcán. A barátnőmnek elpanaszolta, aki erre elmondta neki, hogy előtte milyen sok pasival volt már egyéjszakás kalandom. Ennyi elég volt neki, hogy inába szálljon a bátorsága. De nem tudom, hogy igaza volt-e? Talán akkor igen, ha a lelke mélyén nem bírta el a férfilelke ezt a "csapást".


25L

2012. dec. 13. 11:20
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

Mert komoly gondjaink akadtak, és úgy gondolta, az egy remek megoldás lenne, ha tőlem, mint "egy problémától" megválna, mert így nem lesz probléma tovább.


Szerintem kvára bunkó volt.


21L

2012. dec. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Azt én is szeretném tudni!!! Nem erős oldaluk a magyarázkodás sajna :(
2012. dec. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es!

Te mit gondolsz, mégis mi lehetett az oka?

2012. dec. 13. 11:29
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

24/l voltam ez nem az előző volt mert azt én hagytam ott, hanem az azelőtti pasim aki 3 év után pont karácsony előtt rúgott ki. Persze csak miután talált valakit helyettem..

Addig egy büdös szót sem szólt én hülye meg nem vettem észre hogy már nem szeret, talán mert rohadt jó színész volt, vagy mert én még szerettem és vele terveztem leélni az életem. Nagy koppanás volt, csak remélni tudom hogy nem okozott helyrehozhatatlan károkat bennem az a kudarc.

Hogy igaza volt-e? A csaj egy hétre rá kidobta, jött vissza hozzám könyörögni de én elhajtottam a fenébe. Ennyit a hűséges, rendes normális srácokról azt hittem soha nem lenne képes ilyesmire és mégis hátbatámadott hazudozott és átvert. Tiszta szívemből gyűlölöm!!

2012. dec. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Kedves 9-es!

Megértem az indulatodat. Tiszta szívemből kívánom neked, hogy végleg kigyógyulj belőle és megtaláld az igazit.

2012. dec. 13. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!