Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácoknak! Te miért hagytad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácoknak! Te miért hagytad el az előző szerelmedet?

Figyelt kérdés
Léci írd oda a korodat is! Köszi.

2012. dec. 13. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden jó dolgot ami történt az életünkben szigorúan a saját okosságának tulajdonította, minden rosszat pedig szerinte nekem köszönhettünk. És ezt el is hitte.
2012. dec. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25f
2012. dec. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen meg akart engem változtatni. Csak sajnos ezt későn vettem észre. Valamint azt mondta, hogy már nem hozom lázba ha meztelenül lát. Ennél megalázóbbat nem is mondhatott volna nekem. És hozzátenném, hogy csinos vagyok. Nem híztam, sportos vagyok, vékony lábakkal,lapos hassal, nagy mellekkel, szóval gondolhatod.. Szerencsére a jelenlegi párom újra felépítette az önbizalmamat.


22N

2012. dec. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert amikor igazán kiismertem,rájöttem,hogy egy önző,hisztis hárpia!


22/F

2012. dec. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!