Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A mindent elsöprő nagy szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mindent elsöprő nagy szerelmeddel való szakítás után mikor éreztetek hasonlót egy másik személynél?

Figyelt kérdés

Mennyi időbe telt mire újra hasonló szenvedélyes szerelmet éreztél egy másik személy iránt?

Mennyi kapcsolatod volt a 2 nagy szerelmed között?

Jelenleg a 2. szerelmeddel vagy kapcsolatban?


2018. márc. 5. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
A masodik nem szerelem ha nem fellangolas .. Erre sokan hamar ra szoktak jonni !
2018. márc. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

10 év telt el köztük.

1 házasság volt a két szerelem között.

Nem vagyunk együtt. Halálraítélt volt mindkét nagy szerelem.


Nekem ebből az a tanulság, hogy a mindent elsöprő nagy szerelem általában vak és nem végződik jól. Ha ki is alakul a kapcsolat, bizonyos idő (évek) múltán eltűnik a tűz, a rózsaszín napszemüveg, az insta filter, és ha szerencsés vagy, még mindig szereted majd, amit alatta találsz. De nálam mindkét esetben k@ki emoji lapult a filter mögött. Pedig piszkosul szerelmes voltam mindkét alkalommal.

2018. márc. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6 évvel később...volt 6 év alatt 4 nő de egyik sem ütötte meg azt a mércét.
2018. márc. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A két nagy szerelem között 5 év telt el, és sosem gondoltam, hogy fogok újra így érezni.

Egy kapcsolat volt közte, de az nem igazán működött, meg pár kaland.


A második szerelemmel vagyok most is együtt, remélem ez már így is marad. :)


26N

2018. márc. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első szerelmemmel vége lett most a másodikkal vagyok. De ez már más. Sokkal másabb. Lassan alakult ki, de annál mélyebb tartósabb.
2018. márc. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!