Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tudnátok tanácsot adni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsot adni, hogyan hozzam helyre?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom, akivel majdnem 3 évig voltunk együtt. Szerettük egymást, aztán bennem valamiért elmúlt a szerelem és a vágy. Nem tudom miért, hónapokig próbáltam helyrehozni, de nem sikerült. Az tény, hogy nem minden olyan volt a kapcsolatba, mint amilyet akartam, meg a fiú is néha úgy viselkedett mint egy gyerek. Na de van tökéletes? Szakítottam vele 8 hónappal ezelőtt. Azóta nem beszéltünk. Egészen jól viseltem a dolgot. De most pár napja azt érzem, hogy helyre kell hoznom és szeretnék újra vele lenni. Viszont semmit nem tudok azóta a fiúról. Volt egy közös barátunk és arra gondoltam, hogy esetleg tőle érdeklődnék. Ti mit gondoltok vagy mit tennétek hasonló helyzetben?

A történetet nehezíti az, hogy én egyetem váltás miatt szeptembertől másik városba fogok élni. Érdemes rendbe hozni? Vagy várjak, mert úgyis rengeteg új inger fog érni a közeljövőben?

Viszont nem tudom mi lesz, ha újra elmúlik a vágy és a szerelem. Nem szeretnék játszani sem vele.

Mit tanácsoltok? Minden vélemény érdekel.



jún. 10. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Hagyd!!
jún. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok sok inger fog érni az új helyen, rendesen megleszel környékezve, Ne csalódjon szegény srác, Hagyd!!
jún. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Szerettük egymást, aztán bennem valamiért elmúlt a szerelem és a vágy."


"Viszont nem tudom mi lesz, ha újra elmúlik a vágy és a szerelem."


Nem múlhat el újra a szerelem, vágy ha már egyszer elmúlt. Fejezd be, hogy bemagyarázod magadnak, hogy ismét szerelmes vagy belé, vágysz rá mert ez nem igaz!


Te a szerelemre, vágyra vágysz és mivel voltál belé szerelmes, vágytál rá így rá vetíted ki.


Menj el a másik városba egyetemre és ismerkedj, majd akad olyan fiú akibe beleszeretsz, vágyni fogsz rá.

jún. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gondolom a megszokott, a biztonsági érzést keresed inkább mert félsz milyen sok minden fog körülötted változni.

Próbáld helyén kezelni az érzéseid mit miért is érzel pontosan.

jún. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet helyrehozni. Talán már párja is van és egyáltalán nem jönne veled össze. Lépj túl rajta.
jún. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kell a pali amíg más nem jön?
jún. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!