Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás feldolgozásához tippek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás feldolgozásához tippek?

Figyelt kérdés

Elején leszögezném,nem nem akarok vele már kibékülni!


Másfél évig voltunk együtt a párommal,ő 22,én pedig 21 éves vagyok. Nagyon sok veszekedésünk volt,ő miatta sajnos. Azt csinált velem amit akart,mert sajnos hülye voltam,és hagytam. Együtt éltünk 1 évig(fél év után költöztünk össze) elejétől kezdve,el akart hagyni.Úgy fogalmazok,hogy dolgozni nem akart,kanapé huszárkodott 0-24ben,én dolgoztam csak,vagy amikor dolgozott,az ő pénzét elszórta,az én fizetésemből éltünk. Így akart elmenni albérletbe,hogy pénzünk nem volt rá. Kölcsönbe kaptunk egy házat,nagyszüleim házát,és ott éltünk,de neki nem volt jó,elakart menni,közölte ha nem megyek,elhagy. Hát nem tudtam menni,mivel nem volt ember a talpán,és nem hozott pénzt a házhoz sosem,egy fizetés pedig kevés lett volna. 3szor hagyott el. Az utóbbi két elhagyás közt,1 hét telt el. Folyton visszafogadtam,mert szerettem. Már nem szeretnék vele lenni,de nagyon rossz még,és sajnos nem tudom lekötni a figyelmem,kirúgtak a munkahelyemről,barátaim nincsenek,húgom sem velünk lakik,kollégista nem tudom hogy tegyem magam túl ezen az egészen.

Valaki tipp?


jún. 9. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell túltenned magad semmin. Elég ha felszedsz egy pasit, pl csak szexre és már el is felejted az exed.
jún. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen le kell foglalnod magad. Akár sorozattal, podcast-el, filmmel, sétával, edzéssel, bringázással, főzéssel. Ne beszélj vele, tiltsd le mindenhonnan.

Ha jól értem, új munkahelyet is kell keresned, azt is csinálhatnád.. Egyébként tanulhatsz nyelvet, vagy bármi hasznos dolgot.

jún. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a munkába menekültem. És beszélgettem új emberekkel.
jún. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sokat szexeltem új emberekkel.
jún. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Valami tipp?"


Pszichológus. Ha csak kamutrollkodsz, akkor is. Akkor meg azért 😑

jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!