Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Belefér nektek ez a női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér nektek ez a női testalkat?

Figyelt kérdés
[link]
2018. jún. 6. 06:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 anonim ***** válasza:
10%

Le lehet szavazni, de nekem nem fér bele. Ne mozgat meg engem sem.

Ez nekem túl sok.

2018. jún. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 anonim ***** válasza:
29%
Nekem túl zsíros az alakja, kondizós srác vagyok, rajtam sincs sok zsír. Viszont az arca eléggé tetszik, szóval emiatt szerintem megdugnám, ha nem lenne ellenére. Szóval nekem egy szép arccal, a kevésbé szép alakú nők is tetszhetnek.
2018. jún. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 anonim ***** válasza:
Az ideálom a sportos, ezt én is hozom. Ennek ellenére belefér akár teltebb is, ha annyira egy hullámhosszon vagyunk.
2018. jún. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 anonim ***** válasza:
Fiúk, lányok! Hogy tudtok ezen ennyire összeveszni????
2018. jún. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 A kérdező kommentje:

Úristen milyen nagy port kavartam ezzel a kérdéssel...köszi a válaszokat!

Nem mindenkinek lehet ugyanaz az igénye, valakinek tetszik valakinek nem, ez így van rendjén :)

2018. jún. 6. 23:23
 76/78 anonim ***** válasza:
Összeszámolta valaki, hogy hány %-nak tetszik? Nincs kedvem végigolvasni.
2018. jún. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 anonim ***** válasza:

Aki szerint ez a nő duci meg hàjas annak irreàlisak az elvàràsai és kb leragadt a 175 centis/ 50-55 kilós anorexiaközeli modelleknél.

Nő vagyok , vilàg életemben súlyproblémàim voltak- vannak is, nagyon hízàsra hajlamos vagyok, sokat szenvedek hogy vàltoztassak ezen. Imàdnàm a testem ha ilyen lenne. Egy dekàt nem akarnék belőle fogyni.

Az rendben van és tény hogy nem vékony a làny , és valakinek a vékonyabb jön be, de se a ducihoz se a túlsúlyoshoz nincs köze!!! Kifejezetten csinos, nőies, formàs, vonzó alakja van heteroszexuàlis női szemmel is! Úgy làtom szerencsére azért a vàlaszoló férfiak többsége is így làtja.

2018. jún. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 anonim ***** válasza:
#77: Örülök neki, hogy van olyan nő aki ezt így látja.:) Én is leírtam a véleményem, miszerint nekem nagyon is bejön ez az alkat és szerintem tényleg vonzó. Persze ez a többi hasonló (vélhetően férfi) válasszal együtt le lett lett pontozva. Nincs kedvem most összeszámolni, hogy hány férfi mondta azt, hogy neki bejön ez az alkat, de szép számmal érkeztek ilyen válaszok. Tehát nem igaz az, hogy a férfiak nyomására alakul ki hibás testkép a nőkben, sokkal inkább egymás illetve a média hatására.
2018. jún. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!