Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Belefér nektek ez a női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér nektek ez a női testalkat?

Figyelt kérdés
[link]
2018. jún. 6. 06:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:
38%

"Kár, hogy a valóságban ritkán fordul elő, mert ilyen súllyal ilyen tökéletes alakja kb. senkinek nincs. A linkelt képek is kissé PS gyanúsak."


Elárulom, hogy ugyanilyen alakom volt 26 évesen (és akkor még nem volt PS). Jót örökölt, ügyesen étkezik, sokat mozog. Lányom is ilyen amúgy, szóval létezik. Enni kell normálisan, és mozgással formálni a testet.

2018. jún. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 anonim ***** válasza:
53%
Én vékony nőként azt mondom, hogy elég jól néz ki ez a csaj...viszont az itt írogató rondaságoktól szerintem sírva menekülne. Higgyétek el klasszisokkal jobb pasijai vannak, mint az itt válaszoló, becsmérlő, ronda, kocka pasiknak.
2018. jún. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 anonim ***** válasza:
47%
Mondjuk szerintem is, amelyik pasi itt dagadtnak titulálja ezt a lányt, kb. huszadrész ilyen csinosat nem kapna meg:))
2018. jún. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 anonim ***** válasza:
53%
Nekem ez az ideális testalkat, ilyen szeretnék lenni. Ez nőies. Kár, hogy egyesek még ezt is ducinak tartják és nem érti meg, hogy egy 25+ éves nőnél már bem normális a 48 kilós kislányalkat, már csak hormonális okokból sem. Amit ti szerettek, az már olyan vékony, hogy sokszor a menstruáció is kimarad. Irreális kép van a fejetekben.
2018. jún. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 anonim ***** válasza:
45%

#22

Azért elég erős többségben vagyunk, akiknek rohadtul bejön. Ne általánosíts! :D

2018. jún. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 kicsiTamara ***** válasza:
48%
Lány létemre kifutnék a világból, ha nekem ilyen testem lenne. Igaz, én extra vékony vagyok, de nagyon jól érzem magam így. Kevés férfi van, akinek nem jövök be. :)
2018. jún. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 anonim ***** válasza:
59%
szerintem jól néz ki, még több is beleférne
2018. jún. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/78 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem is valójában ez az ideális női alkat. PS ide vagy oda, én nem látok rajta felesleget. Valószínűleg sportol is normál keretek között, mivel tényleg feszesnek tűnik. Mindehhez még az arca is szép (a mosoly tényleg sokat dob rajta).

Persze én azt is elfogadom, hogy nem mindenkinek az ilyen alkat tetszik, de szerintem teljesen rendben van.

2018. jún. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 anonim ***** válasza:
58%

24-es írta:

"Nekem ez az ideális testalkat, ilyen szeretnék lenni. Ez nőies. Kár, hogy egyesek még ezt is ducinak tartják és nem érti meg, hogy egy 25+ éves nőnél már bem normális a 48 kilós kislányalkat, már csak hormonális okokból sem. Amit ti szerettek, az már olyan vékony, hogy sokszor a menstruáció is kimarad. Irreális kép van a fejetekben."


Tudod, milyen igazad van?

Volt egy anorexiás időszakom (nem vagyok rá büszke). Még időben elcsíptük, hála a szüleimnek és az orvos rokonomnak.

170 magassággal voltam 40 kg.

AKKOR néztek meg legjobban a pasik, a legelismerőbb tekintettel. Utcán, gimiben, bárhol.

Annyira durva:((

2018. jún. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/78 anonim ***** válasza:
0%
28 csak az alkatrol volt szo .. nem arrol hogy a letoltott kepen ki szerepel..
2018. jún. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!