Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Belefér nektek ez a női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér nektek ez a női testalkat?

Figyelt kérdés
[link]
2018. jún. 6. 06:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:

#60-as vagyok

És még valami, én egész életemben sportoltam, sokáig versenyszerűen is.A combom és a vádlim pl azért vastag, mert szín izom (nekem nem tetszik, de sokaknak igen). Csak a feltételezések végett, hogy aki ilyen alakú, az nem nem sportol. Nem függ össze, ne keverjük.

2018. jún. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim ***** válasza:
73%

Érdekes, nem úgy volt, hogy a férfiak nem felszínesek, nem igazán számít nekik a külső, elfogadóbbak, és hogy a nők ítélkezőbbek? Én nem ezt látom ezeknél a válaszoknál, ahol nagyrészt a nők írták le, hogy ez egy átlagos testalkat, nem pedig az a temérdek férfi, aki kikéri magának, ha vele szemben is meg van fogalmazva bármilyen elvárás.

Az itt a probléma, hogy írjátok, nektek vékony, sportos, gyönyörű nők kellenek, közben pedig nem tudjátok ugyanezt nyújtani. Nincsenek reális elvárásaitok. A 100 kg-os itteni férfiak 45-50 kg-os „aranyos csajokra” vágynak, hogy többeteket idézzem. Nagyon elrugaszkodottak a vágyaitok ahhoz képest, ahogyan ti kinéztek, amilyenek ti vagytok.

Nem vagyok egyáltalán kövér, csak nevetségesnek találom az itteni férfiak jó részének (nem mindegyiknek) azon szidalmait, hogy a nők felszínesebbek, csak a jóképű, magas, sportos, izmos férfi kell nekik. És ti ezért megsértődtök, és mindenféle szidalmat találtok ki, amikor nektek még inkább számít a külső, a súly, az arc.

Aki magára ismert, nyugodtan leszavazhat. :)

2018. jún. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:
Nekem bejön!
2018. jún. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:
92%

Én nem viselném el magamon és nem látok benne semmi nőieset vagy kifejezetten vonzót. Pedig van telt és vékony alak is, amit elismerek, nem csak azt, amin látszik, hogy edz és nem eszik meg minden szart (de igen, tény, hogy az egészségesen, nőiesen fitt a befutó női szemmel is).


Amúgy érdekesek ezek a százalékok ennek ellenére. Hogy mindenkit le kellett pontozni, akinek ez az alak tetszik... Kérdezném az illetékes(eke)t, hogy miért? Miért baj az, ha valaki vonzónak tart egy ilyen nőt?

2018. jún. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:
81%

Ezt a kérdést mentem is abba a gyűjteményembe, amiből linkelgetek, mikor a férfiak hisztiznek, hogy felszínesek vagyunk és a legjobb 10% kell. :)


Én vagyok az a sportos bige, akiért itt egyesek rinyálnak, miközben ők fotellakók és még kirándulni is csesznének eljönni velem, edzeni meg pláne nem és rám szólnak, ha nem eszem velük pacalt két pofára(és nem is fogok otthon ilyesmit főzni), mert csak a segg érdekli őket, az nem, hogy mitől marad/lesz olyan... És igaza van az egyik válaszolónak, aki azt írja, hogy totál önismeret nélkül nyomnulnak egyesek. Majd ha ti is belefektettek a testetekbe (IS! meg a fejetekben lévő bajok felszámolásába is) annyi energiát, mint egy kiegyensúlyozott, nem hisztizős, nem játszmázós, fitt, szép nő, akkor beszélhetünk arról, hogy mit akarunk egymástól. Nehogymár az legyen a normális, hogy valaki az életébe befektet mondjuk 90%-ot, tanul, dolgozik, edz, fejleszti magát, aztán el kell fogadnia valakit, aki meg még az 50%-ért sem képes felemelni a valagát, csak valakivel villogni akar meg szórakoztatni magát... Nem ezért dolgoztam. Elsősorban magamért, másodsorban egy hasonló mentalitású fickóért, aki magától legalább annyit vár, mint tőlem.

2018. jún. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim ***** válasza:
44%
Fiúk, lányok, nem mindegy hogy kit pontoznak le és föl? Ti pontokat és százalékokat jöttetek gyűjteni ide? A másik meg hogy egyes hozzászólók honnan tudják, hogy a válaszolók közül ki hány kilós? Nem tudhatjátok. Van akinek bejön a képen látható csaj alkata, van akinek nem jön be. Én utóbbiak közé tartozom. Megváltozott a világ. Elmült már a duci, "van mit fogni rajta" típusú nőideál kora, legfeljebb a természeti népeknél, az afrikaiaknál nem. Ők még inkább a husi csajokat preferálják. De itt, Európában a sportos, vékony, egészségesebb testalkat a népszerű, és a gyakorlat is ezt mutatja, bármit írnak is itt. Sokkal eszétikusabbak a vékonyabb lányok. Ez van!
2018. jún. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 anonim ***** válasza:
6%

65-ös teljesen jól látod,ezt a sok nyomi hisztiző kisfiú olvassa el.

Egy olyan ember aki 90-110%-ot tesz bele az èletèbe,5 edzès,dièta,karrierépitès,sikerhajhàszàs,megfelelő ruhatára van,az igenis nem fogja beèrni holmi kis nyomi balàzskàkkal meg elhízott dagadèkokkal sem.

Ez van el kell fogadni.

Ilyen egy igazi erős igènyes nő mint 65-ös tanulhattok tőle.

2018. jún. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim ***** válasza:
81%
Tök off, de ha én szeretem magam a 38-as méretemmel, a kis uszógumimmal és nem törekszek hatalmas karrierre, akkor nekem nem jár normális férfi? :D (van, csak elméleti kérdés)
2018. jún. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:
0%
Karrier az a fèrfinek kell legyen 68-as,normàlis jàrhat de ne vàrj olyan pasit ha nem vagy olyan aki huhaaaa.
2018. jún. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:
69%

Előre leszögezném, hogy senkit sem szeretnék bántani.

Nő vagyok és a férfiak részéről semmilyen ízlés nem okoz bennem frusztrációt. Szerintem rendben van az is, ha valakinek tetszik, de az is, ha valakinek már sok.


Ami viszont nincs rendben, az a butaságok propagálása, és azoknak a sértegetése, akiknek nem jön be, és az agresszív kinyilatkoztatás, hogy igenis ez A normális női alkat...stb.

A 40 akárhány kilós, kimaradozó menstruációjú lányok és a kérdésben linkelt között rengeteg EGÉSZSÉGES átmenet van.

Én voltam a 170 cm-es magasságomhoz 50 és 58-60 kiló is, és mindig egészséges voltam. Az 50 kilós formámról nem tehettem, vékony alkatú vagyok genetikailag, és 20-on egynéhány évesen nem foglalkoztam magammal, és ennyi kiló voltam. 24 éves korom körül elkezdtem zsírt felszedni, a ruhaméretem nem igazán nőtt, de löttyedt lettem, hasas és narancsbőrös, ezért tudatosan étkezni és edzeni, ezért jöttem fel 58-60 kilóra (2 kiló ingadozás szokott lenni, de 2 éve ennyi körül stagnálok). Nem vagyok Kiss Virág szintű testépítő alkat, de láthatóan sportos az alakom, izmos vagyok, egy deka felesleg nincs rajtam. Bármelyik nő számára elérhető ez a kinézet. Soha nem éheztettem magam és nem a kondizás teszi ki az egész életem, nem nézek ki 11 éves kisfiúnak, nem vagyok lapos sem elöl, sem hátul.

Unalmas már ez a sok rosszindulatú, frusztrált komment.


Ízlés ide vagy oda, az vitathatatlan, hogy a legegészségesebb női alkat nem a kérdésben linkelt forma.

2018. jún. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!