Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 165 cm és 55 kg egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

165 cm és 55 kg egy lánynak milyen?

Figyelt kérdés
Szexinek tartanak, csak úgy érzem hogy széles kicsit a csípőm. 😆 Jó arány ez? L

2018. ápr. 8. 14:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%
Látni, kéne.. mellben milyen vagy?
2018. ápr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
És le szeretnéd fogyni a csípőcsontod? Vagy hogy?
2018. ápr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha egyenletesen oszlik el rajtad az 55kg, akkor hibátlan!
2018. ápr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
70B cicik.
2018. ápr. 8. 14:22
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Így is lehetsz plöttyedt, skinnyfat, vagy sportos, feszes. A kiló magában semmit nem jelent (lásd kövér pasi vs izmos sportoló azonos súllyal).
2018. ápr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ezt látatlanban nem lehet megmondani.

Pontosan ugyanezek a méreteim, 165 cm, 55 kg, széles csípőcsont. Mell is hasonló. Nekem jó arány, nincs rajtam sok izom, de háj sem. Nem edzek semmit, de futok.

Nem mindegy, hogy a csípőd a hájtól széles, vagy eleve a csontod a széles, előbbit változtathatsz, utóbbi úgy marad.

Lényeg, hogy te érezd jól magad a bőröndben.

2018. ápr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha te így jól érzed magad akkor miért ne lenne jó? Én 166cm vagyok de én már 63 kg is soványnak tartottam magam nem volt semmi hátsóm. Úgy hogy híztam most jó és kész. Más véleménye meg nem érdekel.
2018. ápr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Wow. Nagyon jó adatok alapján. 👍😊 A csípő husi miatt széles vagy csont? Mondjuk utóbbi nem hátrány, a termékenység jele.
2018. ápr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Csont. Kösziii nektek Csizma rég láttalak, neked is kösziii. :-)
2018. ápr. 8. 15:20
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen jó arány, ha meg a csontozatod miatt széles a csípőd és valószínűleg igen, akkor azon nem tudsz változtatni. Ezen én sem tudok változtatni, de engem nem is zavar. :D
2018. ápr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!