Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan, mit írjak egy szimpati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, mit írjak egy szimpatikus lánynak?

Figyelt kérdés

Egy munkahelyen dolgozunk, csak más részlegen. Párszor láttam csak, ma meg mással beszélgetett, nem akartam pofátlan lenni hogy odamegyek. (Van egy közös ismerős srác, mondta hogy szingli, és hogy írjak rá.) Egy városba lakunk, csak nem sűrűn találkozunk.


Köszönöm.

F.


2018. ápr. 6. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
"Szia! Egy munkahelyen melózunk. Nincs kedved valamelyik nap munka után beülni egy kávézóba vagy valahova?" - ilyent írnának nekem én bele mennék. Ha pedig még randira nem akarod hívni szimplán írj rá hogy szia miújság. Ha érdekled őt ugyis vissza fog írni és elkezdődik a beszélgetés
2018. ápr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ilyesmire gondoltam én is. Randit meg nem akarok leszervezni, hisz nem is ismerem.. de majd valami jo, nem tolakodo levelet írok neki.
2018. ápr. 6. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!