Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lánynak illik elhivni randizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánynak illik elhivni randizni a fiut?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 8. 07:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Modern időket élünk! Próbáld meg!
2018. ápr. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Aki ilyen toketlen, hogy nem mer elhivni egy lanyt, az meg is erdemli vagy eppen nem akar annyira teged
2018. ápr. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Miért ne illene? Csak a kis hercegnőcskék mondják, hogy nem az ő dolguk, hanem a pasié. Valójában gyávák, nem őszinték.
2018. ápr. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Itt a pasik azt fogják írni, hogy hívd el, de én nem ajánlom. Egyrészt nem fog nőként tisztelni(tapasztaltam már és nem csak én), másrészt legyen már annyira férfi, hogy ő lép, ha érdekled. Amúgy vesztenivalód nincs, ha elhívod, de túl sok jóra ne számíts.
2018. ápr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor a randi végén cumizni fogsz?
2018. ápr. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

Nők: nevessük ki, ignoráljuk, vagy verjük át azt, aki randira hív, de nem tökéletes ember, hogy elvegyük az önbizalmát

Nők megint: aki nem hív el randira, az nem is igazi férfi


Tanulság: ha sikeres a nőknél, akkor ne hívd el, de ha nem az, és sanszos, hogy sokat csalódott már, akkor nyugodtan hívd, örülni fog neki valószínűleg. Az ilyen azért nem hív el, mert belefáradt a sorozatos gerinctelen hozzáállásba, és nem akar újabb pofont. Ettől nem lesz kevésbé férfi, ez egy érthető és logikus reakció.

2018. ápr. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

Nagyon általánosítotok. Sajnállak titeket, szűklátásmódotokért.


Két átlagos ember vagytok. Bár neki és neked sem egészen tiszta a véleménye erről, de valóságban nincs különbség a két nem közt. Ugyanolyan elmék.

2018. ápr. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#4 én senkit nem tisztelek ettől jobban vagy bármi efféle. Max a fejedben él mindez. Voltam már elhíva és hívtam is el. Ezen sose múlt semmi. Butaságot fecsegsz.
2018. ápr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elhívhatod nyugodtan. 21. századba vagyunk. De még mindig amondó vagyok, hogy ez a férfi dolga, neki legyen töke elhívni ;)

30f

2018. ápr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen illik.
2018. ápr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!