Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vízilabdás vagy focista?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vízilabdás vagy focista?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Melyik sportot űző srácok jönnek be jobban?/Melyik előnyösebb?!

Esetleg a kézilabdások?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. jan. 9. 18:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Mindenkepp elobbi. Az en parom is vizilabdazott ^^
2018. jan. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Jógás
2018. jan. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
14%
Inkabb a vizilabdasok, ok altalaban intelligensebbek, mig a focistakrol ez 98%-ban nem mondhato el.
2018. jan. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Vízilabdások :)
2018. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem a vízilabdások inkább kigyúrtabbak, kevésbé eszesek, csajozósabbak, a focihoz viszont eszméletlen ügyesség, mentális, fizikai, szellemi képességek kellenek. Egyébként a focistáknak átlag feletti az IQ-juk. Aki focizott valaha, az nem lepődik meg ezen. Nem túl kreatív az, aki foci helyett a vízilabdát választja.

30/F

2018. jan. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
29%
Egyértelműen focisták. Esetleg még jégkorong.
2018. jan. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
11%
#5 Én randiztam már nem egy vízilabdással és focistával is, az előbbiek voltak az intelligensebbek. Az viszont, hogy melyikük csajozósabb..maradjunk annyiban, hogy minden sportoló szeret csajozni :D
2018. jan. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
*jégkorongosok
2018. jan. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
#7: nekem meg több focista barátom volt és sok vízilabdás ismerősöm innen-onnan, utóbbiak jóval sötétebbek voltak (a focisták spec. egyáltalán nem buták a közhiedelemmel ellentétben) és fele olyan jól néznek ki, mint a labdarugók vagy focisták.
2018. jan. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
#9 Ne általánosítsunk már, ez nem valami “kinek nagyobb a farka” verseny. Mindkét táborban vannak buták és értelmesek is. Ahogy rondák és helyesek is.
2018. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!