Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Belefér nektek ez a női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér nektek ez a női testalkat?

Figyelt kérdés
[link]
2018. jún. 6. 06:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 anonim ***** válasza:
3%
"A kérdésre: ez egy túlsúlyos nő, nekem speciel nem tetszik, mindig is a vékony lányok tetszettek. Ha ez nem tetszik a túlsúlyos nőknek, ez van." ezt én sem értettem soha, ha valakinek nem jön be a telt, akkor miért kell lepontozni.
2018. jún. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 anonim ***** válasza:
56%
"Nézzél meg egy Sarka Katát". Igen, itt látszik a preferencia: legyen a csöcse, orra, kacsaszája plasztikázva és ne kelljem egy percet sem dolgoznia az életben- nektek ez az álomnő :D
2018. jún. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/78 anonim ***** válasza:
35%

én nőként válaszolok, érdekesek a vàlaszok ennél a kérdésnél :D sokan írják, hogy tetszik nekik ez az alkat, a való életben viszont abszolút többségben vannak azok, akik a vékony/normàl/sportos alskot szeretik. nem merik felvállali a pasik, ha a molett lányok tetszenek nekik? vagy csak itt gyiken más a közízlés?


én egyébként vékony/sportos vagyok, és sokkal többen kezdeményeznek nálam, mint a ducibb barátnőimnél..ez persze lehet nem csak a testalkat miatt. mindenesetre én a képen lévő alakkal nem érezném jól magam.

2018. jún. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 anonim ***** válasza:
18%

,, Szóval ne kérd számon egy átlag estig-délutánig dolgozó nőtől ezt a testalkatot."


Hát akiket én ismerek azok jogászként meg marketingesként dolgoznak,diplomás nőkről beszélek.

Szerintem nem kell 0-24-ben,nekem kollégám is volt aki testépítő szintű ember 130 kiló volt tömegelve(programozó ő is).


Én is tervezek men phisyquet,de rendes szakmám van ahol akár 10 órát is dolgozok,reggel 7kor eddzek.

Kaját szépen bepakolom reggel sütés után,ennyi a titok,munka közben gép előtt megeszem 3 óránként.

2018. jún. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 anonim ***** válasza:
76%

#39 fejben azért igen csúnya problémák vannak veled... Ha ez neked az ideális nő, akkor minden más alkatú ássa el magát?


Szerintem semmi baj a kérdező által feltett képen szereplő hölgy alakjával. Mondom én ezt úgy, hogy vékony, magas nő vagyok.

2018. jún. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 anonim ***** válasza:
31%

"Igen, itt látszik a preferencia: legyen a csöcse, orra, kacsaszája "


Bocs, hogy beleszólok.Az érvelésed ott csúszik el, hogy személyes sértődöttségből csúsztatsz. Sarka Kata testalkatáról írtak, nem a mellei természetességéről vagy a szájáról,orráról. A testalkata bizony olyan, hogy a nők többsége szívesen lenne olyan testalkatú és férfi részről is nagyon rendben van az a testalkat.


" és ne kelljem egy percet sem dolgoznia"


Újabb példa a sértődöttségre és hibás érvelésre,csúsztatásra..



'" sokan írják, hogy tetszik nekik ez az alkat, a való életben viszont abszolút többségben vannak azok, akik a vékony/normàl/sportos alskot szeretik."


Mondjuk azért, mert a többségnek tényleg az átlagos/vékony alkat tetszik, de a férfiak egy résznek ez is tetszik. Ennek megértéséhez nem szükséges különleges értelem. Azok a férfiak, akik ide írtak ilyenek is, meg olyanok is. Rejtély megoldva.

2018. jún. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/78 anonim ***** válasza:
0%

52-es, azt, hogy külsőre ki mit tart álomnőnek, ahhoz semmi köze, hogy az illető mit tesz/tett, hogy úgy nézzen ki. Sarka Kata női szemmel (én nem szeretem magamon és máson se a túlsúlyt) jó alakkal rendelkezik. hogy az egész napja a külsejével való foglalkozásra megy el, az más tészta, a lényeg az volt, hogy ő valakinek külsőre álomnő. nem szabad azon megsértődni, hogy valaki nem az átlagos/elhízott alakot mondja az álomideálnak, ha egyszer neki az tetszik leginkább. az még nem azt jelenti, hogy csak az ideáljával jönne össze, és csak az tud tetszeni neki. a barátom pl átlagos testalkatú, az ideálom pedig a szépen kidolgozott izmok, amikbe sok időt kell fektetni, mégis vele vagyok és szeretem.


gyerekes az is, hogy ha valaki belinkel fitneszmodelleket, hogy neki ez az ideálisy leszólják, hogy egyáltalán heteró? meg leszólják azokat a nőket (úgy látom az itteni nők) akik vékonyak és milyen már az a férfii, aki erre bukik. egyik barátnőm tényleg olyan akire azt mondanák, kissfiús alkata van...akkor ő már nem is nő? és a barátja nem is heteró? undorító ami itt megy a vékony nőket szidó (gondolom kövér, különben miért irkálnànak ilyeneket) nők és férfiak részéről.

2018. jún. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 anonim ***** válasza:
14%

Nem, mert ez kövérnek számít. Ilyen nők idősebb korukra 100kg-ra fognak hízni. Inkább maradok, a egészséges életmódú sportoló nőknél.


33/F

2018. jún. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 anonim ***** válasza:
Tökéletes alkat, ennél sose legyen rosszabb.
2018. jún. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon szubjektív dolog. Nekem kicsivel kisebb a fenekem meg a combom, de amúgy ilyen az alakom. Valakinek az már sok, van akinek meg ez a 10/10. De olyan pasi is volt, aki szerint még híznom kéne egy 15-20 kilót.
2018. jún. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!