Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Belefér nektek ez a női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér nektek ez a női testalkat?

Figyelt kérdés
[link]
2018. jún. 6. 06:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 anonim ***** válasza:
22%
Szép, csinos, mosolygós, szép arcú nő. Viszont rögtön az ugrik be, hogy 35 felett van, két szülés. Fiatal nőként szerintem nem annyira, legalábbis számomra nem vonzó. Mondom ezt úgy, hogy én se vagyok piszkafa, de azért ha látom hogy felszaladt 5 kiló, azért teszek ellene, és nem hagyom elfajulni a dolgokat. A képen lévő nőnek szerencsés a testalkata, jól oszlik el rajta a zsír, de ugyanennyi kilóval, más testalkattal, nem így nézne ki. És azért 10 év múlva kíváncsi vagyok hogy fog kinézni.
2018. jún. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 anonim ***** válasza:
26%
Belefér.
2018. jún. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/78 anonim ***** válasza:
75%
31.: 35 felett, két szülés? Ne röhögtess már! Gyönyörű, nőies alkat, nem deszka :D elkepesztő milyen téves elvarások vannak
2018. jún. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/78 anonim ***** válasza:
31%
Nem elvárás, ízlése. :) Oda is írtam, hogy számomra nem vonzó. Ez van.
2018. jún. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 anonim ***** válasza:
52%
*ízlés kérdése
2018. jún. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem is egy elhanyagolt,igénytelen nő,bottal se kategória.

Minimum 25 kilót kellene fogynia sőt kevesett is mondtam.

2018. jún. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/78 anonim ***** válasza:
82%

A képen látható hölgy egy modell, aki amerikai kutatók felmérései szerint a legtökéletesebb és legegészségesebb női testalkatot képviseli, ami a férfiak ízlésének többnyire megfelel, persze ez nem előírás.

Az orvosok arra akarták felhívni a figyelmet, hogy az egészséges, normális női test így néz ki, nem pedig, ahogy azt a média sugallja, testképzavart okozva ezzel a nőkben,főleg a fiatalokban.

Ezzel csak az a baj, hogy van, aki ilyen arányokkal már küzd ilyen-olyan egészségügyi problémákkal. Például én is ide tartozok, sajnos nekem már cukorproblémáim voltak ennyi "felesleggel". És arról sem szabad elfeledkeznünk, hogy nem mindenkinek adatott meg ilyen genetika, hogy így oszoljon el rajta a "felesleg". Persze edzéssel lehet ezt alakítani, de aki sportol, tudja, hogy nincs helyi zsírégetés, és alakformálás sem, max részleges.

2018. jún. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 anonim ***** válasza:
51%
37.: cukorproblémáid 50 kilósan is lehetnek. Én sajnos kb 30 kilóvan vagyok több ennél a nőnél és soha semmilyen egészségügyi bajom nem volt. Ennek ellenére tisztában vagyok azzal, hogy fogynom kell- pont ilyen szeretnék lenni
2018. jún. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/78 anonim ***** válasza:
11%

,,amerikai kutatók felmérései szerint a legtökéletesebb és legegészségesebb női testalkatot képviseli, ami a férfiak ízlésének többnyire megfelel, persze ez nem előírás."


Inkább ,,Brit tudósok" szoktak ilyen baromságokat állítani.


Hát nem tudom,az ideális nő itt kezdődik:

- [link]


- [link]


Itt kezdődik az ideális test,vékony,nőiesen izmos és feszes, nem egy hájtömeg hízlalt löttyös nő,akin szex közben is hurkásodik a hasa(jó étvágyat nektek hozzá,fújjj)

2018. jún. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 anonim ***** válasza:
72%

Azért itt nagyon következetesek a pontozások.

Aki azt írja, hogy egy érett nőnek nem úgy kellene kinéznie, mint egy 11 éves kamaszfiúnak, az is le van pontozva.

Aki meg erre a nőre írja, hogy szerinte sok, az is le van pontozva.

2018. jún. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!