Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Belefér nektek ez a női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér nektek ez a női testalkat?

Figyelt kérdés
[link]
2018. jún. 6. 06:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim ***** válasza:
33%
39-es: Szerintem te ennél nőnél 30 kilóval nehezebb súllyal is csak álmodni mernél.
2018. jún. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 anonim ***** válasza:
Kedves 38as! Azt írtam hogy sajnos én ilyen szerencsétlen típus vagyok, nem általánosságban írtam... És az hogy neked nincsenek cukorproblémáid az örvendetes, legyél boldog, hogy ilyen szerencsés vagy! Engem diétára írt ki az orvos, hogy elkerüljük a bajt, mert ugye a 2es tip. cuk.betegség egyik kiváltó oka a túlsúly... Ami késik, nem múlik... És akkor még nem esett szó a keringési zavarokról, PCOS-ről stb...
2018. jún. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 anonim ***** válasza:

39-es, és te mit nyújtasz közben egy ilyen nőnek?

Az általad belinkelt nő, na ilyen van az ismerősöm fiának. A pasi ugyan zsírdisznó, de gazdag.

2018. jún. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/78 anonim ***** válasza:
79%
39.: szerintem ez az ideális nő? Nem homokos vagy, hogy ilyen lapos csirketestekre buksz? Ezek a nők is csak a fotó meg a verseny kedvéért néznek ki így, addig fehérjeturmixot isznak kb semmi más, éheztetik magukat. Neked ez a normális? Beteg vagy
2018. jún. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/78 anonim ***** válasza:
47%

4# nincs rajta felesleg, sőt meg molettnak se mondanám. Ez egy atlagos testalkat, nöies, szexi és vonzo. Nekem 10/15-s😉

30f

2018. jún. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/78 anonim ***** válasza:
0%

41-es látom ismersz nagyon.

Látnok vagy?

Hmm de jó neked.

Tudod nekem nem kell álmodnom mert nekem nincs gondom a nőkkel.


43.

Én kisportolt,igényes, férfi vagyok,karrierista is szóval a pénz se gond,pörgős vagyok,szexuális dolgokat nem mondom.

Ezeket tudom nyújtani.

2018. jún. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 anonim ***** válasza:
13%

,,Ezek a nők is csak a fotó meg a verseny kedvéért néznek ki így, addig fehérjeturmixot isznak kb semmi más, éheztetik magukat"


Látszik benne vagy az edzésben,vágod nagyon. :)))


Éheztetik hm én erről nem tudtam de te jobban tudod akkor.

Normálisan étkeznek ezek a lányok napi 6-7,igen verseny időszakban alig van CH ennyi.


De off szezonban is feszes csinos lányok ezek,kicsit jobban ismerem őket mert egy helyen eddzünk.

Akkor nézzél meg egy Sarka Katát ő is hasonló nagyon,egy deka felesleg nincs rajta és nem éhezteti magát.

2018. jún. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/78 anonim ***** válasza:
62%
Szépek ezek a lányok, sok munka van a külsejükben, de nem ez az átlag, ha már átlag testalkatról beszélünk. Átlag a 38-40-es mérettel rendelkező nők, akik nem sportolnak. Az az átlag. Ehhez képest a fenti nő túlsúlyos, a fittness csajok meg túl jók.
2018. jún. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/78 anonim ***** válasza:
36%

"Azért itt nagyon következetesek a pontozások."


Ez azért van, mert itt a legtöbb pontozást olyan nők csinálják, akik semmilyen férfi ízlést sem képesek elfogadni és mindenben "elvárást" látnak.


A kérdésre: ez egy túlsúlyos nő, nekem speciel nem tetszik, mindig is a vékony lányok tetszettek. Ha ez nem tetszik a túlsúlyos nőknek, ez van.

2018. jún. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 anonim ***** válasza:
95%

34%


Barátnőm fitnesz modell, iszonyat szigorú étrendjük van és nagyon laza részmunkaidős állást tud csak vállalni emellett az életmód mellett. Nem kevés pénzbe is kerül. Szóval ne kérd számon egy átlag estig-délutánig dolgozó nőtől ezt a testalkatot. Ha annyira pro lennél, nem itt osztanád a jónépet. Bár pár meglátásoddal egyetértek, cukorhasználat, stb.

2018. jún. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!