Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Van itt köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Van itt köztetek olyan, aki adott esetben összejönne egy 51 kilós "pasival"?

Figyelt kérdés

Sajnos hormonális probléma miatt vagyok ilyen vékony. Sokszor voltam már endokrinológusnál is, kezeltek is és szedek gyógyszert amivel legalább nem romlik az állapotom, de sosem leszek 60-nál több. Arcra egyébként állítólag helyes vagyok és a magasságommal sincs nagy probléma (171). Emellett főiskolára járok és rendszeresen kocogok ill. sétálok a szabadban, hogy az állóképességem viszonylag normális legyen. Egyszer volt egy barátnőm még 5 éve 17 évesen, de csóknál több nem lett belőle. Arra lennék kíváncsi, hogy van-e köztetek olyan, aki egy hozzám hasonló huszonéves sráccal összejönne? (Nem társkereső hirdetésről van szó, csupán a véleményekre és az esélyeimre vagyok kíváncsi.)

Légyszi őszinte válaszokat írjatok! Köszi.



2018. márc. 5. 01:00
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
őszintén?? Nem, ne haragudj... én 58 kilo vagyok. 32N
2018. márc. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos én sem.
2018. márc. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Gondolj erre úgy mint egy jó szűrő. Aki így összejön veled az biztos magadért fog szeretni. Ez a két picsä itt előttem ugyan könnyes szemmel fogja majd kimondani az egészségben-békességben-t a jóvágású férjüknek de szerinted nem fognak az első pillanatban olajra lépni ha mondjuk a társuk egy komolyabb betegség miatt leereszt mint egy lufi? Hát dehogynem!
2018. márc. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

3: Nagy logikai eszmefuttatás volt, gratulálok. :D

Azért mert nem kezdenék egy 50 kilós férfival, lévén, hogy 30 kilóval több vagyok és még magasabb is, mint 171 cm, az nem jelenti azt, hogy lelépnék ha a párom beteg lenne vagy ilyesmi. Nincs összefüggés a kettő között, okoskám.

Menj ki egy picit a levegőre, élvezd a természet adta csodás dolgokat, mert nagyon feszültnek tűnsz. :)

2018. márc. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hűha! Micsoda következtetéseket vontál le az első 2 válaszból. :D gratulálok, nyilván kétszámjegyű az IQ-d.


A kérdésre válaszolva: nem. Magasabb is vagyok nálad és kilóban több is (nem, nem vagyok túlsúlyos mielőtt valaki ezzel jönne). Viszont "vicces", mert a párom anno egy betegség miatt fogyott le majd' 20 kilót és nem hagytam el. :D azóta is együtt vagyunk és ugyanúgy szeretem mint tizenévvel ezelőtt.

2018. márc. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

2. Gondolom akkor egy 100 kg-os nõvel is összejössz sõt ha hàzassàgban behízik elhagyja magàt.

Gondolom akkor is tûrni fogod.


Aki akarja megoldja hogy felszedjen egye napi 6-7-szer meg eddzen.


A plusz kaloria hova megy?

A Holdra vagy a kóbold elviszi?

2018. márc. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha olyan a pasi lelke, előfordulhat
2018. márc. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Ha vékonyabb lennék, akkor igen, de sajnos a 165 centimmel 50 kiló felett vagyok valamivel, nem akarnék debellának tűnni melletted :(
2018. márc. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A volt barátom 172 centi volt és 49-55 kiló között mozgott a súlya, 1.5 évet voltunk együtt és nem ezért szakítottunk.

Ha stimmel a személyiségünk és kölcsönös a vonzalom, összejönnék vele.

2018. márc. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!