Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Van köztetek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kupicalajos kérdése:

Lányok! Van köztetek olyan aki összejönne egy hozzám hasonló rocker-el? Többi lenn!

Figyelt kérdés
Tulajdonságaim:szeretek fekete cuccban lenni,viselek surranót de csak esős-sáros időszakban meg télen havazáskor,a hajam hosszú lapockáigérő(szőkésbarna nem festem)szemem kék,nem iszok ill.nem dohányzom,kedvesvagyok mindenkivel,nem szeretem a bunkókat,nem keresem a bajtés nem verekszem ha nem muszály,nem vagyok rasszista,nem káromkodom,kor18,súly 56kg vékony vagyok:DD(nem csak rocker lányok jöhetnek szóba)

2012. szept. 15. 11:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

muszáJ


amúgy meg.. milyen magas vagy? 165 cm? Mert akkor lenne talán ez a súly érthető.. de így..

2012. szept. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Semmi ellenszenves nincs benned a leírtak alapján, csak a "muszáj"-t írd már légyszíves j-vel :D
2012. szept. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

neked az a problémád, hogy nem vagy elég értelmes/ érdekesek/ intellektuális ember a mások szemében. de nem a rockkerség miatt!


ki az aki itt leír ilyen tulajdonságokat, és várja, h na most ki járna vele? ennek semmi értelme. ez itt a probléma, barátom!


21L

2012. szept. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
45%
Nem ezen múlik, hanem h mennyire vagy jóképű és magas, meg h mennyi pénzed van.
2012. szept. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%

v lehet 1 rocker leszbi lány csak az kimaradt :D elvégre sehol nem írta h fiú [bár igaz h most keltem :D + a nickje de hát az lehet kamui is elvégre én sem ölöm a mókusokat]

egyéb iránt: nem kötelező a "surranó" [katonai bakancs] acélbetétes az igazi :) abból meg van cipő / félcipő / bakancs / tökig érő lehet válogatni. csak elég drágák.

am ha akkora rocker v akkor nem kellene égetni a nép előtt a stílust azzal h nem vagyok rasszista nem bunyózom stb stb nem kicsit azt sugallják h na a többi rocker rasszista és agyba főbe ver mindenkit akin nincs nyár közepén is bakancs :D

2012. szept. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
"nem iszok ill.nem dohányzom,kedvesvagyok mindenkivel,nem szeretem a bunkókat,nem keresem a bajtés nem verekszem ha nem muszály,nem vagyok rasszista,nem " Nem vagyok rocker :D
2012. szept. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Óóó, én bírom a rocker srácokat. :D Most is kiszemeltem magamnak egyet. :3
2012. szept. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
nem járnék veled mert "ly"-nal írod azt, hogy muszáj és ennél jobban nagyon kevés dolog idegesít fel az életben...
2012. szept. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 asdasd1125 ***** válasza:
Az én barátom is rocker és imádom *__*
2012. szept. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnél.:) (Az eddigiek alapján, persze.)
2012. szept. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!