Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rocker fiúk! Nálatok csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocker fiúk! Nálatok csak a hozzátok hasonló lányok jönnek szóba?

Figyelt kérdés

"Átlagos" lány vagyok vagyis nincs acélbetétes bakancsom,nem járok feketébe és szegecses karkötőim sincsenek. Zeneileg én is csak rockot/metált hallgatok. Viszont engem nem vonzanak a csőnacis, bőrkabátos b.uzik,szívesebben mégnézek inkább egy rocker srácot. Viszont az ilyen fiúk gyakorlatilag keresztül néznek rajtam. Nem is igazán mozgok ilyen körökben, az osztályban van egy-két rocker de nemhiszem hogy nekik megmozgattam volna fantáziájukat. Ráadásul az utcán is általába a rocker fiúkat rocker lányokkal látom. Ez nekem kicsit elkeserítő...esélyem se lenne?

16/L


2010. márc. 20. 11:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
2010. márc. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell találni azt a fiút akit a jellemed érdekli,nem az hogy milyen stílushoz tartozol. Én köznapi nyelven diszkós p*csának számítok kinézetem alapján,és egy hippi a barátom :D
2010. márc. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én már sokszor láttam olyat, hogy rocker pasi nem rocker csajjal járt.Persze ez ritka.Jobban szeretik a vagány csajokat.
2010. márc. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem egyáltalán nem!! Én rockot és metalt hallgatok, de jobb szeretem ha egy lány nem hord bakancsot, zenekaros pólót és nem totál feketében jár. Miért? Mert nem nőies a megjelenése! Az csak jó ha hasonló zenét hallgat, mert legalább nincs cirkusz a zenéből. De engem nem érdekel, hogy milyen zenét hallgat, úgysem amiatt járok vele. Sajnos ez fordítva már nem igaz.:( 22/F
2010. márc. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Igaz, a mostani barátnőm is acélbetétes, de nem ezért vagyok vele együtt. A rocker pasik jobban szeretik a keményebb csajokat. Nekem is volt már plázacica csajom, meg volt olyan is aki a rappért volt oda, stb... Igaz furán néztünk ki egy egymás mellett, de tudtunk alkalmazkodni is egymáshoz. Szerintem az se lenne baj ha nem ölbe tett kézzel várnád a sült galambot, néha a lány is kezdeményezhet, ha abból indulok ki h mi pasik mennyire vakok tudunk lenni. XD


22/F

2010. márc. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Itt kezdődnek a gondok, hogy azt hiszik páran, hogy attól lesz valaki rocker, punk, akárki, ha úgy öltözködik. :) Sz-rd le az ilyeneket.


Amúgy meg nem lenne gond azzal számomra, hogy nem úgy öltözködsz. Sőt. :)


16/F

2010. márc. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
szerint mindegy, perszehogy bejösz neki. csak épp azért látod ugy ,mert sok rocker hosszu haju, és az inkabb csak rockeroknak jön be. meg pl nekem meg barai tarsaságomnak sem jönnek be a rockerok, nem tetszik a stilusuk meg minden. szerintem a ,,nem rocker,, csajok 70% - ának nem jönnek be ezvégett a rockerok, azért is keresnek a rocker baratnőt, mert azoknak meg az jön be.
2010. márc. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. De azért ne legyen diszkómaca.
2010. márc. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ha rockot hallgatsz, szerintem rockernek számítasz. Persze egy hellokittys póló mellé elég disszonáns mondjuk Black Sabbathot hallgatni, de én ne legyek semmi jónak az elrontója :D

Ha nem vagy elkényrztetett plázacica, és lehet veled értelmesen beszélgetni nekem bejönnél póló-farmer-tornacipőban is.


Bőrkabátos b.uzik LOL. A rockerek MINDIG is bőrcuccban meg PVCben rohangásztak. Ez kb olyan, mint amikor az emos kiscsaj beugat a punknak hogy miért van rajta szegecses öv :P

Na azér' nehogymár a farok csóválja a kutyát...

2010. ápr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem az számit , hogy öltözöl hanem , hogy mi vagy !

Én pl elég extrémen rocker vagyok , mégis volt már diszkós,repper,pánk barátnőm is !

2010. szept. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!