Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rocker fiúk! Nálatok csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocker fiúk! Nálatok csak a hozzátok hasonló lányok jönnek szóba?

Figyelt kérdés

"Átlagos" lány vagyok vagyis nincs acélbetétes bakancsom,nem járok feketébe és szegecses karkötőim sincsenek. Zeneileg én is csak rockot/metált hallgatok. Viszont engem nem vonzanak a csőnacis, bőrkabátos b.uzik,szívesebben mégnézek inkább egy rocker srácot. Viszont az ilyen fiúk gyakorlatilag keresztül néznek rajtam. Nem is igazán mozgok ilyen körökben, az osztályban van egy-két rocker de nemhiszem hogy nekik megmozgattam volna fantáziájukat. Ráadásul az utcán is általába a rocker fiúkat rocker lányokkal látom. Ez nekem kicsit elkeserítő...esélyem se lenne?

16/L


2010. márc. 20. 11:07
1 2
 11/14 anette_o ***** válasza:

hat igaz hogy nekem edigg csak olyan pasim volt aki rocker...de az nem szamit h nem oltozol ugy mint mi

attol lehet rocker pasid ;)

hajra!

2010. okt. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Szerintem egy lány még ha rockot vagy metál-t is hallgat legyen nőies.Nem kell acélbetétesbe járni sőt még feketébe se.Ha olyan zenét hallgatsz már azt a stílust képviseled a megjelenés nem olyan fontos szerintem.Ha a "rockerfiúk" átnéznek rajtad akkor a fejükkel van baj nem az öltözködéseddel ;)
2010. nov. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Akumaboy_666 válasza:

Ha rocker fiuk nem figyelnek fel rád akkor próbálj meg max 1 pólót venni de nem lényeg ha meghalják hogy a rockról beszélsz akkor már több esélyed van aki egyszer rocker lett az az is marad

Nekem pl párom is rocker na de volt egy időszak amikor repper volt na de vissza húzta a rock

Nem a ruha teszi a rockert hanem az élet stílusa

Röviden:

Rocker szív

Rocker lélek

Rocker leszek amíg élek

2019. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége jobb esetben 18-20 éves korára kinövi a zenei ízlés szerinti klikkesedést.
2019. aug. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!