Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Van köztetek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kupicalajos kérdése:

Lányok! Van köztetek olyan aki összejönne egy hozzám hasonló rocker-el? Többi lenn!

Figyelt kérdés
Tulajdonságaim:szeretek fekete cuccban lenni,viselek surranót de csak esős-sáros időszakban meg télen havazáskor,a hajam hosszú lapockáigérő(szőkésbarna nem festem)szemem kék,nem iszok ill.nem dohányzom,kedvesvagyok mindenkivel,nem szeretem a bunkókat,nem keresem a bajtés nem verekszem ha nem muszály,nem vagyok rasszista,nem káromkodom,kor18,súly 56kg vékony vagyok:DD(nem csak rocker lányok jöhetnek szóba)

2012. szept. 15. 11:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
16%

Na akkor tisztázzunk valamit : egy rokker iszik, dohányzik, a kábítószert sem veti meg, és szereti a balhét. Ez az élete.

Tehát, te nem vagy rokker, csak szereted az olyan zenét, és úgy öltözködsz.

2012. szept. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem rúg be minden hétvégén és nem cseszi el a a tüdejét, attól még lehet rocker. Az unokatesóm sem drogozik, verekszik, dohányzik de kőkemény rocker.
2012. szept. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
11# Nézesd meg magad ember, mert egy rocker nem attól lesz rocker, amiket te leírtál. B.rom, ne írj olyasmiről hülyeségeket, amiről semmit se tudsz! Remélem nem hiszed magad rockernek (Igen, így írják.), mert mindjárt magamhoz nyúlok...
2012. szept. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ezek alapján szimpatikus vagy:) főleg a szőkésbarna haj a gyengém, az olyan folk metalos:D
2012. szept. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha nem iszol, akkor miért KUPICAlajos a felhasználóneved?
2012. szept. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"11# Nézesd meg magad ember, mert egy rocker nem attól lesz rocker, amiket te leírtál. B.rom, ne írj olyasmiről hülyeségeket, amiről semmit se tudsz! Remélem nem hiszed magad rockernek (Igen, így írják.), mert mindjárt magamhoz nyúlok..."


Tisztában vagyok vele, hogy így írják. De én meg nem úgy írom. Ne ezen lovagolj.

Nem hiszem magam rokkernek, úgyhogy nem kell magadhoz nyúlnod :D

DE régen az voltam, legalábbis olyasmi. És mivel valószínűleg jóval idősebb vagyok, mint te, én még ismertem azt a rokker-generációt, amelyik az igazi volt.


Te már egy túlideologizált, "jófejek vagyunk, nem dohányzunk, nem eszünk húst, védjük a természetet" stílusú rokker-szerű generáció tagja vagy. De ez egy röhej, úgy, ahogy van.

Ha visszakerülnél a 80as évek végére/90es évek elejére, ezzel a mentalitással max. boxzsáknak lennél jó az akkori rokkerek között, meg arra, hogy veled fizettessék a sörüket.. :D

2012. szept. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Előző, a rockerség qrvára nem ezt jelenti, az egy gondolkodásmód, meg h milyen zenét hallgatsz. Aki nem iszik, nem cigizik, nem drogozik, nem verekszik, és Iron Maident, Metallicát, Pokolgépet hallgat, az nagyobb rocker, mint aki minden létező módon rombolja magát, és a Linkin Parkra élvezkedik, merthogy a haverok is azt hallgatják.
2012. szept. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Előző, a rockerség qrvára nem ezt jelenti"

Te aztán biztosan tudod, mit jelent, 20 éves se lehetsz, rokkerek meg már akkor is voltak, amikor te még apád gatyájában lapultál..

Kezdjük ott, hogy a Linkin Park egy rakás sz*r, torzított gitárral előadott popzene, köze nincs se a rockhoz, se a metálhoz.


Azt mondjuk elhiszem, hogy nem fér bele a te szépen megálmodott rokker-elképzelésedbe, hogy régen az igazi rokkereknek közük sem volt ahhoz az képhez, amit most látsz a tévében, de attól még a tények makacs dolgok.

A mai rokkerek 90%a idióta bohóc, ezt a jókisfiúskodást csak a média találta ki, amikor megszelidítette ezt a szubkultúrát, hogy a gazdag, jól szituált kölyköknek eladható terméket csináljon belőle, mert így anyuci meg apuci nem akadt ki rajta annyira.

Te is ennek az agymosásnak vagy az áldozata.

És most ez nem szemrehányás, ha most lennék tizenéves, valószínűleg én se lennék más.

Csak légy tudatában, hogy régen ez az egész szubkultúra más volt.

Akkor még nem csak szavak szintjén hirdették, hogy "szembenállok a világgal", meg "nem állok be a sorba". Ők nem 30ezer forintos divatbakancsban jártak, nem ültek szorgalmasan az iskolapadban hétköznaponként, nem jártak konditerembe, nem vigyáztak az alakjukra, és nem szedtek multivitamint, nem tanultak tovább, és eszükben sem volt dolgozni, ha nem volt muszáj.

Kőkeményen ittak, bagóztak, drogoztak is, ha hozzájutottak, kerülték az iskolát, lenézték a kispolgári életet, és a törvényeket sem tisztelték különösebben.

P-na, sör, cigi, drog, balhé, minden, ami ártalmas, és üvöltő metálzene. Ez volt az életük. Sokan rá is mentek erre az életmódra.

És ne értse félre senki, nem mondom, hogy ez jó volt, de ilyenek VOLTAK az igazi rokkerek.

2012. szept. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát a hosszú hajú rocker srácoknál,főleg azoknál akik kicsit balhésabbak meg ilyesmi,nem olyan kis szerények...azoknál nincs is jobb...legalábbis nekem bejönnek...de ez csak az én véleményem,...L
2012. szept. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!