Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van köztetek olyan 22-35 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan 22-35 éves lány/nő, aki összejönne egy 18-20 éves fiúval? :D

Figyelt kérdés
Egyáltalán létezik ilyen?
2018. jan. 5. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha az első randim úgy sikerül, ahogy a srác szerette volna, az anyád lehetnék. Szerinted?
2018. jan. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bejön a milf téma?
2018. jan. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, kizárt.
2018. jan. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Álmodik a nyomor? :D

Éhes disznó is makkal álmodik. :D


Felejtős.

2018. jan. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22 évesen 19 éves sráccal jöttem össze, ez nem olyan nagy korkülönbség. Ha 25 lennék akkor viszont tuti nem is gondoltam volna erre
2018. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22 vagyok, randiztam már huzamosabb ideig 19 éves fiúval. Külsőre kinézett 23 körülinek, felfogásra... Buli meg "majd lesz valahogy" meg "nem tudom". Nem szeretek kor alapján sztereotipizálni, de nekem, aki már szeretné letenni a seggét valaki mellett biztonságban és aki már szeretne tervezgetni és elköteleződni, annak egy ilyen kis szárnybontogató kölyök nem való.
2018. jan. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

En akarok egy ilyen fiatal titkos szeretot.

:*

N/34

2018. jan. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért Milf téma a 25 éves meg a 20 éves mondjuk? :D Milf az a 40+ meg a 20 éves szerintem.
2018. jan. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!