Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg így vélekednek egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így vélekednek egyes lányok/nők?

Figyelt kérdés

Máshol nem igazán,de itt GyK-n olyan,mintha a nőknél hátrány,ha a férfi mondjuk 20-25+ és szűz.

Értem,hogy nem mindenkinél kizáró ok,de vannak akiknél igen? S ha igen,miért?



2018. febr. 28. 16:29
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/157 anonim ***** válasza:
0%

Na ez a hülyegyerek is két regisztrációról irkál,úgy látom most ez a divat

😂

2018. márc. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/157 anonim ***** válasza:
77%

Az a para, hogy sok ilyen nő van, mint az 57%os.

Gondolom minimum átlagosan kinéző nő lehet, aki a lazább kapcsolataiba a punciján kívül nem tett semmit, csak leszólította egy srác, aki bejött neki, ezért belement a dologba.

Én többször megkaptam, hogy helyes vagyok, láttam is magamon, sportos testalkatom van, nagy farkam, helyes arcom, jó hajam, finom illatom, bunkó sem vagyok, mégis szűz voltam sokáig, mert egyszerűen nem volt meg bennem a bátorság, hogy odamenjek egy lányhoz.

Aki meg nem néz ki jól, az bizony jó sokáig lesz szűz.

Csak nem tudják ezek a nők/kislányok, hogy nehéz mondani azt, hogy a horgászat könnyű, ha a halak kiugranak eléd a partra.

2018. márc. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/157 anonim ***** válasza:
68%

81, Mikor elfogynak az érvek, jön a hülyegyerekezés, meg a kamuválaszozás... ha nem vennéd észre elég más a stílusunk. Aki kicsit értelmes levágja, hogy két külön emberről van szó. Ez olyan mint az ujjlenyomat. Nem lehet hamisítani.


...de felőlem gondolj amit akarsz, én nem erőltetek semmit senkire. Nem is értem mi olyat mondtam amiért megérdemlem a hülyegyereket.


Szerintem nem kóser továbbra sem ismerős lánybarátokkal dugogatni. Nekem ezt nem veszi be a gyomrom.


Mint írtam a legideálisabb egy kedves, normális barátnővel elveszteni. Igen sokaknak sikerült is ez a barátaim közül. Főleg, hogy náluk még a lány is szűz volt 16-18 évesen. Így persze hogy gond nélkül, pettingeléssel szépen fokozatosan lehet rátérni a szexre, ahol már szorongás nélkül megy minden.

....

De most legyünk őszinték. Hol talál manapság egy 25-30 éves szűz férfi egy nagyon megértő, nagyon türelmes lányt, aki az őzgidaként remegő testét bevezeti. Szűz már nem jöhet szóba, és eleve a szűz lányok elvárják általában ilyen korban, hogy tapasztalt hím legyen az illető. Így oltári nagy szerencse kell, hogy kifogj egy megértő barátnőt, aki nem szeret ki belőled, mert félsz az érintéstől is, és összekuporodsz a sarokba két cickótól, annyira lesokkol a látvány :dd

Ilyenkor annyira összeroppan már egy fiú önbizalma, hogy ez öli meg a kapcsolatot. Beszéltem itt egy szűz pasival, és halljátok majdnem megkerestem és elvertem. Összejött egy nagyon helyes lánnyal, és bumm kidobta a csajt, aki pedig még közeledett is, már majdnem szex volt. Nem bírta a nyomást a srác, akkora para volt neki ez. Inkább szakított, és nem hitte el, hogy a mamlasz melegítős feje tetszhet egy lánynak...

2018. márc. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/157 anonim ***** válasza:
37%
A szűz fiú a k_rvázástól nem tanul meg csajozni, nem fogja tudni, hogy hogyan kell egy párkapcsolatban viselkedni. A nők szemében ugyan úgy szűz lesz, párkapcsolatilag szűz. Itt a jelentősebb probléma az, hogy az ilyen nem tudja hogy hogyan kell viselkedni egy kapcsolatban, ha elmegy k,rvázni az csak még egy plusz hátrány.
2018. márc. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/157 anonim ***** válasza:
55%
84 és honnan a fenéből tudná valaki, hogy ez az első kapcsolata?
2018. márc. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/157 anonim ***** válasza:
69%
A szüzesség elvesztése, előző párkapcsolatok előbb-utóbb szóba kerülnek. Általában már az ismerkedési fázisban.
2018. márc. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/157 anonim ***** válasza:
58%

Egyéjszakásban vesztette el, egy lánnyal annak idején. Hazugság? Még csak nem us az.


Tiniszerelmeket meg ki lehet találni, kutya se ellenőrzi.


Aztán meg a úgy beszéltek erről, mintha kvantumfizika doktori lenne, basszus :D

Lehet eleinte kicsit fura lesz, aztán belejön. Pár alapszabályt kell csak betartani. Nem szabad túl érzelgőssé válni, túlszeretni... maradjon meg a talpraesettség, hideg fej. Néha rendesen csípőn kell ragadni, és jól megdugni, néha meg elvinni értelmiségi programokra. Amúgy szürke hétköznapok. A többi meg jön magától. Max az első kicsit döcőgős lesz, de ahogy 30 évesen is el lehet végezni az egyetemet, ebbe is belejössz. Max jön a következő.

2018. márc. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/157 anonim ***** válasza:
Egyébként a jó kapcsolat pont az önbizalmon alapul. Ha valaki legalább egyszer prüntyögtetett akkor ez a szorongás kilőve. Egy fokkal határozottabb lehet. A többi tényleg nem atomfizika.
2018. márc. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/157 anonim ***** válasza:
44%
Mondd el a pszichiátereknek is, hogy a szociális szorongást megszünteti a prostizás. Szegények edig tévesen kognitív viselkedésterápiát meg antidepresszánsokat írtak fel.
2018. márc. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/157 anonim ***** válasza:
87%

Nem a szociális szorongást szünteti meg, te nagyon okos.


Hanem a szüzesség okozta stigmát, és a kiváltott szorongást.


Ismét megkérdezem, te voltál szűz 25-30 évesen? Te tudod ez mit jelent? Mit érez egy ilyen ember?


Mert ha nem akkor leginkább befoghatnád és elkotródhatnál. Nagyon fel tud bosszantani az ilyen szófosás, úgy, hogy semmi köze a témához. Ennél viccesebb már csak a huszonéves mérnökférjes menyasszonyok pofázása a kis kényelmes tökéletes kapcsolatukból.


Mégis honnan a büdös pi...csából lenne akár egy fikarcnyi köze a dologhoz?

2018. márc. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!