Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg így vélekednek egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így vélekednek egyes lányok/nők?

Figyelt kérdés

Máshol nem igazán,de itt GyK-n olyan,mintha a nőknél hátrány,ha a férfi mondjuk 20-25+ és szűz.

Értem,hogy nem mindenkinél kizáró ok,de vannak akiknél igen? S ha igen,miért?



2018. febr. 28. 16:29
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/157 anonim ***** válasza:
25%

Kedves Kérdező és a többiek. Igen agreszív vélemények csaptak össze... a (szűz) férfiak oldaláról kicsit érthető, hiszen újfent és újfent bebizonyosodik - legalább őszintén - hogy ismerkedéskor/alatt a szüzessé, főleg a kapcsolatszüzesség brutális hátrány, sőt fogyatákosság.

Tehát nem csak a férfi lelkére és pszichéjére hat vissza, hanem egy szimpla fogyatékosság is, amit nem igazán tolerál a nők egy igen nagy része. Főleg szerintem a csinosabb, önérzetes, domináns nők ilyenek, akiknek megalázó dolog lenne egy náluk "gyengébbel" járni. A férfi nem lehet gyenge egy percre sem... és ez nem sarkított vélemény, hanem a kollektív igazság, persze tisztelet a kivételnek.


Egy szó mint száz, mindig úgy véltem, hogy kb 50%-a a nőknek elutasító a szűzekkel, de ez a százalék magasabb. Sokkal. Még ha le is írják, hogy nem számítana, tudatalatt benyomják az "ewww" facet és már véged is, elmúlik a nagy szerelem.

Sajnos ex-vénszűzként átéltem nem egyszer ezt, mert én nem voltam elveszett gyerek, simán randizgattam anno, csak nem jött össze.


Szóval a lényeg, és ez nagyon fontos. Ezzel a kérdéssel is bizonyítottuk, hogy a férfi szüzesség egy elhúzódó krónikus betegség. Idős korban rámegy a golyóidra és az agyadra is, mint a rubeola vagy a mumpsz :D


Nem érdemes szarakodni, meg kell gyógyulni. Minden nappal csak az időtöket vesztegetitek és reménykedtek csak. El kell menni 25 után azonnal prostihoz. Nincs mese. Ez állampolgársági kötelesség.

Igazság szerint nekem már 20 évesen el kellett volna menjek, amikor először elcsesztem egy igazán jó nőt emiatt. Súlyos...

Sok évem megmenkült volna az enyészettől.


Ezért is veszem a szárnyaim alá a szűz férfiakat, hiszen velejéig átérzem a kínotokat.


Tehát:

1. Prosti pár alkalommal szorongásoldásnak

2. Soha nem szabad elmondani. Azt se hogy szűz voltál, és azt se hogy nem volt még kapcsolatod. Valamit kitalálsz, hogy volt x éve y barátnőt, aztán nem beszéltek róla. Az múlt.

Szűz már nem vagy, szoronganod nem kell, a szexbe belejössz hamar onnantól.

A kapcsolat szabályaira pedig rájössz, ráérzel. Vagy megkérdezel engem, vagy más veteránt, mire kell figyelni első kapcsolatnál.


A lényeg a fugázi... káprázat, tündérpor, nem létezik, hókuszpókusz, nincs a periódusos rendszerben... csak kib...szott képzelet :D


(Wall Street Farkasa)

2018. febr. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/157 anonim ***** válasza:
38%

Ja és miután meggyógyultatok. Jöhet a laza ismerkedés. Nyugodtan, higgadtan neki kell állni felépíteni egy vadász férfi jellemet.

Ez sok komponensből áll, mint életcél, sport, stílus, humor... de mivel már nem vagy szűz, ezért elkezdhetsz élni, és lazán csajozni.


Igen, higgyétek el, 25 felett már elkezdenek komolyan fészekrakóvá válni a nők. Ezt jobb ha tudjátok. Így vagy el kell felejteni a 25 feletti csajokat, és alább menni (simán lehet még 30 éves korban is, hisz a férfi kortalan kb 40-ig)

Ez a fészekrakó dolog rohadtul ijesztő. Hosszú távra keresnek valakit, meg bizalom, meg tervek, karrier, elvárások bla bla, sok baromság.

Nem kell vele foglalkozni. Neked nem kell 30 évesen se megházasodni, mert nem ketyeg a babaóra. Te egyre jobban és jobban fogsz kinézni. Ahogy idősödsz, épül a karrier és az élettapasztalat, annál vonzóbbá válsz. Megteheted, hogy totál nem foglalkozol a fészekrakó baromsággal, hanem magadra koncentrálsz sok év szűz lét után.

Arra kell törekedni, hogy egy kapcsolatban jól érezd magad napról napra. Eszedbe ne jusson házasságon agyalni, meg elvárásokon... csak a fugázit kell fenntartani és hidd el ki fog melletted tartani, ha izgalmas férfi vagy és nem egy talpnyaló :D


Ilyen egyszerű a képlet. Most jött el a ti időtök, és 40-45 éves korotokig a legjobb, legyümölcsözőbb, legszabadabb éveitek következnek, ha összeszeditek magatokat :)

Hajrá!

2018. febr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/157 anonim ***** válasza:
27%

Én még mindig nem vagyok szűz, lassan már egy évtizede.

Normális nő nem járna olyannal, aki k_rváknál tanult meg kefélni.


Ez szimplán lehet szociális szorongás, autizmus, poszttraumás stressz szindróma stb.

Téged a k_rva nem fog megtanítani arra, hogy hogyan működik egy párkapcsolat, arra sem, hogy mi a társkeresés mechanizmusa.


Azt sem nagyon ajánlom, hogy a gyakorin olvasgass tanácsokat, a sok -szintén lelki beteg- nő csak kiéli a komplexusait azzal, hogy próbál másokat földbe döngölni, amitől csak rosszabb állapotba kerülsz.

2018. febr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/157 anonim ***** válasza:
26%

Ha nem vagy szűz, akkor (komolyan kérdezem), végtelen empátiával fel tudnád valaha is fogni, mit él át egy 25 éves szűz férfi? (nem nő, mert nekik szabad és erény). Ha belátod, hogy fogalmad sincs az egészől, akkor hidd el ráébrednél.


Amit a normális nőkről írtál...

Mondom, fugázi!

Soha nem kell erről tudnia senkinek. Ez egy alapvetés. Se az exkapcsatok milyenségéről és minőségéről.


Ha nem beszélsz ezekről, akkor meg sem történtek :)

Nem értem mit kell ezen ennyire felháborodni.

A legszűzebb, leglúzerebb férfinak is van lehetősége, hogy felépítse magáról a pozitív képet.


Pontosan ez a legjobb fegyver a prekoncepciók legyőzésére. Miért is kéne tudnia a hátteremről, a múltamról?

A jelenben élünk, abban kell bizonyítani a férfi rátermettségét.

A többi csak felesleges és veszélyes női prekoncepciókat és súlyos szorongást okoz.


Egy kis mágia, egy kis trükk és már is nem szűz tapasztalatlan balf..sz fiúról van szó, hanem egy normális rátermett férfiról.

2018. febr. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/157 anonim ***** válasza:
26%

(Ja és mielőtt félreértetted volna, én már rég megoldottam ezt a problémát, és egy működő megoldást javasoltam a sok szájtépés helyett... magam sem gondoltam, hogy ilyen egyszerű és aztán milyén könnyű beletanulni a dolgokba - nem szűzként -.

Minden jön ösztönből, ha legyőzted a sárkányt.

2018. febr. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/157 anonim ***** válasza:
0%
Látom a sokéletű spanunk most is itt van azért, hogy 3 regisztrációjával nyomkodja egyszerre a mínuszokat rám. :D
2018. febr. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/157 anonim ***** válasza:
34%

Pár hete az egyik hasonló kérdésnél egy nő azt mondta, hogy a szűz férfiakat meg kell tanítani arra is, hogy nagyobb társaságban hogy viselkedjenek xD

Azt mondjuk aláírom, hogy nyilván egy 25-30 körüli szűznél nagyobb az esély arra, hogy valami gáz van vele, de ez nem azt jelenti, hogy feltélten valami lelkibeteg, ronda emberről van szó.

Példának okáért, nekem a barátnőm előtt kb annyi kapcsolatom volt, hogy beledugtam a farkam egy osztálytársamba 14 évesen, tehát gyakorlatilag szűz voltam. Amikor a barátnőm megtudta, hogy nem volt még tartós kapcsolatom (jelzem, nem ezzel kezdtük az ismerkedést, bőven az első szex után történt!) nem dobott ki, és remek döntés volt, mert azóta együtt vagyunk :D

2018. márc. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/157 anonim ***** válasza:
100%

Na le is törölték az új kérdésedet.


Felesleges ezen ennyit agyalni.


Menni kell előre, és csinálni. Kit érdekel mit mondanak az emberek?

2018. márc. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/157 anonim ***** válasza:
58%

53-as:

"Normális nő nem járna olyannal, aki k_rváknál tanult meg kefélni."


Mert veled jár normális nő? :DD

2018. márc. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/157 anonim ***** válasza:
58%

Milyen a "normális" nő?

Azért kérdezem, mert ha egy férfi mer kritikával illetni bármilyen negatív tulajdonsággal rendelkező nőt, azonnal le lesz ugatva, miközben naponta alázzák még egymást is a nők az oldalon.

2018. márc. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!