Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg így vélekednek egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így vélekednek egyes lányok/nők?

Figyelt kérdés

Máshol nem igazán,de itt GyK-n olyan,mintha a nőknél hátrány,ha a férfi mondjuk 20-25+ és szűz.

Értem,hogy nem mindenkinél kizáró ok,de vannak akiknél igen? S ha igen,miért?



2018. febr. 28. 16:29
 101/157 anonim ***** válasza:
94%

Eszedbe se jutott, hogy azért értékelnek le, mert bicskanyitogató a stílusod?


Egyébként szerintem egy IP-ről nem is lehet értékelni, erről volt valami szabályzat is... meg egyébként ki a halálnak van energiája és ideje 4 külön mobilnetet fenntartani, hogy lepontozgassa a kommentjeidet :d


A diagnózisom erős paranoia, téveszmékkel.

2018. márc. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/157 anonim ***** válasza:
78%

100 szeded az üldözési mánia ellen a tabidat? :D

Tehát tegyük fel, 30 éves szűz srácunk elmegy egy nagytudású Semmelweises orvoshoz, ahol elmondják mi a probléma vele.

Szépen ki is gyógyul a bajából, de 30 évesen még mindig szűz, és a nők meg fintorognak rá.

Na ilyenkor mi van?

2018. márc. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/157 anonim ***** válasza:
25%

Legalább ne ugyan azt írnád kicsit átfogalmazva egymás után mindig.

Skizofrénia gyógyszeredet szedd be, meg az altatód. Bár gondolom pénzed meg nem nagyon volt kiváltani a gyógyszered, mert hogy munkanélküli vagy, az tuti. Bármelyik napszakbam írok, te reagálsz.

2018. márc. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/157 anonim ***** válasza:
25%

Ugye nem zokogsz most a monitor előtt? Nagyon megbántottalak? Miért nem mész el pszichiáterhez? Munkád sincs a szorongásod miatt.

Jobb életed lenne.

2018. márc. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/157 anonim ***** válasza:
74%

Nem maradhatnánk a témánál?


Szerintem ez igen fontos sokaknak akik olvassák... nem az értelmetlen offolásodra kíváncsiak. Ha segíteni nem tudsz, akkor nem értem miért jó, hogy trollkodsz itt.

2018. márc. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/157 anonim ***** válasza:
71%

#89: Nem tudom, hogy itt mennyire ismert dolog, de a fizikailag sérült/fogyatékos embereknél óriás probléma és óriási frusztrációkat okoz az, hogy nem tudnak szexuális vagy más jellegű kapcsolatot kialakítani. Egyes országokban azon gondolkodnak, hogy támogatnák azt, hogy ezek az emberek olcsóbban kapjanak szexet vagy gondoskodást prostiktól. ÉS ezt egy csomó pszichológus támogatja.

A pszichológia nem abból áll, hogy kimegyünk az utcára, megkérdezünk 10 pszichológiában nem jártas embert és kapunk egy képet a társadalmilag helyesnek/helytelennek tartott dolgokról. Szerencsére.


#91: Nagyon adlak. Pár napja kiírtam egy kérdést, teljesen normálisan. Egy adott jelenségre voltam kíváncsi, minden lenézés vagy hátsó szándék nélkül. Jött 1-2 olyan válasz, ahol látszott, hogy tényleg válaszolni akarnak. Az összes többi válasz kötekedésből és provokációból állt. Béketűrő ember vagyok, normális hangnemben válaszoltam. Erre átmentek mind trágárba...


#92: A fenéért érvelnek annyit az emberek... Mindenkinek a fejéhez lehetne vágni a logikáddal, hogy kamuzik. A választásoknál is a szebb 1 mondatos ígéretekre szavazol, ugye?

Szakemberre neked van szükséged, mert paranoiás vagy.


"Fejezd be, és kezdjél valamit az életeddel.

Nagyon jól tudjuk, hogy ki vagy, évek óta nyomod ugyan azt a szöveget, hogy a prostiknál nincsen igényesebb dolog a földön, a buliban a lányok többsége igénytelenebb, tripperes stb. Ugyan az a szöveg évek óta a gyk-n. "

Öhm... Évek óta figyelsz egy felhasználót és más kezdjen el élni? :D


#96: A szorongásos tünetek enyhítésére írnak fel nyugtatót. 3 ismerősömnek is írtak fel a fentebb említettek közül.


"Attól mert leértékelsz több regisztrációról még segítségre van szükséged, pszichiáterre."

Hogy legalább egy minimális méltóságod legyen, írj már 1 darab bizonyítékot arra, hogy itt bárki több regisztrációt használ.


"Munkád sincs a szorongásod miatt. "

Szintén. Mert az alapján, amit itt műveltél, nem véletlenül pontozott le több ember is.

2018. márc. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/157 anonim ***** válasza:
0%
Emberek, komolyat röhej és szánalmas már amit műveltek...
2018. márc. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/157 anonim ***** válasza:
25%
Hogy figyelnék évek óta egy felhasználót, amikor felhasználónevek, és adatlapok sincsenek, mert a gyk anonim?😂 Te tényleg ilyen buta vagy? Nem tehetek róla, hogy évek óta teleszórod a gykt a kommentjeiddel, és ha néha feljön valaki, akkor látja egyből
2018. márc. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/157 anonim ***** válasza:
0%
Persze, az is véletlen, hogy a gyk teli van már a "na megint itt van az 58%os nyomorék " jellegű mondatokkal.
2018. márc. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/157 anonim ***** válasza:
83%

Azt esetleg el sem tudod képzelni, hogy több embernek is lehet ugyan az a véleménye?


Sőt, megkockáztatom... akár... még... igazunk is lehet egynéhány dologban. Engem érdekel a téma, mert tudom mit élnek át. Beszélgettem tényleg menthetetlen arcokkal itt privátban. Ők tényleg súlyos pszichiátriai esetek... de sokakat egyszerűen csak ki kellene rúgdalni a komfortzónájából. Egy kicsit felpezsdíteni, megbolygatni az szürke mindennapjaikat...

Lehet segít, lehet hogy nem... de jobb mint otthon ülni a fal között.

2018. márc. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!