Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg így vélekednek egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így vélekednek egyes lányok/nők?

Figyelt kérdés

Máshol nem igazán,de itt GyK-n olyan,mintha a nőknél hátrány,ha a férfi mondjuk 20-25+ és szűz.

Értem,hogy nem mindenkinél kizáró ok,de vannak akiknél igen? S ha igen,miért?



2018. febr. 28. 16:29
 131/157 anonim ***** válasza:
Az internetes vitát csak egy módon lehet megnyerni, ha abbahagyod... de tényleg.
2018. márc. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/157 anonim ***** válasza:
100%
57%os, inkább nem is mondok semmit, verd magad arra, hogy ez a gonosz prostizó (életemben nem voltam prostinál) csávó több fiókról zaklat Téged, de Te majd elpusztítod remek érveiddel :D
2018. márc. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/157 anonim ***** válasza:
100%

Nos én azért vagyok 25+ szűz, mert későn értem szar gyerekkorom volt, és most nem azoknak a lányoknak kellek akik nekem igen. De ettől függetlenűl komoly párkapcsolatot keresek és nem olyan nőt aki úgy fogja fel, hogy jaj most tanítani kell azt a férfit.

Láttam már több ilyen kérdést választ erről az oldalról és többen rácáfolnának ezekre a sztereotipiákra. Nem minden szűz tök béna és nem hagyja el másért.


Azért ilyen némelyik, mert buták primitívek, megtapasztaltak valamit akkor ez már szentírás, holott csak fekete fehéren látnak mindent.

Én ha ismerkednék egy olyan lánnyal, akit nagyon vonzónak tartanék és szeretném összetenném két kezem és biztos nem hagynám el másért, hanem együtt tervezném vele a jövőmet.


Valszeg sokat is csalódtak és emiatt azt hiszik, hogy olyan okosak lettek, holott csak felvesznek lenéző saját magát magasztaló stílust. Hát talán jobban megkellett volna válogatniuk, hogy kivel jöjjenek össze és nem lennének most ilyen előítéletesek. Nekem is lehetett volna több kapcsolatom, de mivel nem tetszettek azok, akiknek tetszettem volna így inkább tovább keresem.

2018. márc. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/157 A kérdező kommentje:

Nekem a válaszokból az jött le,hogy egyeseknek volt egy-két negatív élménye s egy általános következtetést vont le ami valljuk be,nem feltétlen érvényes mindenkire.


Sokminden olyan dolog is közrejátszhat,amire sokan nem is gondolnak s nem feltétlen kell rosszra gondolni,ahogyan a te eseted is reprezentálja ezt. Sajnálom,ha egyesek e miatt lesznek visszautasítva és hogy egyes nők így gondolkodnak.

2018. márc. 6. 10:21
 135/157 anonim ***** válasza:
100%

"Én ha ismerkednék egy olyan lánnyal, akit nagyon vonzónak tartanék és szeretném összetenném két kezem és biztos nem hagynám el másért, hanem együtt tervezném vele a jövőmet. "


Látod pont ez a baj. Ettől menekülnek a nők, de azonnal. Ezt kell megtanulnod.

Ha idáig nem volt kapcsolatod, és most összejönne egy komoly, akkor tág gyermeki szemekkel néznél rá, és túlszeretnéd. Egyből a jövőt tervezed, azt hogy le akarod élni vele a életedet. Ettől meg fognak ijedni, és elmenekülnek. Higgy nekem.


Nagyon fontos, hogy az elején, de akár az első hónapokban, évben, sokkal lazábban kell felfognod. Ez csak egy kapcsolat, nem házasság. Esszedbe ne jusson ilyen dolgokat megemlíteni sem. Pont az ellenkezőjét éred el vele. A nőknek nem egy creepy talpnyaló papucs kell, akinek második anyjuk lehetnek.


A nőknek egy határozott férfi kell, aki önálló és független. Ha 3 napig otthon akarsz egyedül gépezni vagy sorozatot nézni, akkor le kell szarnod, és magaddal is kell foglalkozni. Tilos rátelepedni a csajra. Neki is van magánélete, barátai, és olykor több napos magányra vágynak.

Érezze mindig, hogy nagyon fontos, de te magad is éld az életed. Sőt az se baj, hogyha kicsit misztikus vagy.


A hosszútávú célok meg alakulnak magától. Hidd el sokkal vonzóbb és izgalmasabb egy nőnek, ha nem raksz alá mindent és nem fürösztöd tejben vajban.

A társa legyél, ne egy hős első szerelmes.

2018. márc. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/157 anonim ***** válasza:

#135 Miért lennék egy hős szerelmes tipus? Hidd el én falra mászok az idióta romkomoktól és már a walt disney rajzfilmeket is megutáltam, mert nem hogy károsak, de valamilyen szinten szexisták is és túl konzervatívak. Nyilvánvalóan nem fogom úgy összetenni a kezem ezt csak úgy képletesen írtam.

Alapból nem vagyok egy pincsi tipus azt se szeretem, ha munkahelyemen a főnök parancsolgat nekem és nagyon megválogatom azt, hogy kivel legyek kedves.

A többivel tisztába vagyok nem vagyok egy nyámnyila csak az a bajom, hogy a nekem tetsző nők vagy foglaltak vagy nem engem keresnek, akik egy picit se vonzanak, azoknak meg kellenék.

2018. márc. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/157 anonim ***** válasza:
90%

Viszont nem ártana gyakorolnod.


Ezeket csak kapcsolatokon keresztül lehet megtanulni.

Az való igaz, hogy sokat kell tanulni, és ez a kudarcokon keresztül vezet.


Nekem első kapcsolat full kudarc volt, pedig azt hittem tudok mindent. Másodikra már jobban ment, harmadikra mégjobban.


Lehet nem kell túl komolyan venni az elején.


Ez a legnagyobb gond az idős szűzekkel, hogy a többi gyerek 16-18 évesen átesett ezeken a kitapasztalós, bénázós dolgokon.

Most vagy azt csinálod, hogy leadod a mércét, és megpróbálsz 1-2 játszós kapcsolatot. Randizgatsz lányokkal, gyakorolsz, még ha nem is vagy szerelmes. Még az is lehet megkedveled a csajt.

Ez tuti biztos hogy jót tenne neked, tapasztalati szinten.


Másfelől erre sohasem tudtam rávenni magamat, mert érzelmileg összekeveri a szart. Igaz én végigcsináltam a tiniszerelmesdit párszor, nekem ennyi kezdőtapasztalat elég is volt (bár sokat kellett még tanuljak)


Tehát vagy próbálgatod, kísérletezel, játszol... vagy vársz és esetleg majd "A Nő"-t fogod elszúrni.

Az sajnos tény, hogy 25 év felett, nem tiniszerelemre vágynak.

2018. márc. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/157 anonim ***** válasza:
0%

Az 51-52-es válasz nagyon tanulságos, köszönöm, hogy leírtad. Ez a másik veszélye a sokáig szűz férfiaknak, hogyha végre egyszer belekóstolnak nincs megállás. Nem jók társnak, férjnek. A csajozás, a laza kapcsolatok őket kielégítik és családi élet az csak valami szánnivaló női mánia az ő szemükben. Kicsit szomorú, hogy közben az ilyen emberek klasszikus férfinek hívják magukat. Hát... A klasszikus férfi nem áll meg félúton, hanem családot alapít és embert nevel a gyerekeiből.

A nők nem agyalnak, hogy mi lehet a baj. A férfiak saját maguk mutatják meg, hogy baj van velük. Szerintem az elég nagy baj, ha valakire nem lehet hosszútávon számítani.

Pontosan az ilyen következmények miatt zárkóznak el a nők a túlkoros szüzektől és prostisoktól. Ezeknek a dolgoknak vonzata van, nem csak úgy önmagukban léteznek. Nem kombinálás ezeket észrevenni.

2018. márc. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/157 anonim ***** válasza:
73%

139 na megjött az oldal legnagyobb szűzgyűlölője :D

Mond csak, ha előtted volt 2 lánnyal a pasid, mi a garancia, hogy nem akar még 20al lenni? :D

2018. márc. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/157 anonim ***** válasza:
100%

#138

Tudod, egy férfi nem az általad leírt dolgok miatt férfi.


Egy férfi attól férfi, hogy szabad, független entitás. Főképp nem hagyja, hogy az ilyen Lollypop féle kislányok előírják neki, hogy mikor mit kell tennie. Ha 40 évesen szeretne családot alapítani egy férfi, akkor megteheti. Ha már úgy érzi, hogy kellően érett fejben, egzisztenciálisan a családalapításhoz, akkor és csak akkor teszi ezt.

Ha a nő akit szeret, a hónapok-évek során KIÉRDEMLI azt a tiszteletet, ami nem jár egy nőnek sem azért, mert nő... akkor és csak akkor fog végleg elköteleződni.

Egy férfit nem lehet zsarolni házassággal és gyereknemzéssel, mert annak mind rossz vége lesz, és a gyermek issza meg a levét.


Ez nem egy kib...szott verseny, amiben kötelező időre elvégezni a célokat, különben véged. Apám, a legnagyobb példaképem, a legjobb apa a bolygón, és mégis 46 évesen hoztak össze. Két volt főnököm 42-43 évesen alapítottak (második) családot. Ez teljes mértékben belefér...


Ezért is merem kijelenteni,egy 25 éves szűz férfi semmi sincs elmaradva. Igyekezzen ráállni a keresésre, de előtte még az élry. Aztán akkor és csakis akkor, ha úgy gondolja megtalálta azt aki érdemes az anya szerepre, akkor alapít családot.

2018. márc. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!