Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg így vélekednek egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így vélekednek egyes lányok/nők?

Figyelt kérdés

Máshol nem igazán,de itt GyK-n olyan,mintha a nőknél hátrány,ha a férfi mondjuk 20-25+ és szűz.

Értem,hogy nem mindenkinél kizáró ok,de vannak akiknél igen? S ha igen,miért?



2018. febr. 28. 16:29
 141/157 anonim ***** válasza:
0%

Nem igazán értem mivel érdemeltem ki a nulla százalékot, hiszen ugyanazt állítjuk. Közületek egyik sem a feleségét keresi, nem értem miért baj, ha én is megállapítom azt, amit magatokról állítotok.


Nem vagyok szűzgyűlölő, miért lennék? Pusztán nem azonosak a céljaink, ennyi. Mondom, ők maguk állítják, hogy még élni szeretnének, komoly kapcsolatot, családot majd a távoli jövőben akarnak, nem én kombinálom ezt ki.


#140 Férfi szemszögből teljesen igazad van. Tényleg egyetértek a felsoroltakkal, hogy nem verseny, stb. Ami miatt ellentét van közöttünk az az, hogy egy 25 éves nő nem várhatja meg, amíg a fiatalember hajlandó lesz tisztába jönni magával. A nőknek ez bizony egy kicsit verseny, főleg, ha több gyereket is szeretnének. Ha egy nő is halogathatná 46 éves koráig a családalapítást, mint apukád, akkor jogos lenne a elháborodásotok, de így nem. Ez az egész taktikázás nem a nők gonoszsága, hanem a természeté. Jó lenne ha ezt valahogy megértenétek, nem dühből nyomkodnátok a mínuszt meg kislányoznátok le.


Ha már ott tartunk, hogy nem én mondom meg egy férfinak, hogy mikor mit kelljen, akkor ti se mondhatjátok meg egy nőnek, hogy kire merje rábízni az életét, ugyanis nem egy nyomorult randiról van szó, hanem valakivel össze szeretnéd kötni az életedet. Te magad állítod, hogy eszed ágában sincs megállapodni, akkor nem értem miért baj, ha valakinek ezért nem vagy parti.


A klasszikus férfiasság bizony nem azt jelenti, mint amit te képviselsz, te aranyifjú vagy. A klasszikus férfi korán házasodik, nem egykézik és gondoskodik a családjáról. Ezt nem én találom ki, hanem évszázadokon keresztül így volt. Ha már családi példákkal jövünk, az apám kb. 27 évesen vette a fejébe, hogy most már házasodni kéne, és 30 évesen ez meg is történt. De mire megyünk a személyes példákkal, semmire! A kérdés szempontjából ez az anekdotázás nem visz előre.


Sokakkal ellentétben én nem ítélem el, ha egy férfi későn alapít családot, de csak abban az esetben, ha valamiért így alakult. Azt egyáltalán nem tartom helyesnek, hogy valaki szánt szándékkal halogatja addig, azt meg végképp nem, ha másokat is erre buzdít. Ha már a gyerek érdekét nézzük akkor ő is jobban jár a nem két generációnyi korkülönbséggel.


Volna egy kérdésem: ha én 24 évesen kislány vagyok, a gyk világában meg a 30 éves nő már öreg, akkor hánytól hány éves koromig számítok csak simán nőnek?

2018. márc. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/157 anonim ***** válasza:
77%

Igen, gondolom a nőkben megvan ez az erős frusztráltság, hogy "meddig számítanak nőnek". Kiegészülve a versennyel amit írtál.

Ezek biológiai tények, de gondolom rosszul esik kimondani ezeket, és sokakban ezért van gyűlölet a kései szűzek és az "aranyifjak" között.


Csupán egy dolgot mondanék, én azt tartom rettentő felületes bugyuta gondolatnak, hogy általánosítva leírod, a szűz férfiak alkalmatlanok férjnek, hosszútávú kapcsolatra.

Ez nyilvánvalóan nem igaz. Rengeteg volt szűz férfi inkább sokszorosan megbecsüli a szerelmét, és nem akar félredugni. Szerintned az a - kevésbé jó küllemű / balf...sz, szorongó, félénk, stb emberke majd elkezd izomból csajozni. Baromság. 90%-uk beváltja a lottóötös szelvényt.


A másik pedig az, hogy fel sem merül bennem az gondolat mint benned. Miért jönne elő egyáltalán egy kapcsolat elején ez az egész történet? Komolyan az első hetekben, hónapokban már azon agyalsz, hogy hogyan alapítasz családot vele majd, hány kutyátok lesz, elég erős-e a spermája hogy kipörgessétek a CSOK-ot még 30 éves korod előtt? ...és a többi.

Megsúgom, ettől minden férfi sírva menekül...

Mert ez a fészekrakó nő legdurvább megnyilvánulása.


Nekem eleve fel sem merül bennem az elején, hogy ő lesz életem párja. Jólérzem magam vele aztán ha alakul 1-2 év múlva, akkor továbbléphetünk. 30 évesen én is szeretnék gyereket, családot, de csak akkor ha olyan a helyzet. Nem eszerint választok párt! Ez a nagy különbség köztünk.


A nőt választom, a nőt akit szeretek, nem számító sunyi módon úgy ismerkedek, hogy mindjárt egy kihordó húszsákot találjak a spermámnak. Esetedben pedig egy megtermékenyítő hímvesszőt, varázsmaggal.

2018. márc. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/157 anonim ***** válasza:
77%

Viszont az a jó, hogy ezt a képet kicsit lehet manipulálni.

Egy kicsit mindig lehet úgy alakítani a kapcsolatot, és a férfiképet, hogy ne tűnjön aranyifjúnak az ember :D


Papíron én is nagyon gyerekszerető vagyok, meg tolnák már a babakocsit, meg komolyan gondolom az életet.

Valójában viszont utolsó dolog amit kívánok jelenleg, hogy büfiztessem, meg hánytassam a gyereket, meg cipeljem az óvodába és a többi kisgyerekes apuka rémálmok... amikor szinte megszűnsz létezni férfiként, mert a nő akit szeretsz, már feléd se bagózik, csak a babaközéppont :D... bármikor úgy gondolom, kiléphetek ebből, és elmegyek Alaszkába, vagy Új-Zélandra, ha olyanom van, vagy frusztrál a kapcsolat.


Szóval az egy dolog, hogy Te mit hiszel el egy kapcsolatban, és milyen férfiképet alakított ki a barátod/férjed magáról.

Ugyanis a legtöbb férfi aranyifjú marad legbelül, mindörökké.

2018. márc. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/157 anonim ***** válasza:
54%

"ezért van gyűlölet" Ez nem gyűlölet! Ellenszenv talán, bosszankodás, de azért ne ragadtassuk el magunkat. Valóban bosszantó, hogy egy elköteleződni vágyó nőnek a generációja férfitagjainak jelentős része halogat és laza kapcsolatokkal akarja eltölteni a következő 5-10 évet (ők maguk állítják ezt, nem feltételezés). Hogy az emiatt érzett indulat miért gyűlölet és gonoszság azt nem értem.


Teljesen kiforgatod, amit mondtam. Annyira csúnya dolgokat feltételezel, hogy az nem igaz. Kicsit úgy érzem magam, mint amikor egy oltástagadók elleni vitában megkapom, hogy a gyógyszerlobbi ügynöke vagyok. Ezekkel szemben védtelen az ember.


Áhh, szóval nem vagy még harminc, de kislányozol. Gratulálok.


Figyelj, láttam én már karón varjút. Amit te nem feltételezel, hogy esetleg meginogna a hűsége az nagyon is lehetséges, és erről a férfi kollégák is gondoskodnak, amikor piszkálják egymást. Itt a gyk-n is találhatsz kérdéseket, ahol a fiatalember kényelmetlenül érzi magát, hogy csak egy nővel volt, nem érzi magát elég fickósnak. Megint nem az én agyszüleményem ez, ők árulják el maguktól.


Te valami erkölcsi kérdést próbálsz abból fabrikálni, hogy te 35 évesen még háromszor újrakezdheted a családalapítást, de egy nő meg nem és eszerint szervezi az életét. Hú micsoda végtelen önzés és spekuláció, hogy akinek kevesebb dobása van az igyekszik átgondolni a dolgokat...


Egyébként már hogyne beszélnék általánosságban a férfiakról, ha nincsenek tényeink? Ha van egy Dezső, aki minden szempontból különleges akkor _az ő esetében_ nem fogok az általánosságokkal jönni, de most ugye nem ez a helyzet.


Még egy adalék, hogy megértsd miért van bennem bizalmatlanság a késő szűz férfiak iránt. Te vagy az egyetlen, akivel normálisan lehet beszélgetni. A többiek gúnyolódnak és névtelenül leszavaznak. Ez a sértődött attitűd szerinted mennyire vonzó?

2018. márc. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/157 anonim ***** válasza:
100%

"A klasszikus férfi korán házasodik, nem egykézik és gondoskodik a családjáról. Ezt nem én találom ki, hanem évszázadokon keresztül így volt."


Ebben sok igazság van. De ha a 20. század átadta a klasszikus nőt a múltnak, akkor nem meglepő, hogy vele együtt lassan a klasszikus férfi is ennek a sorsára jut.

2018. márc. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/157 anonim válasza:
17%

Jézusom de túlspilázzátok az egészet, pont ezért vagytok szüzek, főleg ez a Paulo Coelho magaslatokba emelkedő 77%-os bölcs.

Emeljétek fel a seggeteket, menjetek ki, éljetek, és találtok párt, aki úgy fog elfogadni titeket, ahogy vagytok.


Végig olvassa valaki egyáltalán ezeket a fél oldalas rinyálásokat még?

2018. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/157 anonim ***** válasza:
53%

# 146 😂😂😂

Hatalmas pacsi

2018. márc. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/157 anonim ***** válasza:
75%

#144, ha konzekvensen el akarod kerülni az "anekdotázást", akkor nincsenek tényeid a szűz férfiakkal kapcsolatban.

Ha tudományos erejű bizonyítékokat akarsz bemutatni a szűz férfiakról, akkor hozz legalább n=1000 mintát, akkor esetleg elhiszem, azt a rettentő általánosítást amit írtál a férj szerepről.

Egyébként sem képviseli a GYK népe a szűz férfiak halmazát - ha az anekdotákat innen vetted.


Addig pedig az elmélet a szűz férfiakkal történő kapcsolat kiemeneteléről, pejoratív értelembem véve, csak egy "női kombináció", sztereotípia, megérzés.


Miben is más az oltásellenes hiedelmektől?


A magyarázat a biológia, ebben egyetértünk. Ettől még elég szélsőséges emiatt valakit kasztba sorolni. Erre mondtam, hogy jobb az óvatosság, ezeket a köröket lazán ki lehet kerülni...és akkor max az 1-2 kapcsolatban okozhat némi színészkedési kihívást, aztán belejön az ember. Hopp, észre sem veszed, és már is várod a gyermekét a méhedben :D

2018. márc. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/157 anonim ***** válasza:

#146 egyáltalán nem gyanús egy teljesen szűz regisztrációról okoskodni :D


Kettőnk közül én már rég nem vagyok az. Lehet későnérő voltam, és csak sokára jöttek össze a dolgok...ezért is értem meg a kollégák véleményét. Nekem sikerült változtatni és kitörni ebből. Ezért is reménykedek benne, hogy másoknak is sikerül.

Nem egy nagy tudomány a nők nyelvén érteni, csak bele kell jönni, főleg kudarcok által tanulva.

2018. márc. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/157 anonim ***** válasza:
49%

Továbbra sem érted 77%-os. Nem az a lényeg, hogy sikerül-e átverned valakit, vagy sem. Folyamatosan bizonyítod, hogy a hozzád hasonló férfiak megbízhatatlanok. Ha kiderül, hogy valaki olyan, mint te akkor futni kell, ha nem derül ki akkor meg az a szegény nő át lett vágva, mert olyan férfivel él együtt, aki büszke arra, hogy milyen ügyesen hazudik. Ez azért baj, mert most ebben hazudik, legközelebb másban, mert az emberek így működnek. A harapós kutya sem csak a postást harapja meg.


Egyik bekezdésben leírod, hogy ti milyen szuperek vagytok, aztán a következőben a manipulálási képességeddel hencegsz. Egyre csak hozod a bizonyítékot, hogy milyenek vagytok. Azt meg hihetetlen aljasságnak tartom, hogy úgy próbálsz győztesként kikeveredni a vitából, hogy kijátszod a "minden férfi ilyen" kártyát, elültetve a nőkben a bizalmatlanság magvait, hogy lám, az ő társuk is egy semmirekellő szélhámos, így szállítva le az ingerküszöbüket, hogy egy magadfajta manipulátort is emberszámba vegyenek.


És ha azt mondom, hogy a valóságban is láttam hasonlót azzal előrébb jutunk? Nem. Nem sztorizgatni jöttem ide, csak azt idézem, amit te meg a pajtásaid önszántatokból megosztottatok itt.


Amúgy nem ez az első ilyen vitám. A forgatókönyv kísértetiesen hasonló. Ugyanezeket máshol is leírtam, majd megkaptam hogy kirekesztő vagyok, mert ti semmivel sem vagytok rosszabbak a többi férfinál, majd kifejtették, hogy megtanultak hazudni, színészkedni, tehát férjnek valók. Remélem érzed az ellentmondást.

2018. márc. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!