Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg így vélekednek egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így vélekednek egyes lányok/nők?

Figyelt kérdés

Máshol nem igazán,de itt GyK-n olyan,mintha a nőknél hátrány,ha a férfi mondjuk 20-25+ és szűz.

Értem,hogy nem mindenkinél kizáró ok,de vannak akiknél igen? S ha igen,miért?



2018. febr. 28. 16:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/157 anonim ***** válasza:
29%
Mert fura, hogy eddig vajon miért nem kellett senkinek? Annak allegóriája, miszerint szimpatikusabb lesz az a férfi aki más nőknek is tetszik...
2018. febr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/157 anonim ***** válasza:
65%
Az egyik csoporttársam 24 és szűz. Nem néz ki jól, szóval nem túl sok lány ismerkedne vele. Akik ismerkednének, azok is lelépnek, amikor kiderül, hogy nem túl tapasztalt.
2018. febr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/157 anonim ***** válasza:
82%
Igen, 25 felett fura, mert nem tanitgatni akarom a masikat es arra sem vagyom, hogy a masik rajtam tapsztalja ki a valodi vagyait es elvarasait egy kapcsolattol. 26 evesen mar nem 1-2 eves tinikapcsolatot keresek. (De mindjart jon a sok fotelszakerto, akiknek meg soha nem volt kapcsolata, hogy marpedig nem is kell tapasztalat.)
2018. febr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/157 anonim ***** válasza:
67%

"Mert fura, hogy eddig vajon miért nem kellett senkinek?"


Férfiaknál a legritkább esetben van olyan, mint a nőknél, hogy "kell" valakinek. Ha ő nem teper, akkor vlsz senkije sem lesz.

2018. febr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/157 A kérdező kommentje:

#1 értem köszi. Bár godolom az ok is sokat számít.


#2 miért lépnek le?


#3 nem akarok vitatkozni,de tudtommal minden embernek mások az igényei,ebből adódóan egy új partnernél szintén mindent "újra kell tanulni",nem?

U.I. "nem akarom tanítgatni",konkrétan mi mást kellene tanítanod,ha nem azt,hogy mi jó neked,amit persze ígyis-úgyis meg kellene,hogy "tanuljon". Ismételten nem kötekedni akarok,pusztán kérdem,hogy jól látom-e.


#4 nem tudom,de azért köszönöm a választ.


Még nyugodtan lehet írni.

2018. febr. 28. 16:42
 6/157 anonim ***** válasza:
87%

" egy új partnernél szintén mindent újra kell tanulni, nem?"


Igen, de más úgy ráhangolódni az új partnerre, hogy már megvannak az alapok. És más, ha akkor van a kezei között először hús-vér nő.

2018. febr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/157 anonim ***** válasza:
24%

Mert ezt az oldalt szociopata féreg nők uralják, akik a kissebbségi komplexusaikat és depressziójukat itt vezetik le

Nyilván a 25 éves srácnak van valami baja, szociális szorongás, súlyosabb gátlások, amin szakembernek segíteni kéne.

Nem is értem ezt a logikát, ha eddig szar volt neki, akkor most már élete hátralévő részében is az legyen neki?

De látod, ezeknek jó érzés, hogy még egyet belerúghatnak az illetőbe.

2018. febr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/157 anonim ***** válasza:
80%

#5 Ugy gondoltam, hogy egy elso kapcsolat eseteben altalaban az ember meg tulsagosan idealista, mindent pozitivan lat, elhomalyositja a tisztanlatasat maga a teny, hogy vegre van egy lany / fiu akivel szeretik egymast es semmi nem szamit csak ez, stb, de kozben fogalma sincs, hogy valoban jo tars-e neki az illeto hosszu tavon is. Kozben az elso kapcsolatodban egy csomo olyan dolgot megtanulsz, hogy mik azok, amiket te nem tudsz elviselni egy kapcsolatban, milyen problemakat nem tudsz kezelni vagy nem is akarsz, stb. es ezek az elviselhetetlen dolgok total aprosagok is lehetnek, amik eszedbe se jutnanak magadtol, hogy zavarnak. Nagyon keves ember van, aki tisztan lat mar az elso elott is, es nem szerencses, ha ez 1-2 ev utan derul ki, mikor te mondjuk mar csaladot terveznel, a masik meg rajon, hogy igazabol nem teged keres :D Egy tobbedik kapcsolatot mar lehet celtudatosabban keresni, mar nem csak azt nezi az ember, hogy legyen a masik aranyos meg kedves vele az elso harom randin aztan jarjanak es minden happy lesz orokkon orokke...

Szerintem egy 25 feletti szuz boven probalkozhat amugy 20 koruli lanyokkal, mert nekik meg valoszinuleg nem az jar a fejukben, hogy orokre lekossek magukat a masikkal es csaladalitas par even belul es hasonlok... De egy komolyabban tervezo 25 koruli nonek mar kockazatos lenne bevallalni egy minden teren tapasztalaltan ferfit szerintem.

2018. febr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/157 A kérdező kommentje:
#8 értem,ebből a szempontból tényleg érthető.
2018. febr. 28. 17:13
 10/157 anonim ***** válasza:
58%
Nekem volt 21-22 éves szűz barátom, de nem kellene több ilyen! Nem akarok senkinek gyakorlópálya lenni, hogy mit is vár el egy nőtől. A végén én jártam meg, hogy "túl gyorsan történtek köztünk a dolgok", amire persze hónapokkal később jött rá. Őszintén nem tudom meddig akarta húzni még a szüzessége elvesztését... Nincs kedvem többé amiatt rosszul éreznem magam, hogy szeretkezni akarok valakivel és normális párkapcsolatban lenni.
2018. febr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!